Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime nė 93 postime

  Reklamat ne forum

  lexova qe kishte dhe tema te tjera per kete dhe lexova dhe pergjigjet po une vazhdoj te kem probleme se sa here qe hap forumin me behet redirect pas disa sekondash per te Crackle.com

  Me pare behej ndonjehere rralle, por tani behet cdo here qe klikoj nje teme ne forum dhe eshte bere e pamundur te lexosh apo te shkruash.

  Se di nese eshte pjese e reklamave te faqes apo eshte problem me kompjyterin tim, por vetem te forumshqiptar.com po e has kete problem.

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  you read my mind. na shkatrruan nervat ketu ne pune kam pc edhe nonstop ka vetem reklama. 1 here mora virus nga ky forumi.
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kjo gje me ndodh dhe mua ...sapo hap nje teme me con te Crackle.com ....i boni dot dermon keti problemi ?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e xhibi
  Anėtarėsuar
  22-01-2009
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  you read my mind. na shkatrruan nervat ketu ne pune kam pc edhe nonstop ka vetem reklama. 1 here mora virus nga ky forumi.
  Dhe une kam mare disa malware/spyware kety, trojan etj, shume problematike kjo gje per nje faqe publike si kjo.

 5. #5
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Lere lere, se une edhe bronko pneumoni kam marre ketu.

  Eshte nje 'crackle', qe me ndjek si grenxe pas bukes me gjalpe e recel. Tmerr!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  boni dicka per kto *** reklamash se jeni tu na detyru mos me hy mo hic

  ka 20 min qe munohem me hap i tem e sem len gjall
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 7. #7
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Ore, bejni nje skanim PC's tuaj per viruse, sepse, te them te drejten qe kur ka informuar Albo per shkurtimin e sasise se reklamave, pos reklames Header-it nuk shof realisht asnje reklame tjeter.
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 8. #8
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Ē'skanim t'i bejme? Ky 'crackle' del gjithandej. Ja, se do scanoj edhe celularin...(lol)
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Ē'skanim t'i bejme? Ky 'crackle' del gjithandej. Ja, se do scanoj edhe celularin...(lol)
  Lol ma ke mor per goje
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Lol ma ke mor per goje
  Ske turp ske

 11. #11
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Vertet na e shpifen. Keto vendosen nga vete administratori apo eshte jashte kontrollit te tij? Jane hap shume tema, shume anetar ankohen e askush nuk ben gje.
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  i know 100 tema e as administratori as supermoderatoret nuk u ha palla as me ardh me u pergjigj


  partizono ta kupta veshin lol rri mir ahahahha
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Nuk hiqen rreklamat jo se ato jan burim leku ktu nė forum

 14. #14
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  i know 100 tema e as administratori as supermoderatoret nuk u ha palla as me ardh me u pergjigj


  partizono ta kupta veshin lol rri mir ahahahha
  ateher i kane vendos me deshire. lets protest derjans e ta shofin sa peshe ka pjesmarrja jone ne forum :P

  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Nuk hiqen rreklamat jo se ato jan burim leku ktu nė forum
  po mire ti vendosin ne side jo keshtu si te futen keto reklamat qe me prishin pc te punes.
  I LOVE GOD

  j&g

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Mu m'dalin pėrkrah ikonės Forumi Shqiptar dhe s'mė besdisin lol As klikoj naiher aty dhe rrin urtė ato :P

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Mu me ka ik nja dy here pc per pambuk,vetem nga kto rreklamat e forumit.

  Po kur te shikojne,qe do bjeri pjesmarja e antareve ne forum,a'tehere,do kujtohen per kto tema
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 17. #17
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Nje sugjerim i imi do ishte qe te veni ne block adresat respektive qe ju nuk keni deshire per ti pare. Nje menyre shume e leverdishme do ishte te perdornit File Hosts (Windows Vista/dh Windows7)e cila ndodhet tek Direktoria:

  C:\Windows\System32\drivers\etc

  Hapeni ate me Notepad dhe do shikoni nje file i cili permban nje kod te ngjashem si ne citim

  # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
  #
  # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
  #
  # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
  # entry should be kept on an individual line. The IP address should
  # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
  # The IP address and the host name should be separated by at least one
  # space.
  #
  # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
  # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
  #
  # For example:
  #
  # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
  # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

  # localhost name resolution is handled within DNS itself.
  # 127.0.0.1 localhost
  # ::1 localhost
  Nese mua per shembull me del faqja Evony.com, e cila eshte nje loje multiplayer dhe ka adrese- http://www.evony.com, per te bllokuar kete add do veproja si me poshte.

  1. Do shkoja tek direktoria qe permban file hosts
  2. Do e hapja file me notepad dhe ne fund te kodit perkates kodit perkates do shtoja linjen si me poshte:

  127.0.0.1 evony.com

  3. Save

  Si shembull, kodi duhej te dukej keshtu:

  # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
  #
  # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
  #
  # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
  # entry should be kept on an individual line. The IP address should
  # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
  # The IP address and the host name should be separated by at least one
  # space.
  #
  # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
  # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
  #
  # For example:
  #
  # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
  # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

  # localhost name resolution is handled within DNS itself.
  # 127.0.0.1 localhost
  # ::1 localhost
  127.0.0.1 evony.com
  Me kaq, une i kam thene mirembec Evony

  Shpresoj tju beje pune.
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  o shqipe po en telefon si te ja bojm ose ne pc te punave ose shkollave

  pse vec ke kjo dreq faqje nodh kjo pun
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 19. #19
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  o shqipe po en telefon si te ja bojm ose ne pc te punave ose shkollave

  pse vec ke kjo dreq faqje nodh kjo pun
  C'lloj telefoni ke?

  Ndersa, per tek PC te punes kerko ndihmen e administratorit.
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga Scion Lexo Postimin
  C'lloj telefoni ke?

  Ndersa, per tek PC te punes kerko ndihmen e administratorit.
  ahahahaha po e ti qesin njerzit prej pune ahahahahah

  o shef me nimo se sun po futem dot ne forum ahahahhahah


  telefonin samsung e kam
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •