Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2012
  Postime
  5

  Pershendetje

  Kush mund te me ndihmoje me nje ese argumentuese me teme krahasimin e dy veprave letare ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga henri40 : 27-02-2012 mė 09:08

 2. #2
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014
  Citim Postuar mė parė nga henri40 Lexo Postimin
  Kush mund te me ndihmoje me nje ese argumentuese me teme krahasimin e dy veprave letare ?

  Pershendetje dhe mire se erdhe po ashtu te urojm suksese ne temen.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •