Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 79
 1. #21
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  hahahahah polic i mencur ky ahha
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  1 polic po i thoshte te birit te tij te vogel se nuk duhet te dehesh asnje here, nuk eshte gje e mire.

  djali i vogel pyet te jatin:
  o ba, ca domethene te jesh i dehur?
  babai i pergjigjet:
  i shikon ato 2 rosat?
  po i thote djali.
  kur je i pire te duken 4.
  djali:- o ba po aty 1 rose eshte....

 3. #23
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  1 polic po i thoshte te birit te tij te vogel se nuk duhet te dehesh asnje here, nuk eshte gje e mire.

  djali i vogel pyet te jatin:
  o ba, ca domethene te jesh i dehur?
  babai i pergjigjet:
  i shikon ato 2 rosat?
  po i thote djali.
  kur je i pire te duken 4.
  djali:- o ba po aty 1 rose eshte....


  hahhahahahahahahah

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  1 polic po i thoshte te birit te tij te vogel se nuk duhet te dehesh asnje here, nuk eshte gje e mire.

  djali i vogel pyet te jatin:
  o ba, ca domethene te jesh i dehur?
  babai i pergjigjet:
  i shikon ato 2 rosat?
  po i thote djali.
  kur je i pire te duken 4.
  djali:- o ba po aty 1 rose eshte....

  Hahahahaha paska qen polic i huaj i unmikut. (jo Gjedrman)
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Djali i shefit te policise takon nje xhaxhi polic shok te babit! Djaloshi kishte molle ne dore dhe i fsheh ato prapa kurrizit sa e sheh xhaxhi policin.Kur eshte perballe me te i thote:- xhaxhi polici, po e gjete se sa molle kam ketu prapa do te t'i jap te dyja!...
  --Tre... i thote xhaxhi polici.
  --S'e gjete - i thote djali.
  Shkon djali ne shtepi dhe vjen i jati, shefi i policeve! Djali i thote se :- o, ba!
  __Urdhero, i thote babi.
  Keshtu e keshtu me ngjau me nje policin tend,une i thashe qe po e gjete se sa molle kam ketu do te t'i jap te dyja ...ai nuk e gjeti!
  __Po ti te keqen babi ,sa molle kishe ne fakt????!!!!.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Policet
  jane intelegjent a!  Komandanti i Stacionit Policor i urdheroi policet e stacionit qe te rreshtoheshin sipas shkolles qe kishin te kryer.
  U formuan rreshtate 4 vjet shkolle,me shkolle fillore,te mesme,te larte, fakultet,… mirpo nje polic i gjore sillej verdall nga rreshti ne rresht.
  Dikur Komandanti u zemrua dhe e pyeti:”si eshte eshte puna me ty qe nuk po ze vend askund”?
  “Po une nuk kam shkolle fare”u pergjegj i gjori.
  “Ti dil pas meje”i tha Komandanti.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Policet
  jane intelegjent a!  Komandanti i Stacionit Policor i urdheroi policet e stacionit qe te rreshtoheshin sipas shkolles qe kishin te kryer.
  U formuan rreshtate 4 vjet shkolle,me shkolle fillore,te mesme,te larte, fakultet,… mirpo nje polic i gjore sillej verdall nga rreshti ne rresht.
  Dikur Komandanti u zemrua dhe e pyeti:”si eshte eshte puna me ty qe nuk po ze vend askund”?
  “Po une nuk kam shkolle fare”u pergjegj i gjori.
  “Ti dil pas meje”i tha Komandanti.
  Hahaha, sa kam qeshur!

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Ne nje lokal disa adoleshente po benin zhurme me te madhe! Pronari i lokalit therret policin e sigurimit per te vendosur rregull! Polici fillon i pyet me radhe dhe u kerkon pasaportat!
  I kontrollon me radhe... njeri nga djemkat nuk kishte pasaporte dhe i tregon nje pasqyrke me kapak te kuq...
  Polici e sheh pasqyrken e i thote djaloshit i cili shkaktonte zhurmen me te madhe...
  _ Qenke kolegu yne ...ti mor djale...( sepse pa surratin e tij ne pasqyre dhe iu duk djali polic)

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  tetaa kjo qenka edhe me e forte

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Te vertete me Policet

  Isha duke degju radion dhe kur ja boni spikeri sot do ftojm Tipikun ne emisionin e nates hajde Tipik me tha.
  U nisa une dal nga pallati edhe ja nis vrapit se as 5 min larg e kam Radion.
  Perpara me del nje makine ndalon tek kembet,ishin 2 civila
  Policia e Shtetit me thane ku shkon me vrap??
  Pse ka na nje tabele ndalim shpejtsie ne kome ju pergjigja
  Qeshen dhe iken.

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 11. #31
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  O teta na ishte njer nje djale qe bente shume gazra edhe do na hypte mbe autobuz ky me mamken e tija
  edhe i thote mamka
  -Kur te te vijne por*** thuaj ta leshoj nje pellumb mamikes ok
  -mir i thot djali
  Hyne brenda keta e niset autobuzi djalkes i vjen nje per ta bere e i thot mamke m behte nje pellumb
  mamka i thot leshoje te keqen mamka
  pas djalit ishte nje burre dhe degjon biseden e hap syte ku eshte pelumbi kur i vjen era e kap muhabetin ky
  pas pak djali i thot serish mamit me vjen nje pellumb leshoje te keqen heren e 3 i thote ky o mami me vjen nje pellum tjter e burri i thote e leshon ti pellumbin po ta shqyej kafazin
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Besoja (26-10-2018)

 13. #32
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Se kte e tregoj gati cdo dite

  Ishte nje here njoni qe merte fryme me b’the.
  Nje dite u ul ne karrige edhe vdiq.

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 14. #33
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  Se kte e tregoj gati cdo dite

  Ishte nje here njoni qe merte fryme me b’the.
  Nje dite u ul ne karrige edhe vdiq.
  Tipiku nje fjalor pak me elegant te lutem!

 15. #34
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Si e hap polici konzerven e peshkut?
  Ja drejton konzerves Alltin dhe thot: "Hape deren policia"

 16. #35
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Tipiku nje fjalor pak me elegant te lutem!
  Une i thash b’f imagjino busy girl deshte me ja shkly kafazin

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 17. #36
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Shko njoni nga Vlora ne Kopsht Zologjik ne Tirane e kur pa Luanin ju afrua edhe futi doren ne kafaz ti jepte nje biskot!
  Kur cte degjoj rojen qe vinte duke bertitur ik andej ik andej ik andej
  Kur ju afrua Roja i thote ca bo o burre?
  I thote Vlonjati avash or vella se nuk ta hengra Luanin.

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 18. #37
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  hahaah te lutem une i kam vo ylla fjales pastaj kafazi eshte me nenkuptim ahhah
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 19. #38
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  E vertet
  Para ca ditesh
  Shikoj 2 nene te vjetra kishin ndaluar po benin muhabet
  Te shkretat harruan qe ishin ne mes te rruges
  Vjen nje makine me targa VL ( vlora )
  Pip pip pip pip i binte burise djali nga makina
  Po nenet hic
  Hap xhamin djali edhe nxjerr koken e ju thote:
  O Nene do e hapni pak rrugen po ju deshi träp1 ?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 20. #39
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  lol sme dalin llogarit mua si ka mndesi ?????
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 21. #40
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Shopheni nje dite kishte ndaluar ne bulevard!Nje kembe e kishte ne bulevard dhe nje kembe ne trotuar...i afrohet polici dhe do t'i veje gjobe ...
  -- njemije lek gjobe i thote polici , se keni thyer rregullin e qarkullimit, kini ndaluar gabim ne bulevard...
  --pesqint do ju jap -thote kompozitori sepse nje kembe kam ne bulevard ,tjetren e kam ne trotuar...

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •