Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime

  Krkoj t m ktheni temn

  Kisha hapur nj tem te forumi i fotografive me titullin "Albumi im fotografik". Temn kisha 2 muaj q e kisha hapur dhe kishte rreth 50 postime e 2.500 vizita. Kisha postuar shum fotografi.

  Papritur tema u zhduk ...

  Dyshoj se e ka fshir moderatorja PINK, pasi shkmbyem dy replika aty dhe si gjithmon filloi e para.

  Ku e gjen kjo t drejtn t m fshij gjith temn e fotografive?!

  Krkoj nga stafi t m kthej temn.

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Falnderoj stafin q m ktheu temn, por ka dhe dika tjetr q nuk sht n rregull. Ndiqeni me vmendje:

  N temn time, PINK citon Force-Intruder dhe thot:
  Citim Postuar m par nga PINK
  o bobo ,me sa duket, ka dashur t'i editoj, prpunoj fotot. i ka br dramatike, jo origjinale. Skandal. Nuk shihen me sy.
  http://www.forumishqiptar.com/showth...96#post3343396

  Un n temn e PINK-es citoj antarin Reiart dhe i them:
  Citim Postuar m par nga BATO
  Ke t drejt, fotot e nats jan kot fare. Skandal. Nuk shihen me sy!
  http://www.forumishqiptar.com/showth...28#post3328228
  Postimi tim e fshiu. Nse bn komente negative n temn time, duhet t lejoj komentet e mia negative edhe n temn e saj, apo jo? Ose t lejohen t dy, ose t fshihen t dy, jo me hile.
  .
  Ndryshuar pr her t fundit nga -BATO- : 19-02-2012 m 11:04

 3. #3
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...8&postcount=52


  cfare ka ndodhur me kete foto psh? po ta shohesh cfare dalloni menjehere? A nuk te duket sikur e ke shnderruar kete foto si filmat/negative-t e njehere e nje kohe? Cfare ka ndodhur me pjesen nga mesi e lart te njeriut ne "debore"? lol

  Mire do ishte te thoje, pas komentit tim, 'komenti' jot erdhi si pasoje e nje rrjedhje truri nga ana jote. Se nuk mjaftuan komentet qe le neper tema, po trego qe me bombardove dhe me mesazhe private te tipit ordinere- do ti bej mamit, babit, gjyshit, gjyshes, tezes e bla bla kete e ate. Sa pathetik mund te jete nje njeri. Deri ku mund te arrij nje psikopat? Deri te fantazite e semura virtuale. Se fundja cfare do besh ti, ngelen fjale ne ajer. Dhe eshte normale qe nje mashkull i moshes 30 e ca vjec apo 40 vjec te bej keto lloj kercenimesh? E pse nga nje koment imi, qe fundja sishte personale me ty si person.Ishte kundrejt fotove, qe i kishe masakruar e shnderruar.
  Mua sme duket normale qe nje bure, te viktimizohet ne kete fare menyre, dhe per nje koment te shaj, e kercenoj ne ate menyre. Per mua si si person, je psikopat. Dhe nuk me prekin budalliqet e nje psikopati me fantazi te semure. Fshirja e temes ishte pak .Get well soon. lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga PINK : 19-02-2012 m 13:11

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Leri sprdredhjet dhe shmangiet, por prgjigju pse e fshive komentin tim te tema jote.

  Nse bn komente negative n temn time, edhe un kam t drejtn t bj komente negative te tema jote, apo jo?

  Mua nuk m plqyen fotot e tua t nats, por jam aq i sjellshm sa t mos hyj n temn tnde dhe t mos bj komente t tilla.

  Meq ti hyre, edhe un i bra, pr t par se far do bje. Dhe e fshive, ashtu si prisja. Pastaj e mbylle edhe temn q t mos bheshin fare komente. Nuk sht gj e ult kjo?

  Mesazhet private nuk quhen, dhe nuk thuhen lart e posht se far themi n privat. Ato 2 mesazhe ishin pas kruajtjeve t tua. Po nuk t t drgoj m, se nuk vlejn.

  Shurra Pink, i gjith aktiviteti yt n forum sht t m qepesh si muti pas kpucs, e t grisesh e t shahesh. far mendon se mund t arrish me kt? Nuk e kupton q kjo rrug nuk t on asgjkundi ve lufts e sharjeve t pafund?

  Po ske faj ti, e ndjen q ke t madhin me vete dhe t mban me hatr, prandaj bn. Ai prandaj t bri moderatore ty, se fillove t grisesh me mua. Argtohet shum, prandaj t bri dhe moderatore.

 5. #5
  Hierark i lart Maska e Uriel
  Antarsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime n 33 postime
  Ankesa do te merret ne shqyrtim, perfshire dhe sjelljen e moderatores. Tema mbyllet ketu per te mos degjeneruar me tej.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •