Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-08-2011
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Danimarke...

  Pershendetje
  Do ishte me interes te dinim historite tuaja. Si shkuat atje, si ishte pritja fillimisht po strehimi. Kam lexuar se ka pak diskriminim per emigrantet sidomos ne punesim. A eshte e vertete?

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e eri_eri
  Anėtarėsuar
  13-11-2013
  Mosha
  35
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Danimarke...

  Si mund te pajisem me dokumenta ne danimarke?cfare menyrash ka qe te jetoj dhe punoj gjithmone atje?tani jetoj ne tirane

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-01-2015
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Danimarke...

  Pershendetje motra dhe vellezer. Kam ardhur ne Danimarken e larget jo per te udhetuar si turist dhe as per te shinuar bukurine qe i ka falur zoti ketij vendi,por per nje problem shume te madh. Kam sjelle vellain tim te vogel 15 vjecar ,per shkak te problemeve te shumta qe kemi ne Shqiperi. Per mua ai esht jeta ime dhe dua qe ai te edukohet dhe te jetoje si te gjithe moshataret e tij. Ju lutem kush ka mundesi tme ndihmoje duke me treguar rruge qe duhet te ndjek per ta regjistruar ne zyrat e migracionit dhe per ne shkolle. Ju faleminderit.

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2017
  Vendndodhja
  Pirea
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shqiptaret ne Danimarke...

  Pershendetje,
  Une quhem Anila dhe sapo u regjistrova ne forum.
  Po kerkoja te merrja informacion nga interneti pasi dua te vendosem me burrin ne Danimarke.
  e keshtu kerkova forume dhe ja ku jam ...
  Informacion qe per mua ka shume vlere eshte te di ,se si funksionon lindja e nje femije ne Danimarke ? Ka sherbim falas ne spitalet publike nese njeri nga ne prinderit eshte ne pune? dhe a ka asistence mjeksore falas? pasi une jam disa muajshe shtatzane dhe nese eshte e leverdisshme te vi bashke me bashkeshortin i cili tashi ka nje oferte per pune atje .
  Do tjua dija shume per nder nese do me jepnit ndonje info rreth kesaj ceshtjeje. Dua tju theksoj se Burri im eshte nenshtetas i Bashkimit Europian .

  Ju falenderoj edhe ju uroj naten e mire!
  Anila

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Shqiptaret ne Danimarke...

  Tė shkrova nė privat Anila.

  Respekt,

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?
  Nga Albo nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Himarė, mėsimi nis me himnin grek
  Nga karaburuni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:07
 4. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 5. Shqiptarėt Popull Solidar
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-01-2006, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •