Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  nuk mundem te hyje ne chat

  nuk po mundem te hyje dot ne chat.ndihma juaj ju lutem?

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Di tė pėrdorėsh mirc apo futesh me java?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  se di tek kjo faqe e kam provu por snuk...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  nese nuk futesh dot te ka bere zoti nder, falenderoje dhe mos e ēo dem veten duke perdorur chatin.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pse cte keqe ka?

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  nje nder ambientet me te ndyra dhe te shthurura ne internet, megjithate varet nga personat, mund edhe te te pelqeje.

 7. #7
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,362
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Provo hap nje page te re dhe shkruaj : chat.albasoul.com Ose kliko ketu qe ta kesh me per mbar... ALBASOUL
  Forumi Shqiptar

 8. #8
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime
  Duhet shkarkuar dhe instalohet Java versioni me i ri.
  http://www.java.com/en/download/index.jsp
  Gjate instalimit klik te katrori para"install the Ask toolbar"
  per ti hequr shenjen e V-se dhe vazhdon me next.
  Heqja e shenjes se V-se nuk lejon instalimin e ask toolbar-it.
  Ask toolbar nuk te duhet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 31-01-2012 mė 22:44
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •