Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382

    Kërkoj të më ktheni temën

    Kisha hapur një temë te forumi i fotografive me titullin "Albumi im fotografik". Temën kisha 2 muaj që e kisha hapur dhe kishte rreth 50 postime e 2.500 vizita. Kisha postuar shumë fotografi.

    Papritur tema u zhduk ...

    Dyshoj se e ka fshirë moderatorja PINK, pasi shkëmbyem dy replika aty dhe si gjithmonë filloi e para.

    Ku e gjen kjo të drejtën të më fshijë gjithë temën e fotografive?!

    Kërkoj nga stafi të më kthejë temën.

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Falënderoj stafin që më ktheu temën, por ka dhe diçka tjetër që nuk është në rregull. Ndiqeni me vëmendje:

    Në temën time, PINK citon Force-Intruder dhe thotë:
    Citim Postuar më parë nga PINK
    o bobo ,me sa duket, ka dashur t'i editojë, përpunojë fotot. i ka bërë dramatike, jo origjinale. Skandal. Nuk shihen me sy.
    http://www.forumishqiptar.com/showth...96#post3343396

    Unë në temën e PINK-es citoj anëtarin Reiart dhe i them:
    Citim Postuar më parë nga BATO
    Ke të drejtë, fotot e natës janë kot fare. Skandal. Nuk shihen me sy!
    http://www.forumishqiptar.com/showth...28#post3328228
    Postimi tim e fshiu. Nëse bën komente negative në temën time, duhet të lejojë komentet e mia negative edhe në temën e saj, apo jo? Ose të lejohen të dy, ose të fshihen të dy, jo me hile.
    .
    Ndryshuar për herë të fundit nga -BATO- : 19-02-2012 më 12:04

  3. #3
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    http://www.forumishqiptar.com/showpo...8&postcount=52


    cfare ka ndodhur me kete foto psh? po ta shohesh cfare dalloni menjehere? A nuk te duket sikur e ke shnderruar kete foto si filmat/negative-t e njehere e nje kohe? Cfare ka ndodhur me pjesen nga mesi e lart te njeriut ne "debore"? lol

    Mire do ishte te thoje, pas komentit tim, 'komenti' jot erdhi si pasoje e nje rrjedhje truri nga ana jote. Se nuk mjaftuan komentet qe le neper tema, po trego qe me bombardove dhe me mesazhe private te tipit ordinere- do ti bej mamit, babit, gjyshit, gjyshes, tezes e bla bla kete e ate. Sa pathetik mund te jete nje njeri. Deri ku mund te arrij nje psikopat? Deri te fantazite e semura virtuale. Se fundja cfare do besh ti, ngelen fjale ne ajer. Dhe eshte normale qe nje mashkull i moshes 30 e ca vjec apo 40 vjec te bej keto lloj kercenimesh? E pse nga nje koment imi, qe fundja sishte personale me ty si person.Ishte kundrejt fotove, qe i kishe masakruar e shnderruar.
    Mua sme duket normale qe nje bure, te viktimizohet ne kete fare menyre, dhe per nje koment te shaj, e kercenoj ne ate menyre. Per mua si si person, je psikopat. Dhe nuk me prekin budalliqet e nje psikopati me fantazi te semure. Fshirja e temes ishte pak .Get well soon. lol
    Ndryshuar për herë të fundit nga PINK : 19-02-2012 më 14:11

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Leri spërdredhjet dhe shmangiet, por përgjigju pse e fshive komentin tim te tema jote.

    Nëse bën komente negative në temën time, edhe unë kam të drejtën të bëj komente negative te tema jote, apo jo?

    Mua nuk më pëlqyen fotot e tua të natës, por jam aq i sjellshëm sa të mos hyj në temën tënde dhe të mos bëj komente të tilla.

    Meqë ti hyre, edhe unë i bëra, për të parë se çfarë do bëje. Dhe e fshive, ashtu siç prisja. Pastaj e mbylle edhe temën që të mos bëheshin fare komente. Nuk është gjë e ulët kjo?

    Mesazhet private nuk quhen, dhe nuk thuhen lart e poshtë se çfarë themi në privat. Ato 2 mesazhe ishin pas kruajtjeve të tua. Po nuk të të dërgoj më, se nuk vlejnë.

    Shurra Pink, i gjithë aktiviteti yt në forum është të më qepesh si muti pas këpucës, e të grisesh e të shahesh. Çfarë mendon se mund të arrish me këtë? Nuk e kupton që kjo rrugë nuk të çon asgjëkundi veç luftës e sharjeve të pafund?

    Po ske faj ti, e ndjen që ke të madhin me vete dhe të mban me hatër, prandaj bën. Ai prandaj të bëri moderatore ty, se fillove të grisesh me mua. Argëtohet shumë, prandaj të bëri dhe moderatore.

  5. #5
    Hierark i lartë Maska e Uriel
    Anëtarësuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Ankesa do te merret ne shqyrtim, perfshire dhe sjelljen e moderatores. Tema mbyllet ketu per te mos degjeneruar me tej.
    relata refero

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •