Close

Rezultati i Sondazhit: Cilin "email/newsgroup-client" perdorni ne Unix/Linux!

Votues
4. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Thunderbird / Icedove

  1 25.00%
 • KMail

  0 0%
 • Evolution

  1 25.00%
 • gnus

  1 25.00%
 • rmail

  0 0%
 • claws mail

  0 0%
 • mutt

  0 0%
 • ... tjeter

  1 25.00%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e defini
  Anėtarėsuar
  17-01-2012
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Sondazh per "email/newsgroup-client"!

  Cilet nga programet perdorni per te administruar leximin e mesazheve elektronik (e-mail, newsgroup) ne sistemin operativ Unix/Linux:


  - Thunderbird / Icedove
  - KMail
  - Evolution
  - gnus
  - rmail
  - claws mail
  - mutt
  - ... tjeter

  Ketu mund te diskutojme per cilesite, aftesite, shkathtesite, rahatite dhe bukurite e programeve te mesiperme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga defini : 04-03-2012 mė 09:05 Arsyeja: gramatik ;-)

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e xubuntu
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  perdor Evolution

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •