Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 79
 1. #41
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  pranvera keto lloj barsaletash i the ketu mos i trego tjeterkund se do felliqesh per ngahera...

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  pranvera keto lloj barsaletash i ke shume te bukura...

  Tregona ndonje ti i forti!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime
  ankohen nje grup prinderish se femijet jan jo te regullt dhe aspak rrespektues ,dmth keta gjeneratat e reja

  ..njeri kujtohet e thot: po me cfar shoqerije jan rrit edhe mire sillen mor.

  tjeret u cuditen dhe i kerkuan te shpjegohet

  ai iu tha : po ja pinoku tere diten genjen,borbardha shoqerohet me 7 cuna,bukuroshja e fjetur tere kohen fle,spidermeni tere diten mbi kulme,dhe ninxhat neper podrume....a nuk shoqerohen tere diten me ta,ca prisni ju prej femijeve athere


  ps shiko se nuk qeshni,se paku nje buzeqeshje te mos me shkoi dem

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar teta pėr postimin:

  Besoja (26-10-2018)

 5. #44
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Ishte nje here njoni e merte fryme me b’thé, nje dite u ul ne karrige dhe vdiq.


  Qeshe gjo?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  Ishte nje here njoni e merte fryme me b’thé, nje dite u ul ne karrige dhe vdiq.


  Qeshe gjo?
  Pse jo?Na shkrive fare...

 7. #46
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  Ishte nje here njoni e merte fryme me b’thé, nje dite u ul ne karrige dhe vdiq.


  Qeshe gjo?
  un u gajasa fare per vete, po teta duhet te kete qesh me shume
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 8. #47
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Po ky Tipiku qenka gjalle mo Endless...u gajase tani apo te vjen keq?
  Ti me se mer fryme?

 9. #48
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  .............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 10. #49
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Po ky Tipiku qenka gjalle mo Endless...u gajase tani apo te vjen keq?
  Ti me se mer fryme?
  edhe un me byth marr teta, po s'para ulem karrigeve lo


  Se mos e marrsh me te vertet se s'eshte se marr frym me byth me ter mend un teta, jo
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 11. #50
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  ...eeee se pastaj edhe duhet te hash me ...sume apo jo?

 12. #51
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  .............
  Bukur letaa!

 13. #52
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  ...eeee se pastaj edhe duhet te hash me ...sume apo jo?
  teta nuk po arrij t'ju besoj syve, ti je ajo teta vera e forumit qe te gjithe thone qe eshte sh e embel e sh e mir, apo jo? C'eshte ky fjalor teta?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 14. #53
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  edhe un me byth marr teta, po s'para ulem karrigeve lo


  Se mos e marrsh me te vertet se s'eshte se marr frym me byth me ter mend un teta, jo
  Po ky fjalori yt per teta eshte....?????

 15. #54
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime

  Exclamation

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Po ky fjalori yt per teta eshte....?????
  aaa teta po me zhgenjen tani, te prisja me te urt per tet qe je! ik teta se ma prishe pothuajse te gjith imaxhin pr imazhin tend si tet. se di ne ja vlen te vij e te takoj prpape ne korce e te takoj, pasi ti teta po thua ca po thua, thjesht se di teta, me fal
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 16. #55
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  aaa teta po me zhgenjen tani, te prisja me te urt per tet qe je! ik teta se ma prishe pothuajse te gjith imaxhin pr imazhin tend si tet. se di ne ja vlen te vij e te takoj prpape ne korce e te takoj, pasi ti teta po thua ca po thua, thjesht se di teta, me fal
  ...e megjithate te pres ne festen e lakrorit ne Korce e do e njohesh teten...ok!

 17. #56
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Djali: A bene te ta qerasi nje kafe?

  Vajza: Mi jep ti mua parat dhe ecccc,sepse une s'kam kohe.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. #57
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Vajza: Zemer a do te vish sonte tek shtepia ime,nga ora 21.00 ,askush nuk do te jete aty?!

  Djali: ani zemer do te vi..

  pas 30 min ai,zemer une jam para deres se shtepis tende,qe gjys ore jam ketu,i bie ziles por askush s'e hap deren..

  vajza: zemer po,a te thash se askush s'do jete aty... :P
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 19. #58
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Vajza: Nese ti do mbeteshe mashkulli i fundit ne bote,une s'do te te shikoja aspak.

  Vajza : Paramendoje,te isha une mashkulli i vetem ne bote,a do te te njihja ty?
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 20. #59
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  ajo: zemer cka do me thene te xhelozosh,xhelozia?

  ai: p.sh ti me sheh me ndonje femer tjeter dhe xhelozin.

  ajo: aha d.m.th ti te me shohesh me ndonje mashkull tjeter xhelozon,apo?

  AI: ahuuu ti tani mos e ngatro xhelozin me dajakun.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 21. #60
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Vajza i shkruan mesazh te dashurit/

  Zemer a do te vish sonte tek shtepia ime ka ora 9 sepse askush nuk do te jete?

  Djali...ok loqk do te vij,mbas 30 min...oj loqk qe gjysem ore te dere jam duke i rene ziles askush nuk e hap!

  Vajza....oj loqko a te thash se askush nuk do te jete ne shtepi!!

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •