Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime

  Deni_Boy hiqu nga forumi i humorit. Keq qė fshive gjenialitetin e kryeminsitrit

  Deni_boy, bėre mirė qė fshive temėn: Gjenialiteti i kryeminsitrit shqiptar

  --------------------------------------------------------------------------------

  Kėshtu iu drejtova moderatorit Deni- Boy, por e fshiu prapė temėn time


  Unė jam i bundur se edhe ti kohė tė gjatė je munduar pėr t'ia gjetur vendin temės nė njė forum tjetėr, por vėrtet s'kishte vend, sepse ashtu do ta vrisje kryeministrin.

  Edhe unė e kam pasur tė vėshtirė, sepse po ta kisha postuar nė ndonjė forum tjetėr do tė duhej ta titulloj: Ēmenduria e radhės e kryeminsitrit shqiptar.

  Le tė shkojė tema ima ( ishalla ) bashkė me kryeminsitrin nė kosh!

  P.S. Ishalla kėtu te ankesat nuk e fshini kėtė temė!
  Deni_ Boy meqė nuk e kupton ironinė dhe humorin nė tėrėsi hiqu nga ai forum!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga projekti21_dk : 08-02-2012 mė 17:10
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime

  Ja ē'mbante tema

  Zbulim gjenial i kryeministrit shqiptar:nga shtetėsia shqiptare 1 mil. euro nė ditė!

  --------------------------​--------------------------​--------------------------​--

  "... Shqipėria duhet tė japė shtetėsinė shqiptare tė gjithė atyre shtetasve tė huaj qė investojnė mbi 100 mijė euro nė territorin e saj”,- theksoi Berisha.

  nėse nuk ėshtė kjo shakaja e radhės s kryeministrit shqiptar, atėherė i bie:
  nėse ēdo ditė marrin vetėm nga 10 veta shtetėsinė shqiptare - 1.000.000,00 euro nė ditė.
  Po kur e do e do. Sivjet kemi edhe vitin e brishtė, i bie 366 milion euro nė vit!

  P.S. u mundova t'ia gjeja vendin kėsaj teme dhe pas gjysmė ore hamendjeje thashė: kjo temė vetėm nė forumin e humorit e ka vendin!
  Nėse njeriu kėtė nuk e merr me humor, nė kėtė rast, kryeminsitrin duhet me urgjencė dėguar nė psikiatri tė Vlorės!!
  Ky nė vend se tė thotė: o burrani investoni nė Shqipėri se do tė keni lehtėsime nė tatim, plus edhe ndihmė nga shteti ... ky mavria kushtėzon me kėso marifete.

  Nė forumet tjera ky postim do tė duhej tė titullohej: Ēmenduria e radhės e kryeminsitrit shqiptar!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga projekti21_dk : 08-02-2012 mė 17:06
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 3. #3
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Projekti21_dk

  Ekziston nje teme e ngjashme ku diskutohet gjeresisht nisma e qeverise shqiptare ne lidhje me ligjin mbi shtetesine shqiptare. Nese ti ke dicka kunder, apo nuk te pelqen nje nisme e tille ... te duket tallese apo c'do gje tjeter e kesaj natyre, je i lire te shpalosesh mendimet e tua te vyera ne forumin perkates.

  Vendimi i Deni_Boy eshte vendim korrekt, per mendimin tim. Forumi i humorit i eshte dedikuar subjektit qe trajton, dhe jo nuk eshte "Fontane Deshirash" qe ploteson teket e shfrenuara politike te c'do personi.

  Mire mbec.

  PS. Ankesat ndaj stafit nga antaret e forumit behen ne nenforumin "VEREJTJE DHE KESHILLA" e jo tek forumi i IRC'se, ndaj gjykoj se dhe tema eshte hapur ne vendin jo te duhur. Lus ndonje mod te ketij forumi apo dhe nje smod te ridrejtoje temen tek forumi respektiv.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Scion : 08-02-2012 mė 18:17
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga Scion Lexo Postimin
  Projekti21_dk

  Ekziston nje teme e ngjashme ku diskutohet gjeresisht nisma e qeverise shqiptare ne lidhje me ligjin mbi shtetesine shqiptare. Nese ti ke dicka kunder, apo nuk te pelqen nje nisme e tille ... te duket tallese apo c'do gje tjeter e kesaj natyre, je i lire te shpalosesh mendimet e tua te vyera ne forumin perkates.

  Vendimi i Deni_Boy eshte vendim korrekt, per mendimin tim. Forumi i humorit i eshte dedikuar subjektit qe trajton, dhe jo nuk eshte "Fontane Deshirash" qe ploteson teket e shfrenuara politike te c'do personi.

  Mire mbec.

  PS. Ankesat ndaj stafit nga antaret e forumit behen ne nenforumin "VEREJTJE DHE KESHILLA" e jo tek forumi i IRC'se, ndaj gjykoj se dhe tema eshte hapur ne vendin jo te duhur. Lus ndonje mod te ketij forumi apo dhe nje smod te ridrejtoje temen tek forumi respektiv.
  Tė faleminderit csion pėr pėrgjigjen.

  Po i pėrgjigjem pjesės tėnde "P.S"
  e sheh ti e ke lehtė ku ta drejtosh kėtė temė, ndaj e arsyetoj dhe e kam arsyetuar Deni_Boy, sepse tema qė kam hapur unė pėr kryeministrin nuk i pėrgjigjet asnjė forumi. Fatkeqėsisht nuk kemi ndonjė forum qė quhet "Forumi i ēmendurive" ose "Forumi i tė ēmendurve". Unė desha ta ruaja kryeministrin duke i dhėnė karakter humori asaj qė ka thėnė, sepse njė njeri normal nuk e thotė atė. Shiko postimet mė lart. Pėr ndonjė forum tjetėr kjo temė do tė duhej tė quhej "Ēmenduria e radhės e kryeminisrtit shqiptar"!

  respekt,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga projekti21_dk : 08-02-2012 mė 18:25
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 5. #5
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga projekti21_dk Lexo Postimin
  Tė faleminderit csion pėr pėrgjigjen.

  Po i pėrgjigjem pjesės tėnde "P.S"
  e sheh ti e ke lehtė ku ta drejtosh kėtė temė, ndaj e arsyetoj dhe e kam arsyetuar Deni_Boy, sepse tema qė kam hapur unė pėr kryeministrin nuk i pėrgjigjet asnjė forumi. Fatkeqėsisht nuk kemi ndonjė forum qė quhet "Forumi i ēmendurive" ose "Forumi i tė ēmendurve". Unė desha ta ruaja kryeministrin duke i dhėnė karakter humori asaj qė ka thėnė, sepse njė njeri normal nuk e thotė atė. Shiko postimet mė lart. Pėr ndonjė forum tjetėr kjo temė do tė duhej tė quhej "Ēmenduria e radhės e kryeminisrtit shqiptar"!

  respekt,
  Ka shume postime te titulluara me keq se aq; Projekti21_dk, dhe nuk jane fshire ... nese ka pasur interes eshte diskutuar. Por gjithsesi, mua me duket paksa i tepruar reagimi yt, sepse nuk mbeshtetet ne arsye te sinqerta per te qene nje teme ne nje forum specifik. Aq me teper, kur nisma e fundit diskutohe ne mese 2 nenforume paralelisht, ku ti je i lire te shprehesh kundeshtite tuaja dhe te japesh kontributin e mendimit kunder aq te vyer ashtu sic i takon cdo shqiptari.

  Me kaq besoj se je i pergjigjur, dhe besoj te mirekuptosh Deni_Boy per veprimin qe ka marre.
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga Scion Lexo Postimin
  Ka shume postime te titulluara me keq se aq; Projekti21_dk, dhe nuk jane fshire ... nese ka pasur interes eshte diskutuar. Por gjithsesi, mua me duket paksa i tepruar reagimi yt, sepse nuk mbeshtetet ne arsye te sinqerta per te qene nje teme ne nje forum specifik. Aq me teper, kur nisma e fundit diskutohe ne mese 2 nenforume paralelisht, ku ti je i lire te shprehesh kundeshtite tuaja dhe te japesh kontributin e mendimit kunder aq te vyer ashtu sic i takon cdo shqiptari.

  Me kaq besoj se je i pergjigjur, dhe besoj te mirekuptosh Deni_Boy per veprimin qe ka marre.
  Hallall prej meje edhe ti e Deni ( se nė fakt pėr Denin kam respekt. me Denin jemi edhe tė pagjumė )

  Njėherėsh kėrkoj tė falur.
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •