Close
Faqja 54 prej 54 FillimFillim ... 444525354
Duke shfaqur rezultatin 1,061 deri 1,065 prej 1065
 1. #1061
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

 2. #1062
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Lvizja VETVENDOSJE!

  dhe ne fund perpjekja e vetvendosjes i mbetet vetem nje kujtim blloku madje kujtim i hidhur

 3. #1063
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Lvizja VETVENDOSJE!

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  dhe ne fund perpjekja e vetvendosjes i mbetet vetem nje kujtim blloku madje kujtim i hidhur
  ldk krijo blloku ldk tradhtoj blloku u bere pjese e qeverise thaqi 3

 4. #1064
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Lvizja VETVENDOSJE!

  Ldk dhe Pdk jon dy parti qe po flitet se kishin nji marveshje per ta shantazhuar elektoratin,per ta shantazhuar Vetvendosjen!
  Qellimi i PDK-LDK ishte kapja e shtetit.Siq e theksoi edhe Z.Albin Kurti,qellimi i tyre ishte kapja e shtetit ,degradimi shoqror e kombetar....thjesht u tregua qellimi i tyre ,mbajtja e Kosoves peng te zhvillimit dhe shtetformimit ,me qka bashksia nderkombetare te jet e paknaqur me shtetndertim...dhe nji dite te ndodh mundsia faktike me dhenjen e drites se gjelbert Serbis te rikthej sovranintetin e saj ne Kosove.
  Tani vetem sa po rregullohet skenari i mundshem dhe i pranueshem per Evropen dhe vet shqiptaret.
  Shqiptaret me kto largimet qe po behen perditshmeri,ku vetem sot ndegjova nga nji mik se ne drejtim te Hungaris jon nisur 40 autobus me shqiptar,rom ashkali.Ne te njejten kohe vetem sot nga Serbija ne Kosove jon kthyer nga Serbija 6 autobus me serb lokal por edhe ish refugjat se srbska kraines,serb te ish Kruatcis socialiste.
  Korrupcioni i cili po e shkatrron vendin eshte shum i ashper dhe 'agresiv'
  Degradimi i institucioneve si;shendetsia,rendi,drejtsia dhe po thuaj se te gjitha institucionet shtetrore jon shendrruar armiq te 'eger'per qytetaret .Kshtu qe brenda 2 vitesh Kosova po rrezikohet ne tjetersimin e struktures se popullsis,ku shqiptaret rrezikojn te jen minoriteti i trek ne Kosove.
  KOSOVEN E SHENDRROJ SERBIJA NE NJI SKEN URREJTJE E GJAKDERDHJE,KU U PASUA ME SHQIPTARELLAT QE EDHE SHPRESEN E FUNDIT JA VRAN.

 5. #1065
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Lvizja VETVENDOSJE!

  ahahhahahahhahaha


  Gazetari tallava ahhahahahhahahahahha
  https://www.youtube.com/watch?v=RY_LjrhxoVY#t=613

Faqja 54 prej 54 FillimFillim ... 444525354

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •