Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11

Tema: Cisco

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e LENTIWTF
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  31
  Postime
  53
  Faleminderit
  4
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up Cisco

  Tung, a mundet dikush te me siguroj literatur, manuale, liber, liber per konfigurime apo apo qfar te mundet per CCNA, dhe CCNP, vetem ne gjuhen shqipe.

  Ju pershendes Florenti.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk ka tutoriale ne gjuhen shqipe per Cisco...

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2010
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  a kish mujt dikush ne anglisht pra

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Aldi1
  Anėtarėsuar
  30-09-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  40
  Postime
  401
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne anglisht i kam une ccna (icnd1, icnd2) dhe jane rreth 5gb, une nga www.torrentz.com e kam shkarkuar, nese nuk gjen zgjidhje flasim...
  Aldi Shuli

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2010
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aldi1 a mundesh me na i than qat literature per Cisco. Vella

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Aldi1
  Anėtarėsuar
  30-09-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  40
  Postime
  401
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ketu i ke dy libra tosi Libri 1 Libri2
  Por personalisht te sugjeroj ndonje gje me te thjeshte e praktike...
  Aldi Shuli

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2010
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  faleminderit edhe ndonje tjeter nese ka dikush

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-06-2008
  Postime
  107
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ketu gjeni libra sa te doni per me shkarku:
  http://www.flazx.us/subjects/9-Cisco
  studim te mbare

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-10-2010
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  si kaloni ketu ke info basic te konfiguruar per switch dhe router cisco
  http://www.ictedu.info/2&34&CISCO
  klm

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e xubuntu
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Cisco

  keshilloj edhe Packet Tracer

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-06-2005
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Cisco

  Pershendetje

  nese dini ku mund ta gjej kete Liber "ASA All in one" do ua di per ndere.

  Flmn shume
  JO NEGOCIATA - VETĖVENDOSJE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •