Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 54
 1. #1
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711

  SHBA, nj shqiptar akuzohet se ka prdhunuar nj qen

  Banort e nj pallati t mbingarkuar n Rye Colony afr Nju Jorkut e kan akoma t pamundur ta besojn se nj bashkshort dhe baba shqiptar ka arritur t prdhunoj nj qen t racs Labrador Retriver t nj qiraxhiu, q ishte fqinj me shqiptarin.

  Esht e pabesueshme, thot Kris Lumaj shqiptar edhe ai, q punon n ndrtim dhe q e njeh prdhunuesin prej vitesh. Kjo sht kafshri! Ai ka grua dhe dy fmij dhe nuk ka asnj precedent penal. Madje nuk njoh asnj njeri q mund t thot ndonj gj t keqe pr t. Kujtim Nicaj quhet shqiptari q ka ndrmarr kt akt t uditshm. Ai u ndalua n shkurt pr akuza t dhuns dhe sjellje t turpshme seksuale.

  Nicaj, nj njeri miqsor dhe q punon shum nuk ka thn asgj publikisht. Nuk sht shfaqur as edhe nj sekond n bllokun ku banon q nga koha kur u arrestua dhe u lirua me kusht. Askush nuk iu prgjigj ziles s gazetarve n shtpin e tij, ndrkoh q i vetmi q mban kontakte me 41 vjearin dhe gruan e tij sht avokati. Rasti n fjal e ka shndrruar Nicaj n objekt talljeje dhe pr kt arsye ai ka humbur edhe punn. Kam qen n kontakt me familjen e tij prgjat gjith fundjavs, tha avokati Steven Davidson. Prpos faktit q sht br objekt talljeje ai shqetsohet ngaq nuk ka m mjete financiare pr t siguruar familjen e tij.Esht nj moment jashtzakonisht i vshtir pr ta. Nuk duan asgj m shum se e gjith kjo histori t marr fund.

  Policia tha se kan nj video t t gjith incidentit q ndodhi n 8 shkurt, pasi Nicaj hyri me els n apartamentin e tij q ekish dhn me qera. Ngaq qiraxhiu kishte koh q dyshonte se dikush I hynte n shtpi, kishte vendosur t instalonte kamera t vogla. Avokati Davidson e mohon q klienti I tij prdhunoi qenin. Ai sqaroi se as klienti i vet dhe as ai, nuk e kishin par akoma videon q policia duhet akoma ta bj publike. Nicaj u lirua pasi pagoi nj garanci prej 100 mij dollarsh dhe pritet t dal para gjykatsve n 6 mars.

  Marre nga The Journal News

 2. #2
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  Kujtim Nicaj

  Regular Photo Size


  Building Super Caught on Video Molesting Tennant's Dog, Police Say

  Published : Wednesday, 22 Feb 2012, 11:54 AM CST

  FOX 4 News
  myfoxdfw.com Web Team
  RYE, New York - A beloved building superintendant in the New York city of Rye was allegedly caught on video molesting a tenant's dog.

  Police arrested 41-year-old Kujtim Nicaj on Feb. 9 on charges of burglary and sexual misconduct, according to azcentral.com .

  A Rye Colony complex tenant, suspecting someone had entered before, set up a webcam that captured the encounter, the website reported.

  Investigators said Nicaj used a key to get into the apartment and was then recorded while molesting the resident's golden retriever.

  Nicaj, who lives at the complex with his wife and children, is described by neighbors as being friendly, quiet and hardworking, according to the article .

  His lawyer denies the molestation allegations.

  Nicaj is free on $100,000 bail and is due in court on March 6.

  ja dhe nje artikull original lidhur me kafshen
  ...


  Read more on myFOXdfw.com: http://www.myfoxdfw.com/dpp/news/unu...#ixzz1nDMbuErU

 3. #3
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Shyqyr qe sqenka kyc me bu.cen , se hajde ta c'kycje pastaj. Bela e madhe me qente ne ato momente

 4. #4
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Shyqyr qe sqenka kyc me bu.cen , se hajde ta c'kycje pastaj. Bela e madhe me qente ne ato momente
  ishalla ka qene qen femer

 5. #5


  E kam shume te veshtire t'a besoj nje lajm te tille....

  La vita non si spiega, si VIVE!

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Citim Postuar m par nga kleadoni Lexo Postimin


  E kam shume te veshtire t'a besoj nje lajm te tille....
  ska dashur ti paguaj qerane dhe ka shpikur ket budallikun.
  Medemek shqiptari ja perdhunonte qenin ketij sistematikisht sa u detyrua ky te veri camer
  ptuuu rac e keqe.
  po mace kishte ky qeraxhiu?
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 7. #7
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  ska dashur ti paguaj qerane dhe ka shpikur ket budallikun.
  Medemek shqiptari ja perdhunonte qenin ketij sistematikisht sa u detyrua ky te veri camer
  ptuuu rac e keqe.
  po mace kishte ky qeraxhiu?
  e ka kap me ate te kamerave
  dhe ka kaseten e tij tu e bo me qenin

  dhe tani avokati tij akuzon policin se nuk u ka thene
  qe kane kasete

  dhe per ket arsye kerkon pafajsin

  gjoja policia ka fshehur kaseten ku ky

  bente jete nate me qenin

 8. #8
  Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
  Antarsuar
  09-09-2007
  Postime
  3,698
  Kujtim Nikaj duhet te beje kunder-akuze ndaj qeraxhiut per torture ndaj kafsheve, sepse sistematikisht e ka lene kafshen brenda vetem, pa njeri qe te kujdeset - sigurisht Kujtimit duhet ti jete dhimbsur qeni, ashtu edhe prona e vet, ndaj eshte futur ne shtepi per ti shtene uje, mos ta lere ti hipe temperatura etj.

  Ndaj avokati Steven Davidson duhet te hidhet ne kunder-veprim procedurial, jo vetem te perdridhet per te mare para pa mbarim prej te shkretit Kujtim.

 9. #9
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  Citim Postuar m par nga Duaje Siveten Lexo Postimin
  Kujtim Nikaj duhet te beje kunder-akuze ndaj qeraxhiut per torture ndaj kafsheve, sepse sistematikisht e ka lene kafshen brenda vetem, pa njeri qe te kujdeset - sigurisht Kujtimit duhet ti jete dhimbsur qeni, ashtu edhe prona e vet, ndaj eshte futur ne shtepi per ti shtene uje, mos ta lere ti hipe temperatura etj.

  Ndaj avokati Steven Davidson duhet te hidhet ne kunder-veprim procedurial, jo vetem te perdridhet per te mare para pa mbarim prej te shkretit Kujtim.
  hahahahahaha

  seriozisht e ke
  mos duhet dhe ti kerkoje
  para qe i kenaqi qenin
  si male escort

  hahahahahhaha

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar m par nga landi45 Lexo Postimin
  e ka kap me ate te kamerave
  dhe ka kaseten e tij tu e bo me qenin

  dhe tani avokati tij akuzon policin se nuk u ka thene
  qe kane kasete

  dhe per ket arsye kerkon pafajsin

  gjoja policia ka fshehur kaseten ku ky

  bente jete nate me qenin
  Po qeni ishte ankuar gje , wuff wuff nuk du apo i kishin vene kapuc syve , gojes ngjitese dhe kater kembet te lidhur me zinxhir ?
  Kaseta i paraqitet pales mbrojtese jo me 6 mars , por me perpara
  Ku kaseta lol


  Babe me dy kalamaj, histori e trilluar nga qiraxhiu , arsyen do e marrim vesh me 6 mars .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  Perjashtuar Maska e landi45
  Antarsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Po qeni ishte ankuar gje , wuff wuff nuk du apo i kishin vene kapuc syve , gojes ngjitese dhe kater kembet te lidhur me zinxhir ?
  Kaseta i paraqitet pales mbrojtese jo me 6 mars , por me perpara
  Ku kaseta lol


  Babe me dy kalamaj, histori e trilluar nga qiraxhiu , arsyen do e marrim vesh me 6 mars .
  qeni thone
  qe ka qu 2-3 emaili ankese

  hahahahaha

  policia ka kaseten origjinale

  pa fakte me fjale nuk do e arrestonin
  nuk do kerkonin 100 mije dollare bail

  meqe mer vesh nga ligji

  nuk arrestohet dikush pa asnje prove ok

 12. #12
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Land nqs ky do jetonte ne ndonje shpell apo mal vetem fare ose eshte i semure mendore edhe e besoje .
  Por nje baba me grua ne krevat dhe dy femije paska abuzuar sistematikisht qenin , nuk haet :-))


  Pastaj qenka miqesuar aq shume me qenin saqe as e ka kafshuar , as e ka grricur .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,265
  U mbaruan femrat qe filluan me kafshet ???
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  e ke lyp vet qeni po hajt lol pranej se ka kafshu

  kjo rren e kullume asht
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Po te mos e tundi bishtin bucja, nuk i shkon zagari nga pas
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 16. #16
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Si bejne keta sikur skane degjuar histori te tilla. Barinjte e shqiperise sistematikisht i perdhunonin delet , bile disa ishin edhe pedofila fare , if u know what i mean
  Histori me dele e lope qarkullonin plot neper fshatrat shqiptare.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Antarsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,050
  lajme perralla ........ mos humbni kohe me u marre me lajme te ndyra si kjo .....
  .
  "They will not control us, We will be victorious"

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
  Antarsuar
  13-09-2009
  Vendndodhja
  ne toke
  Postime
  2,171
  Kjo eshte nje genjeshter qe nuk ia vlen te hudhet ne forum,

 19. #19
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Antarsuar
  29-07-2006
  Mosha
  55
  Postime
  1,068
  ....e ka provokuar bucja..!
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 20. #20
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Thorolld ON
  Postime
  224
  Nje teme teper e neveriteshme dhe nje genjeshter e peshtire.
  turp te lexohem tema te tilla

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •