Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 67
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-04-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fito pare dhe mbushje per tel mobil online

  Qe tani e kemi edhe nje te Kosoves perdallim prej tjereve ky mbush edhe telefona mobil Vala dhe ipko regjistrohu ne linkun ne vazhdim
  http://www.kosovalinks.com/?ref=g11111

 2. #22
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga klikusi Lexo Postimin
  Qe tani e kemi edhe nje te Kosoves perdallim prej tjereve ky mbush edhe telefona mobil Vala dhe ipko regjistrohu ne linkun ne vazhdim
  http://www.kosovalinks.com/?ref=g11111
  Po ti je anėtarėsuar pėr t'i bėrė reklamė faqes tėnde?!
  Normalisht duhesh tė pėrjashtohesh nga moderatori...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ja dhe nje tjeter mundesi per te fituar me sondazhet e publiciteteve ku nuk kerkohet asnje investim.mjafton vetem te shikosh deri ne tre reklama ne dite, jep sondazhin tend dhe fiton $9-15 per cdo sondazh. mjafton vetem nje komputer, internet dhe deshira juaj. pagesa behet me paypal kur arrin shumen e 1200$
  linku per regjistrimin falas eshte ky
  http://MixSurvs.com/?ref=1185006
  Fitim te mbare te gjitheve!!!!
  ticiana

 4. #24
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  Ja dhe nje tjeter mundesi per te fituar me sondazhet e publiciteteve ku nuk kerkohet asnje investim.mjafton vetem te shikosh deri ne tre reklama ne dite, jep sondazhin tend dhe fiton $9-15 per cdo sondazh. mjafton vetem nje komputer, internet dhe deshira juaj. pagesa behet me paypal kur arrin shumen e 1200$
  linku per regjistrimin falas eshte ky
  http://MixSurvs.com/?ref=1185006
  Fitim te mbare te gjitheve!!!!

  E ku derdhen keta dollar ne qfar llogarie apo duhet te hap nje llogari bankare tjeter dhe mandej keto te t ransferohen ne konto tem

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  E ku derdhen keta dollar ne qfar llogarie apo duhet te hap nje llogari bankare tjeter dhe mandej keto te t ransferohen ne konto tem
  pagesen e bejne vetem me paypal, prandaj duhet te kesh te hapur nje llogari me pay pal qe ta kalon derdhjen ne karten tende te kreditit. prandaj nuk besoj qe duhet llogari bankare por do interesohem.
  ticiana

 6. #26
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  pagesen e bejne vetem me paypal, prandaj duhet te kesh te hapur nje llogari me pay pal qe ta kalon derdhjen ne karten tende te kreditit. prandaj nuk besoj qe duhet llogari bankare por do interesohem.

  A ka mundesi keto te holla ti terhek ne cash apo me duhet ti perdor vetem ne internet.

  Te blej permes internetit prej ksaj llogarie.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  A ka mundesi keto te holla ti terhek ne cash apo me duhet ti perdor vetem ne internet.

  Te blej permes internetit prej ksaj llogarie.
  atehere fitimi jot kalohet nepermjet paypalit ne karten tende te kreditit (cdo llogari pay pal shoqerohet me nje numer karte) keshtu qe ti terheqjen e ben natyrisht ne kesh ose i perdor si te duash. e perseris ne qofte se nuk e ke te hapesh nje llogari ne paypal sepse eshte nje nga format me te perhapura dhe te sigurta te qarkullimit te lekeve on line.
  ticiana

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  per te gjithe ata qe jane registruar ne http://MixSurvs.com/?ref=1185006 ju keshilloj te klikoni menjehere ne SURVEY , shikoni reklamen qe zgjat vetem 30 sec, jepni piket e vleresimit tuaj ne 8 pyetjet qe ju behen, pyetjet jane ne anglisht por jane te thjeshta per tu kuptuar, dhe pasi t'i keni mbaruar do te shikoni qe fondit tuaj do ti shtohen menjhere 9$. keni mundesine te jepni deri ne 3 vleresime ne dite keshtu qe beni pa problem 27$ ne dite ose 810$ ne muaj duke shpenzuar 10 minuta kohe.. e perseris pa snje lloj investimi... per regjistrimin ju kerkohet vetem nje LOGIN, PASSWORD dhe EMAIL (perdorni te njejtin email qe keni ne PAYPAL ose keni mundesi ta ndroni edhe me vone)......regjistrohuni dhe na tregoni pershtypjet tuaja
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tiziana : 01-05-2012 mė 06:24 Arsyeja: i perseritur

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile

  .....per te gjithe ata qe jane registruar ne http://MixSurvs.com/?ref=1185006 ju keshilloj te klikoni menjehere ne SURVEY , shikoni reklamen qe zgjat vetem 30 sec, jepni piket e vleresimit tuaj ne 8 pyetjet qe ju behen, pyetjet jane ne anglisht por jane te thjeshta per tu kuptuar, dhe pasi t'i keni mbaruar do te shikoni qe fondit tuaj do ti shtohen menjhere 9$. keni mundesine te jepni deri ne 3 vleresime ne dite keshtu qe beni pa problem 27$ ne dite ose 810$ ne muaj duke shpenzuar 10 minuta kohe.. e perseris pa snje lloj investimi... per regjistrimin ju kerkohet vetem nje LOGIN, PASSWORD dhe EMAIL (perdorni te njejtin email qe keni ne PAYPAL ose keni mundesi ta ndroni edhe me vone)......regjistrohuni dhe na tregoni pershtypjet tuaja:

 10. #30
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  .....per te gjithe ata qe jane registruar ne http://MixSurvs.com/?ref=1185006 ju keshilloj te klikoni menjehere ne SURVEY , shikoni reklamen qe zgjat vetem 30 sec, jepni piket e vleresimit tuaj ne 8 pyetjet qe ju behen, pyetjet jane ne anglisht por jane te thjeshta per tu kuptuar, dhe pasi t'i keni mbaruar do te shikoni qe fondit tuaj do ti shtohen menjhere 9$. keni mundesine te jepni deri ne 3 vleresime ne dite keshtu qe beni pa problem 27$ ne dite ose 810$ ne muaj duke shpenzuar 10 minuta kohe.. e perseris pa snje lloj investimi... per regjistrimin ju kerkohet vetem nje LOGIN, PASSWORD dhe EMAIL (perdorni te njejtin email qe keni ne PAYPAL ose keni mundesi ta ndroni edhe me vone)......regjistrohuni dhe na tregoni pershtypjet tuaja:^ i ^pupthi6:

  Une jam regjistru por spo di ende te punoj si duhet.. dhe kam 0dollar A ka mundesi veq nje sqarim te thjesh se si duhet te punohet spo e kuptoj aq kallaj. Se nkoft kaq leht une po 800 dollar ne muaj po i fitojshna

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Une jam regjistru por spo di ende te punoj si duhet.. dhe kam 0dollar A ka mundesi veq nje sqarim te thjesh se si duhet te punohet spo e kuptoj aq kallaj. Se nkoft kaq leht une po 800 dollar ne muaj po i fitojshna
  ok .. fillojme nga e para: si utent i regjistruar futu me emrin dhe paswordin tend dhe do shtypesh butonin " SURVEY " keshtu qe do te te hapet nje faqe e re me nje video reklame qe duhet ta shikosh dhe zgjat vetem 30 sekonda...pasi ta kesh pare shtyp butonin jeshil qe ndodhet poshte videos " do survey". ne faqen e re qe te hapet do te shikosh pyetjet qe te behen ne lidhje me videon qe sapo ke pare dhe ti do te pergjigjesh duke zgjedhur nje numer nga 1-5 sipas vleresimit tend dhe jepi OK,pyetjet jane ne anglisht por jane shume te thjeshta per tu kuptuar ose perdor tradutor. vazhdo keshtu deri sa t'i kesh mbaruar te 8 pyetjet qe te behen.
  Ky ishte sondazhi i pare qe bere dhe po te shtypesh me lart butonin "YOUR PAYMENT" do te shohesh akreditimin e menjehershem te 9$.
  Por mos harro qe mund te besh deri ne 3 sondazhe ne dite keshtu qe fillo edhe nje hare nga e para duke shtypur prape butonin SURVEY lart nga e djathta dhe do te shohesh nje tjeter video . eshte procedure shume e thjeshte mjafton t'ia marresh doren heren e pare.
  ticiana

 12. #32
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Thankyou njeri.. a eshte e vertet qe keto te holla mund ti terheqim tash e kuptova me doli video dhe po provoj me step by step.
  Edhe 9 dollar mu mbushen per 1 reklame :
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lexuesi_ : 01-05-2012 mė 08:17

 13. #33
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Thankyou njeri.. a eshte e vertet qe keto te holla mund ti terheqim tash e kuptova me doli video dhe po provoj me step by step.
  Edhe 9 dollar mu mbushen per 1 reklame :
  damn lexues u bere rich :P

  provoje edhe na thuaj edhe ne poor souls nese eshte e vertet
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #34
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  damn lexues u bere rich :P

  provoje edhe na thuaj edhe ne poor souls nese eshte e vertet

  Nuk behet nami ta provoj 1 muaj nese mund ti terheq te hollat mandej s'ju tregoj Ose ose do te shkoj deri ne 250 dollar do provoj terhekjen mandej vazhdoj qdo dite.

 15. #35
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime
  oooooooh, mbaruam live edhe ate duke i patur e duke kaluar ne duart tona, e kurrsesi ti mbajme, e keta online duan te fitojne para

  po, eshte e mundur ikni te google edhe i jipni hundred millions dollars ose euro, click ke fotot edhe ja te gjitha i ke
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e a.koci
  Anėtarėsuar
  17-05-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vertet interesante tema, do ta provoj edhe une kete menyre te re punesimi, gjith diten ne internet jam pse te mos bej ca para.

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  doni teshikoni fitimet e mia ne BANNERS BROKER? me kerkoni miqesine "banners broker Albania" ne facebook... ju mirepres!
  ticiana

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ticiana

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  eshte e vertet kjo,, qe mund te fitosh para online,, me duket e pabesuar nese e ka be ndonje prove le te tregoj
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  984
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Ore keni bere 100 postime dhe askush nuk tregon se si fitohen keto para?

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •