Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 79 prej 79
 1. #61
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Bjondina: a keni buk?

  bukpjeksi: po,tani sa dolen..

  bjondina: aha,ok ateher ,kur de vine tregom te vi ti mare.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #62
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  ...........
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Kamarjeri: Xhi de pajni?

  Ai: Lee be shtaj mos u harxhit.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Si ta kuptosh qė je njeri dembel.

  1) flen ditėn e rinė natėn
  2) ki iphone, samsung galaxy, nokia
  4) humbė kohė duke lexuar kėtė
  5) nuk e vėrejte numrin 3
  7) u ktheve me kqyr nmr 3 me vertetu
  ku ėshtė numri 6 o dembel
  9) ti je duke buzėqesh, d m th po e din qė je dembel, hala po kesh
  10) ku eshte numri 1) o talent
  11) sigurt e vertetove edhe njeherė
  12) shkenca tė ndryshme kanė vėrtetu se 1836479883 persona nė botė janė dembel, e ti je njėri prej tyre! Argument ėshtė se ti nuk e ke lexuar numrin komplet... Hahah...

 5. #65
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...


 6. #66
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Koha kur ishim ne gjimnaz:

  Ishte nje xhaje i vjeter qe vinte e shiste embelsira tek dera e shkolles. Asnje dhemb nuk kishte ne goje, kur fliste edhe fjalet nuk i dilnin mire...
  Kishim nje goce ne shkolle qe kishte gjoksin me t'zhvilluar se gocat e tjera.
  Dy-tre ēuna, per gallate, i jepnin 50 lekshe ketij xhajes, qe sa here te kalonte kjo goca tek dera ti thonte: "Te henktha dhokthin...!!" (fjalet i dilnin keshtu ngaqe s'kishte dhembe)

  Nje here/ dy here/ tre here e keshtu me rradhe, derisa kjo goca donte ti jepte fund, dhe i thote xhajes: "Po ti s'ke dhembe mo xhaxhi!!"

  Xhaja, pa u mendu fare, ja kthen: "Po un s'du me thy arra moj...!!"

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Koha kur ishim ne gjimnaz:

  Ishte nje xhaje i vjeter qe vinte e shiste embelsira tek dera e shkolles. Asnje dhemb nuk kishte ne goje, kur fliste edhe fjalet nuk i dilnin mire...
  Kishim nje goce ne shkolle qe kishte gjoksin me t'zhvilluar se gocat e tjera.
  Dy-tre ēuna, per gallate, i jepnin 50 lekshe ketij xhajes, qe sa here te kalonte kjo goca tek dera ti thonte: "Te henktha dhokthin...!!" (fjalet i dilnin keshtu ngaqe s'kishte dhembe)

  Nje here/ dy here/ tre here e keshtu me rradhe, derisa kjo goca donte ti jepte fund, dhe i thote xhajes: "Po ti s'ke dhembe mo xhaxhi!!"

  Xhaja, pa u mendu fare, ja kthen: "Po un s'du me thy arra moj...!!"

  ky gjaja, paska ken si q'ajo moma, qe kur e pyeten ca quna:

  e ha ti none apo e mban ne goje, ju pergjegj:

  jo te keqen nona, une skam dhom e mbaj ne goje
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  ......................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Feelings change - memories don't.

 9. #69
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Nje ēift ben shetitje me makine ne fshat. Pas nje grindjeje shume te madhe nuk flisnin.
  Kur kaluan para nje ferme ku kishte gomare dhe derra , i shoqi per te prishur qetesine thote : <Oh shih, paska nga familja jote>
  Gruaja i pergjigjet : po , familje nga burri !

  =============================

  Nje burr lexon gazeten dhe i thote te shoqes : - E dija qe femra perdor 30.000 fjale ne dite kurse meshkujt vetem 15.000 ??
  Gruaja i pergjigjet : Eshte e lehte ta shpjegosh , duhet ti thuash 2 her burrave te njejten gje .
  Burri kthen koken nga e shoqja duke thene : eeee....ē'fare ?? ??


  =================================

  Nje burre i thote se shoqes :- Si shpjegohet qe Zoti te beri te bukur dhe idiote ne te njejten kohe ??
  E shoqja i pergjigjet : ta shpjegoj une ; Zoti me beri te bukur qe ti te me pelqesh dhe me beri aq idiote qe te rri me ty

  =================================

  Pas nje grindjeje te madhe nje ēift nuk flasin me njeri-tjetrin. Asnje nuk do te flase i pari. I shoqit iu kujtua qe te nesermen
  duhet te ngrihet ne oren 5:00 per ti hipur avionit per nje takim pune te rendesishme.
  Merr nje leter dhe shkruzn : Me zgjo ne oren 5:00 se duhet te iki ne aeroport . Dhe e ve ne nje vend qe shihet mire.
  Te nesermen zgjohet por ne oren 9:00 , i nxehur , sheh nje leter mbi tavoline .
  Mbi leter ishte shkruar : Zgjohu , se vajti ora 5:00 .....

  haahahhaha

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Citim Postuar mė parė nga B@Ne Lexo Postimin
  [COLOR=]

  Pas nje grindjeje te madhe nje ēift nuk flasin me njeri-tjetrin. Asnje nuk do te flase i pari. I shoqit iu kujtua qe te nesermen
  duhet te ngrihet ne oren 5:00 per ti hipur avionit per nje takim pune te rendesishme.
  Merr nje leter dhe shkruzn : Me zgjo ne oren 5:00 se duhet te iki ne aeroport . Dhe e ve ne nje vend qe shihet mire.
  Te nesermen zgjohet por ne oren 9:00 , i nxehur , sheh nje leter mbi tavoline .
  Mbi leter ishte shkruar : Zgjohu , se vajti ora 5:00 .....

  haahahhaha[/COLOR]
  E fort kjo haha.
  Feelings change - memories don't.

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  hahahah nice one bane, don't mess with a woman's wrath
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 12. #72
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  hajduti: Parate!
  viktima: E di ti se kush jam une? Jam politikan!
  hajduti: Atehere me jep gjithe parate e mia...

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  ..nje mengjes nje njeri pantollshkurter(mendje shkurter)me pyeti,si jeni sot???!!!paj si te them i thash,kam ca prbleme,qe me sa duket veshtire se do i zgjidh sot.Eh! me thote,citojer me't shkue puna mire duhet me ninue ramazanin per gjithe vjet!!!...Ashtuaaaa.i them une,po tha keshtu thote allahu,xhxhhelal....
  ..Jo more nga ana jone thone ndryshe i thasher me't shkue mire secili mengjes,e edhe me'tu ba ves,duhet me que s'parit nje gote raki e me ra avdes....
  ej strufullah me tha,keshtu nuk shkon,se kshtu bajne veq qafirat,eh! more koke tul,po une jam qaj qafiri se po i thu ti,e ne do ta dish se krejt qafira jemi kane,po turku"na pruni n'dine"porse megjithate ende gjallojne do qafira se nuk u bane turq,e nuk bahen kurr....

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Mesuesja pyet nje nx. " Nese te jap nje molle, edhe 1 tjeter, edhe nje tjeter, sa molle te behen? " " 4 molle", u pergjigj nx pa u menduar shume." Dale", i thote mesuesja, " mos u nxito!" Dhe ja perserit dhe njehere. Kete radhe nx u mendua cik para se te jepte pergjigjen dhe ja ktheu, " 4 molle". "Ok", tha mesuesja e pakenaqur me pergjigjen. " Le ta provojme me luleshtrydhe. Te jap 1luleshtrydhe, edhe 1, edhe 1, sa ke gjithsej? " 3luleshtrydhe" u pergjigj nx. Shume mire i tha mesuesja. Le ti kthehemi perseri molleve. Te jap 1 molle, edhe 1, edhe 1. Sa t'u bene?" " 4 molle", ju pergjigj djali. " ufff Po nga dolen 4?", ja ktheu mesuesja tere deshperim. Po tre mi dhe ti, plus 1 qe e kam ne cante, mu bene 4.
  Feelings change - memories don't.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  Besoja (26-10-2018)

 16. #75
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 17. #76
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Mjeku : kam mbaruar fakultetin, kam bere dhe specializim perse nuk po gjej dot pune?
  Drejtori spitalit: epo ke shkrim shume te bukur prandaj !

 18. #77
  i/e regjistruar Maska e cool_shqype
  Anėtarėsuar
  30-05-2007
  Vendndodhja
  jetoj me lemoshat e nanes natyre
  Postime
  1,031
  Faleminderit
  30
  20 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Pyeten ne rrugen e re Shkoder - Han i Hotit nje malcuer qe kishte nalu tek rrethrrotullimi i Koplikut se per ke kishte votuar me 23 Qershor dhe ai me sinqeritet dha pergjigjen dhe shtoi: Nuk votova Salen se 2 here m'ka rreshkit gamari n'asfalt....dreqi e hangert.
  each second is eternity as eternity is now,
  and now, now is forever

 19. #78
  i/e regjistruar Maska e aadili
  Anėtarėsuar
  21-09-2006
  Vendndodhja
  Zürich
  Postime
  296
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Te qeshim se bashku...

  Plaku dhe plaka, ngelin vetėm nė shtėpi dhe pasi qė kishte kaluar shumė kohė pa bėr dashuri, plaka e sheh tė shoqin shtrirė dhe i thot, Or Burė e din ti se unė ende mund ti ngre kėmbėt! Plaku: Po moj grua edhe unė munde ti ngrej kėmbėt po ska kush te na fute.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aadili : 06-10-2018 mė 18:30

 20. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-06-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Te qeshim se bashku...


Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •