Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  shembull i mir: Moderator, ndiqeni rrugn e kleadonit!!

  Njoftimi i kleadonit:
  Citim Postuar m par nga kleadoni
  Po te shkruaj ne lidhje me temen e pritjes se 30 sek kur kalon nga nje postim ne nje tjeter. Do e fshij pasi nuk eshte teme per "grupmoshat" e mbi te gjitha eshte thjesht nje teme qe nuk do marri pergjigje pasi vetem Albo mund te merret me te (e me sa di une ai ka marre masa per te).

  Gjithe te mirat,
  Klea

  Prgjigja ime:

  Shum t faleminderit kleadon. Nuk e kam hapur as un si tem pr t marr prgjigje, por thjesht si njoftim. Gjithashtu, m prpara kam dashur ta hapja nj njoftim tjetr pr mesazhet, meq tani sht rritur edhe numri i mesazheve t pranauara e t drguara n 200.

  Nuk ka asnj t keqe edhe nse e fshin.

  Edhe nj her, t faleminderit
  t deshiroj nj fundjav t kndshme!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  Hierark i lart Maska e Uriel
  Antarsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime n 33 postime
  Forumi i verejtjeve dhe keshillave sherben vec per ankesat dhe sugjerimet e mundshme per te permiresuar forumin. Nuk eshte e udhes te hapesh tema dhe ti pergjigjesh moderatorit ne publik kur shume mire mund ta besh ne privat, pavaresisht deshires se mire ne rastin konkret.

  Uroj ne mirekuptimin tuaj.
  relata refero

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Kshill pr moderatort:Uriel,e mbylle temn pr shkak meje e pr shkak t kleadonit

  Prgjigja jote Uriel

  Forumi i verejtjeve dhe keshillave sherben vec per ankesat dhe sugjerimet e mundshme per te permiresuar forumin. Nuk eshte e udhes te hapesh tema dhe ti pergjigjesh moderatorit ne publik kur shume mire mund ta besh ne privat, pavaresisht deshires se mire ne rastin konkret.

  Uroj ne mirekuptimin tuaj.
  Uriel po ma merr mendja se vet ke rn ndesh me rregullat e forumit dhe mbi t gjitha me veteveten ( lexo ato me shkronja t kuqe ).

  Ma merr mendja un nuk kam thyer rregullat. Un kleadonit i kam shkruar n privat dhe pikrisht at letr kam sjell edhe pr juve. Ajo ( prmbajtja e postimit ) ishte nj kshill dhe nj msim i mir pr ju moderatort, se si duhet t keni kultur dhe se si duhet t silleni me forumistt.

  Por mua m lind nj dyshim tjetr, sepse fatkeqsisht kjo sht e met e shumics s ne shqiptarve, na djeg kur dikush lavdrohet pr pun t mir, andaj a kam t drejt t mendoj se temn nuk e ke mbyllur pr shkak meje, por pr shkak t xhelozis ndaj kleadonit!

  Nse sht kjo, prap nj k shill pr ty: hiqe xhelozin, sepse sic kam shkruar kt her pr kulturn e kleadonit, mbase nj dit do t shkruaj edhe pr ty.

  Tufza e postimit t mbyllur:

  Tufza: http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=141583
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 11-02-2012 m 06:30
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  P.S. Ku t doli vlla ty rend ta mbyllsh at postim kur nuk qenke fare n forumin "vrejtej dhe kshilla". Ti ishe me shigjetn edhe me dy moderator t tjer!!

  Kjo po ma shton edhe m shum dyshimin!

  Te "Vrejtje dhe kshilla" qenkan Fiori dhe Albo!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 11-02-2012 m 06:29
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 5. #5
  Hierark i lart Maska e Uriel
  Antarsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime n 33 postime
  Mos jemi valle ne kopeshtin pa dreke qe te mbyllen temat per arsye xhelozie? Disa hapesira te vacanta te forumit kane karakter specifik dhe nuk mund te shperdorohen duka hapur pa kriter tema qe nuk i perkasin forumit ne fjale. Nese keni paqartesi apo verejtje, separi duhet drejtuar tek moderatori specifik qe moderon hapesiren e kontestuar dhe jo ti pergjigjesh publikisht mesazheve private te moderatoreve qe nuk jane as abuzuese per tu reklamuar. Nga ana tjeter ky nen forum nuk sherben si podium viva voce per te plotesuar kenaqesite e cuditshme te secilt anetar, qe te marre persiper rolin e gjyqtarit. Eshte thene me dhjetra here qe stafi zgjidhet dhe gjykohet nga vete brenda stafit, ndersa anetaret e forumit kane te drejten e reklamacionit te abuzimeve dhe jo te shpalljeve te "flete rrufeve" apo lojes se kokefortit qe nuk pranon mirekuptimin dhe replikon pa sens pafundesisht.

  Nderhyrja ime ishte ne kuader te pozicionit te Super Moderatorit, qe une dhe koleget e mi e gezojme si privilegj: shqyrtimin e ankesave nese ka dhe mbarevajtjen e tere forumit.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Uriel : 11-02-2012 m 07:34
  relata refero

 6. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin
  P.S. Ku t doli vlla ty rend ta mbyllsh at postim kur nuk qenke fare n forumin "vrejtej dhe kshilla". Ti ishe me shigjetn edhe me dy moderator t tjer!!

  Kjo po ma shton edhe m shum dyshimin!

  Te "Vrejtje dhe kshilla" qenkan Fiori dhe Albo!
  Smod moderojne ne te gjithe forumin, pavaresisht nese e kane ose jo emrin ne forume te vecanta. Dhe mos hapni tema te kota e budallalliqe se sja kemi ngene te merremi dhe me kapriciot tuaja. Here tjeter falenderimet coji privatisht dhe ska nevoje per tema populiste sic nuk ka nevoje te na mesosh sesi te bejme punen e moderatorit. Ate e vendos tjeter kush dhe mendimi jot apo i ndonje tjetri ne kete drejtim eshte komplet i pavlefshem.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •