Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,530

  Boks: Sherr midis Derek Chisora dhe David Haye

  Boksierėt britanik, Derek Chisora dhe David Haye, ishin pėrfshirė nė njė konfrontim nė Munich nė konferencen pėr shtyp pas ndeshjes me Klitschkon, qė ka shpjerė drejt njė rrahje masive nga e cila i lėnduar ka dalė menaxheri i Hayes, Adam Booth.  http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121
  kot s'thone kur zihen dy i treti e ha lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,530

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778
  e kam shikura kete ngjarje ne yotube po .....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •