Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,106
  Faleminderit
  9
  54 falenderime nė 47 postime

  Smile Verejtje per Verejtje

  Ja verejtja:

  Sapo morėt njė paralajmėrim tek Forumi Shqiptar

  --------------------------------------------------------------------------------

  I/e dashur ilia spiro,

  Sapo morėt njė paralajmėrim tek Forumi Shqiptar.

  Arsyeja:
  -------
  Shkelje e Tė Drejtės sė Autorit

  Forumi shqiptar mbronė tė drejtėn e autorit dhe pronėsinė intelektuale. Materialet qė sillni nga portale tė tjera, nuk i shoqėroni edhe me burimin e tyre. Kjo konsiderohet si shkellje e rregullores sė forumit shqiptar. Nėse nuk jeni nė njohuri pėr kėtė, ju sugjerojmė tė lexoni rregulloren e forumit tė cilėn mund ta gjeni nė seksionin "Pyetje dhe pėrgjigje".
  -------

  Paralajmėrimet shėrbejnė si njė mėnyrė qė ju tė kuptoni e respektoni rregullat e pjesmarrjes nė forum.

  Gjithė tė mirat,
  Forumi Shqiptar
  Siē shihet nuk percaktohet se ku une nuk i jam referuar autorit,..une gjithnje e bej kete, veē ndonje rreshqitje e paqellimshme edhe mund te ndodhe se njerez jemi...
  megjithese jł drejtova peronalisht z. dar-di (moderator) nuk mora sqarime...

  keq puna edhe ketu me duket, po "rreshqasin" edhe moderatoret
  Duaje te afermin tend si veten

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Prona intelektuale, nė forumin shqiptar, gjithnjė sipas rregullores funksionale tė tij, ėshtė e pa cenueshme dhe e paprekshme. Nė ēdo shkrim apo lajm qė sillet nė forum, jeni tė obliguar t`i bashkėngjitni edhe burimin e tyre, nėse ėshtė huazuar nga ndonjė libėr, revistė, portal apo tė tilla si kėto. Nėse ndodhė e kundėrta, vėrejtjet dhe dėnimet janė tė pashmangshme dhe tė pallogaritshme. Kjo, aq mė pak nuk mund tė arsyetohet nė anėtarėt qė kanė stazh abonimi nė forumin shqiptar. Vėrejtja nė fjalė u dha nė pėrputhje me normat e forumit dhe vigjilencėn obliguese qė ngarkohet si pjesė e detyrės tonė.

  Vėrejtja e shqiptuar justifikohet me shkrimet e bashkėngjitura mė poshtė:

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=141401

  http://www.forumishqiptar.com/showpo...9&postcount=87

  http://www.forumishqiptar.com/showth...82#post3325082

  Nėse nuk jeni nė dijeni pėr tė drejtėn e autorit, ju lusim qė tė vizitoni kėtė lidhje e tė mėsoni mė tepėr pėr rregulloren e forumit dhe pikėn e ēėshtjes nė fjalė.
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=43161

  Mbetemi me shpresė se kemi arritur tė japim sqarimet e nevojshme dhe se kėto kanė kontribuuar nė mirėkuptim pėr ju.

  Gjithė tė mirat!

  Dar_di
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •