Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime

  TYe rregullohet titulli i komunitetit, ose pershkrimi

  Komuniteti musliman
  Besimtarėt myslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.
  Do te sugjeroja qe emri i komunitetit mysliman dhe pershkrimi i komunitetit nen te shkruhen njesoj. Ose te dyja gramatikisht korrekt, ose te dyja gabim, por te pakten te jene njesoj dhe jo musliman e mysliman ne pershkrim.

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Qyfyre Lexo Postimin
  Do te sugjeroja qe emri i komunitetit mysliman dhe pershkrimi i komunitetit nen te shkruhen njesoj. Ose te dyja gramatikisht korrekt, ose te dyja gabim, por te pakten te jene njesoj dhe jo musliman e mysliman ne pershkrim.
  Sa sy te fort paske mer pis ? hehe

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Thash cfar halli te ka zene more Qyfyraxhi

  P.S Ka edhe me keq

  Agnosticizėm dhe ateizėm (7 duke lexuar)
  Ne kete forum marrin pjese te gjithe ata shqiptare qe ose nuk besojne ne Zot ose jane ateiste, ose besojne ne Zot ne menyren e tyre.

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  U rregulluan Qyfyre.
  Tani u bėnė tė dyja gabim, por ama janė njėsoj.

  .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga -BATO- : 17-02-2012 mė 23:51

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Ndėrhyrjet e domosdoshme pėr ēėshtjen e ngritur, u bėnė nė pėrputhje me kodin ortografik. Ndonėse seksioni i kėtij nėnforumi mban emrin "Komuniteti Musliman", qė bie ndesh me rregullat drejtshkrimore tė gjuhės shqipe, gjė qė i takon administratorėve tė bėjnė rregullimet pėrkatėse, rregullorja e kėtij nėnforumi tashmė ėshtė pėrmirėsuar nė kuptimin drejtshkrimor.

  Faleminderit pėr vigjilencėn!

  Dar_di
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •