Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-09-2011
  Postime
  516
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Perse po e ndani forumin ne ate Shqiptar dhe Kosovar?

  Perse po e ndani forumin ne ate Shqiptar dhe Kosovar?

  Pyes Stafin e Forumit perse gjith ket ndasi ?
  vetem mrenda dy-tri dite dhjetra tema u tranferuan nga nenforumi:Tema e shtypit tė ditės
  tek nenforumi: Shqipe nga Kosova

  Po ashtu psh. tek nenforumi:Elita kombėtare lejohet tema per Sali Berishen
  ndersa per Homologun e tina Kosovar z.Hashim Thaqi nuk lejohet
  dhe per Thaqin lejohen vetem tek nenforumi: Shqipe nga Kosova.

  Nuk besoi se eshte e drejt kjo ndarje qe po ju bahet figurave te shquara te Shqiptarve te Kosoves
  apo ngjarjeve qe po ndodhin ne Republiken e Kosoves

  keshtu qe ma mier do te ishte qe forumi te jet i perbashket me te vertet si edhe e ka emrin

  e jo te na ndani keshtu
  kur ketu ne ket forum
  e sidomos nga Albo
  kam lexue se ai ishte edhe per Bashkim Kometar

  e ne anene tjeter behen ndasi te mdha ne ket forum ku ai eshte Administrator me te vertet nuk po kuptoi perse.


  -----------------------

  Shiqoni ju lutem vetem per nji dit apo dy keto tema u transformuan prej nenforumit:
  Tema e shtypit tė ditės

  u transferuan tek nenforumi:Shqipe nga Kosova
  ----------------------
  Haxhiu-Kurtit: Ēfarė pėrmban zarfi i vajzės sė ministrit tė Miloseviqit


  Njėsia speciale e Kosovės, ROSU KA ARRESTUAR GJASHTĖ POLICĖ TĖ MPB TĖ SERBISĖ

  14 janar: Protestuesit e "Vetėvendosje" pėrplasen me policine e Kosovės


  Thaci-Burns: Vendosja e fusnotes 1244, ndihmon ne bashkimin me Shqiperine

  Kosova*

  Thaēi: Marrėveshja e sotme i sjellė shtetit tė Kosovės integrimet evropiane ( 1 2)

  Murat Jashari:Thaci e Lushtaku nuk hyjn ne Kullen tone ( 1 2 3)

  Kryeveterani i UCK-se Xhemajli, votoi 150 herė? ( 1 2)


  UĒK-ja e Tiranės dhe UĒK-ja e themeluar nė Kosovė?

  Thaēi: Do ta fitojmė betejėn kundėr korrupsionit ( 1 2 3 ... Faqja e Fundit)


  Christopher Dell: Edhe LDK antiamerikane dhe antievropiane


  Ymeri ka thėnė se Lėvizja “Vetėvendosje” nuk e njeh himnin e shtetėsisė sė Kosovės.


  Kuvendi miraton Deklaratėn kundėr referendumit nė veri


  Hillary Clinton njė mike e dėshmuar e Kosovės ( 1 2)


  etj.

  ---------------------
  e mos ti numroi sa jan tranferue nga nenforumi :Elita kombėtare tek nenforumi:Shqipe nga Kosova
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pika-Kufi.1-31 : 25-02-2012 mė 19:52

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime
  Edhe une do te doja t'i gjeja keto tema tek Tema e shtypit te dites...

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  www.arberiaonline.com
  Postime
  1,196
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ....sepse temat qe i hapen ti nuk perfaqsojne shqiptaret

 4. #4
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  sepse vete qeveria e kosoves na ka ndar me simbole e me te gjitha nga kjo rrjedh e ndamja ne forum.
  Vtete eshte hashim thaci qe na ndau me simbole me himne dhe me dite pamvarsie nga shqiptaret e shqiperis.
  Pamvarsia eshte dash me u zgjedhene diten e pamvarsis se shqiperis dhe me flamur kuq e zi dhe me shqiponj po hashim tadicict nuki pelqej ky flamur dhe e futi ate te magjypeeve

 5. #5
  he he hee... Maska e halla mine
  Anėtarėsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  brojė
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 8 postime
  Pse po lejohet Llapi(pika 1-31) ta flliq forumin??

  Procesi i perjashtimit:

  1. Paralajmerohesh nga moderatoret
  2. Perjashtohesh perkohesisht me te drejte rikthimi ne forum
  3. Perjashtohesh ne menyre permanente pa te drejte rikthimi ne forum

  Ata qe nuk respektojne rregullat e forumit perjashtohen nga forumi. Eshte kaq e thjeshte si rregull. Ata qe perjashtohen e rikthehen duke respektuar rregullat e forumit, nuk kane me probleme me perjashtimin. Por ka edhe nga ata qe perjashtohen e kur rikthehen vazhdojne te shkelin rregullat e forumit. Keta te fundit perjashtohen ne menyre permanente nga forumi.

  Ata qe behen te zgjuar e mundohen te regjistrojne emra te tjere ne forum, u dyfishohet e trefishohet koha e perjashtimit, ose perjashtohen ne menyre permanente nga forumi.

  Albo
  Anėtarėt qė kanė regjistruar dy ose mė shume emra.

  --------------------------------------------------------------------------------
  Te gjithe ata antare qe kane rregjistruar dy ose me shume emra, duhet te publikojne me poshte ne kete teme emrat e tyre te regjistruar, ose nese duan te ngelen anonime duhet te dergojne nje mesazh privat mua. Renditni me poshte ose ne mesazh te gjitha emrat e rregjistruar dhe llogaria qe deshironi te mbani ne forum qe sot e tutje.

  Sic e dini, ne forum lejohet vetem 1 emer i rregjistruar, pra nje identitet dhe ne te gjitha ato raste kur antare te vecante kapen duke perdorur dy ose me shume emra te tjere, kjo perben arsye te mjaftueshme per perjashtimin tuaj nga forumi. Qellimi yne eshte qe te krijojme nje komunitet shqiptar serioz ku secili prej jush ka nje identitet, nje emer te regjistruar me te cilin njihet nga gjithe antaret.

  Kjo fushate qe ne po ndermarim ka per qellim shkrirjen e ketyre llogarive ne nje llogari qe do te beje te mundur renditjen e te gjitha mesazheve te bera me emra te ndryshem ne forum nen nje emer e nen nje llogari.

  Alternativa per ata qe zgjedhin te vazhdojne te abuzojne ne kete menyre eshte perjashtimi permanent jo vetem nga forumi, por nga mbare komuniteti Albasoul.

  Albo
  Si rregull ne forum, kushdo qe futet ne forum per te propaganduar, e jo per te shprehur ate qe mendon, perjashtohet nga forumi.(Albo)
  A vlejn keto rregulla per Llapin(piken 1-31)?????
  Asnjė kompromis, kurr asnjėher.. deri n'apokalips!

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-09-2011
  Postime
  516
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga halla mine Lexo Postimin
  Pse po lejohet Llapi(pika 1-31) ta flliq forumin??  A vlejn keto rregulla per Llapin(piken 1-31)?????
  halluke nuk e kam dit qe ti je nga stafi urime
  detyra e re
  une kerkova stafit te spjegoj
  e jo ju qe merreni me zbulim e kunder zbulim
  po skini faj se per ket e keni krye shkollen e kumrovcit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pika-Kufi.1-31 : 25-02-2012 mė 21:37

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Pavarsisht se hapsi i temes asht kush asht jtu i jap te drejt plotsisht.

  Kto tema jan shum delikate e te rensishme qe te perfshihen ke forumi i pershendetjeve e flijave.

  Kto probleme i takojn kret kombit e ji vec shqipeve te kosoves.

  Marre e faqe e zez kush i ban kto ndarje.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 8. #8
  he he hee... Maska e halla mine
  Anėtarėsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  brojė
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Pavarsisht se hapsi i temes asht kush asht jtu i jap te drejt plotsisht.

  Kto tema jan shum delikate e te rensishme qe te perfshihen ke forumi i pershendetjeve e flijave.

  Kto probleme i takojn kret kombit e ji vec shqipeve te kosoves.

  Marre e faqe e zez kush i ban kto ndarje.
  Llapi per ēdo dite i hap nga 5-6 tema te shtypi i dites, per ēdo artikull te ri te mediave te hashim polarit e hap nje tem te veqante. E ka flliq forumin siē e kan flliq edhe Kosoven me propagand te qeverise. Nuk eshte forumi i llapit.. dhe sikur te ishte nuk do shkruante kush nje shkronje.
  Asnjė kompromis, kurr asnjėher.. deri n'apokalips!

 9. #9
  he he hee... Maska e halla mine
  Anėtarėsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  brojė
  Postime
  1,485
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pika-Kufi.1-31 Lexo Postimin
  halluke nuk e kam dit qe ti je nga stafi urime
  detyra e re
  une kerkova stafit te spjegoj
  e jo ju qe merreni me zbulim e kunder zbulim
  po skini faj se per ket e keni krye shkollen e kumrovcit
  Llap po m'doket ta kam gjete fillin kush je..
  E njoh nifar cakiqi te llapashtices qe ma qen nuk ka ne ftyre te tokes.. e ti krejt byqymin e tij e ki. Nese Albo nuk intervenon me ta mbylle gojen virtualisht.. do te ta mbylli une vet fizikisht. Mos meno qe je ma thiu ktu e s'ka kush te del perpara..
  Asnjė kompromis, kurr asnjėher.. deri n'apokalips!

 10. #10
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Tema e Shtypit te Dites eshte nje nenforum per te pasqyruar shtypin e perditshem ne Shqiperi e Kosove por jo nenforum per te bere propagande per nje force te caktuar politike. Mos i jepni levizjes se temave ngjyrime e nenkuptime te ulta se vetem ulni veten tuaj e aspak stafin. Ndarje te tilla i keni ju ne koke pasi nenforumi Shqipe nga Kosova eshte pjese e Forumit Shqiptar dhe jo faqe me vete. Ti llapi me emer tjeter mbas kesaj pergjigje do perjashtohesh serisht. Na e ke sjelle ne maje te hundes me propaganden tende per Hashim Thacin aq sa na detyron te bejme dhe levizje temash te tilla. Po e qelb gjithe nenforumin e shtypit me lajme pa kuptim.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •