Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Pėrshėndetje Tipik.
  PuneØshumė e mirė kjo.

  Njė vėretje pėr ty, pėr mua dhe pėr gjithė tė tjerėt qė postojnė fotografi:

  Fotografia pa legjendė ( pa sqarim ) s'ka kurrfarė vlere
  E drejte por Heres tjeter skam per te harruar
  Te kam Pare Nickun a ke lidhje me Radio Projektin?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,983
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
  E drejte por Heres tjeter skam per te harruar
  Te kam Pare Nickun a ke lidhje me Radio Projektin?
  Po, po. Bile kėtė nick e kam pikėrisht nga Radio "Projekti 21". Zakonisht me kėtė nick postoj shkrime qoftė tė huazuara qoftė origjinale. ( Bor du i DK?)
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  Jeg bor i Swerige nu,unskyld jeg inter svar dig.
  Suedia Harta

  Malmö qytet bregdetar qe lidhet me Kopenhagen ne rruge detare dhe Toksore ne fakt nje ure mbi det bashkon Danimarke-Suedi
  Ura eshte hapur per here te pare ne 2002 dhe fuksionon si transport per makinat siper saj dhe trenin posht saj.


  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia
  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  Mjölby Qytet i vogel por i vendosur ne mes te Suedise  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  SANTA LUCIA 2015

  Linköping Naten


  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  Motala


  Nene Tereza ne Suedisht nje gjuhe skandinave e ngjashme me Norvegjishten dhe Danishten.
  "Hajde behu drita ime"

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Tipiku pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 10. #29
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  Norköping  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 11. #30
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Album fotosh nga Danimarka & Suedia

  Fqinjesia e mire Dk-Se Danimarke-Suedi seshpejti foto te tjera

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •