Close
Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 455
  1. #41
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    kur ju akuzoni kjo sdote thot qe esht e vertet as gje ju jeni deshmu si vrases pranone ket e din gjith kosova pdk esht si organizat vrasese a jeni ju qe vrat shum ish politikan te ldk-s pra ju jeni te dyshuar si parti e dyshuar ju kto shpifje i beni me qellim dhe dote mundoheni te gjeni njerz per te njollosur vv-n ju jeni pjell e dreqit ju jo rastesisht keni humb rrespektin nga shumica e shqiptarve te kosoves te cilet ju quajn njerz te malit njerz bisha se pse ju keni vra dhe dhunu pas dhe para lufte ju skeni kurajo te merreni me veroun dhe tash keni gjet viktimen tuhet tju vjen turp ju as nje fjal nuk qitni per tentim dhunimin qe ka ndodh nga nje serb ndaj nje te miture shqiptare por edhe me keq ministri juaj i brendeshm tenton ta fsheh ket krim kjo tregon sa te pa bes jeni ju merruni me realitetin o te poshter dhe anti njerz
    ...e kejt qajo qe e kam nen'vizu me te zez dikur ne 1997'98'99 eshte thanur ne gjuhen serbe nga kriminelat serb edhe me ket inciativ ata erdhen e vran , masakrun , djegen, shkatrrun Kosoven ....pra njejt si ju vetfundosja qe e quani Thaqin dhe shoket e Thaqi qe ishin Ushtar te Ushtris Clirimtare te Kosoves qe tani i quani kriminela hajna , organizat terroriste , njejt keshtu i quanin edhe Serbia , me kete ju vet e deshmoni se jeni Vegla Serbe , asgje tjeter ju keni gjak serbi ....dhe ketu nuk keni vend .....ju jeni humbsa duke fillu prej albin plehit deri te ma i mramti....

  2. #42
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Lirohet i dyshuari për vrasjen e policit Zymberi

    Misioni Evropian për Sundimin e Ligjit, EULEX, ka bërë me dije se e ka liruar nga paraburgimi serbin e arrestuar të enjten, Nebojsha Vuqiniç, raporton televizioni ARTA.

    Ai u arrestua me dyshimin për pjesëmarrje në vrasjen e policit Enver Zymberi, në korrik të vitit të kaluar.

    Një zëdhënëse e EULEX-it i ka thënë se identiteti i të arrestuarit është kuptuar gabimisht, dhe se ai nuk ishte personi që po kërkonin.
    Eulexi nuk eshte ardhe me burgos shkije, as proshkije si bajrami e hashimi..
    Vetem per shqiptar eshte ardhe, me pengu drejtesin qe kerkojn qytetaret shqiptar.. dhe permes zagareve te udb-es ne qeveri, jane duke i arritur qellimet.

    Paskan gabu, per gjysme dite e moren vesh menjeher, mjaftoi bllokimi i Kforit nga shkijet ne zonat e pushtuara ne Veri te Kosoves dhe e kuptuan qe kane arrestu njeri te pafajshem, shka te pafajshem..
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  3. #43
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga halla mine Lexo Postimin
    Ky eshte llapi o gent...


    ...une jam LLapi e ti ???

    qe kush je ti oj Halla Pelë.....

    Veselinka Zastavnikoviq, një murgeshë nga Peja iu bashkua kundërshtarëve shqiptarë të presidentit serb, Boris Tadiq. Kjo vetëm për faktin se Tadiq është ish-burri i saj.



    ...tamane dhe aty nerfundi nickname te shkruan Orthotodkse...

  4. #44
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Dyshja proserbe thaqi-rexhepi s'do te shkoje larg.. s'ka me guxu mu kthy ma kurr ne drenic. Familja e Komandant Jasharit veq i ka shpalle persona te padeshirueshem.. s'lejojne me perly emnin e tyre turli udb-ashi..

    Kjo do t'i ndodhe ne krejt Kosoven, sikur per rrahmanin njefare kohe do te thuhet "o hashim o qen, ti n'Kosov nuk ki ven". Fara e flliqte e shikut(udb-es) e kan vendin ne shumadi.. me magjup e gabel shkije.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  5. #45
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    Nje gje nuk jam ne gjendeje ta kupetoj! pse me u ofenedu ne mes veti debatuesit per politikanet!!! Per ket Plaku nuk debaton me vetem sjelle lajme.
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  6. #46
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    17-09-2011
    Postime
    516
    Bekim Haxhiu - Deputet i PDK-së

    http://www.kohavision.net/video/interaktiv/3446/

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    tash ky quni i syle haxhiut gjykatesit jugosllav qe kishte denuar shqiptar tash po krekoset se eshte 'patriot' a !

    albin kurti nuk akuzohet per vrasje shqiptaresh!
    nuk akuzohet per bashkpunim me serbine kunder shqiptarve!

    e ky klyshi i syle haxhiut pse nuk na thote ndonje fjale per babane e vet (Sylen qe ka qene gjykates jugosllav!


    pse nuk na tregon se halit ternavci eshte kusheri i tij kunder te cilit nuk e thot asnje fjale!

    pollavrat e tij per qebe,zarfa jane prodhim i shtabit te shikut shpifje per te denigruar albinin,por qellimeve te tilla antishqiptare nuk do ia arrijn klyshet e serbise!


    ky kerkon llogari per shpifjet qe ben por nuk kerkon llogari se den baba den fisi i tij ka qene pjese e kralevines serbe e pushtetit jugosllav e deri edhe atij serb!

    kete po e verteteojn vet duke treguar se bashkpunimi i tyre me kabinetin e koshtunices dhe tadiqit eshte akoma valid!


    shiku si dege e udebes ne kosove eshte duke deshtuar dhe ky eshte sikleti qe ka rroke degen e udebes ne kosove!

    posht kriminelet e profiteret e luftes!
    albin vetem perpara se fitorja eshte ne anen tende!

  8. #48
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Per ti lenedisa gjera anesh, vertet, a mendoni qe Albin Kurti duhet qe te pergjigjet ne lidhje me akuzat e fundit?

    Po ju pyes ju perkrahesve te Albinit!

    Jane padyshim akuza te renda, a i takon Albinit qe del dhe te shpjegoj ngjarjen. Ngjarjen e qebes dhe ate te autobusit. Ne cdo vend tjeter do duhej dal dhe dhene shpjegime. Si perfundoj ne veture me serbet? Pse e kishte qeben nd koke? Ku ishte duke shkuar? Me kend ishte ne veture. Po ashtu edhe kete ngjarjen e dyte te autobusit.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    ...

    Jane padyshim akuza te renda, a i takon Albinit qe del dhe te shpjegoj ngjarjen. Ngjarjen e qebes dhe ate te autobusit. Ne cdo vend tjeter do duhej dal dhe dhene shpjegime. Si perfundoj ne veture me serbet? Pse e kishte qeben nd koke? Ku ishte duke shkuar? Me kend ishte ne veture. Po ashtu edhe kete ngjarjen e dyte te autobusit.
    Cilen ngjarje?

    Akuza pa fakte dhe prova, pavaresisht se ne pohimet e kujt bazohet, nuk mund te trajtohet si e vertete. Perndryshe, cdo akuze, edhe akuzat e Dick Martit etj., do te duhej te trajtoheshin si "ngjarje" (e vertete)...
    Une nuk e kam percjelle fare kete teme, dhe as nuk kam informata te sakta dhe plote per cfare behet fjale, sepse e kam konsideruar qe ne fillim si propaganda katunareske te nje katunari te pakulturuar. Por nuk jam i bindur se akuzuesi ka fakte dhe prova per te vertetuar pohimet e tij. E kjo eshte me e rendesishmja ne keso propagandash politike te kundershtareve politik.

    Edhe pse katunari qe akuzon nuk mund te trajtohet si kundershtar politik, sepse nuk ka asnje aftesi per te qene i tille...
    Asnje politikan normal nuk i diskuton akuzat e tilla te qellimshme, qe te vetmen arsye e kane denigrimin publik te tij permes vazhdmit te diskusionit fiktiv publik te bazuar ne pohime apo genjeshtra te kundershtareve politik.
    Perndryshe, jam i bindur se Kurti apo partia e tij e kane thene ate qe eshte dashur te thuhet per kete akuze. Cdo gje tjeter do te ishte vetem uje ne mullirin primitiv te akuzuesit primitiv, primitiveve tjere si ai qe fatkeqesisht guxojn te ulen ne Kuvendin e Kosoves dhe mbeshtetesve te tyre. Pa kontribuar asgje pozitive, per asnje njeri normal te Kosoves dhe per gjendjen e pergjithshme atje...

    Ja prononcimi i "te akuzuarve":
    Natyrisht që fjalët e Bekim Haxhiut nuk kanë asnjë të vërtetë brenda, e kushdo e kupton se përmes këtyre shpifjeve ai kërkon që të heqë vëmendjen prej pyetjeve tona mbi takimin e Thaçit me Tadiçin, personin që disa ditë më parë deklaroi se “Kosova është tokë serbe”. Para se t’ia fillojë me shpifje, në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, për dallim nga Thaçi, Bekim Haxhiu e pranoi se këto takime kanë ndodhur”, ka thënë ndër të tjera Molliqaj.
    Per ta akuzuar Kurtin, ideologjine e tij dhe te partise se tij, nuk nevojiten sulme primitive te primitiveve, sepse ka mjaft vend edhe per kritike permbajtesore kunder disa kerkesave dhe pritshmerive te Kurtit dhe VV.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Antiproanti : 28-01-2012 më 06:24

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    24-04-2009
    Postime
    1,464
    Te vertetat(edhe pse vonojne)dalin ne shesh,e mandej behet"pershesh"....Ne kete vend historija jone ka treguar,se shume here kan dal"njerz"si hamzai,e hagji qumili,dhe populli yne pasketaj eshte ballafaquar me te zeza.

  11. #51
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    http://www.botasot.info/img/florini-kadri-v.jpg



    Krasniqi: Veseli përmes SHIK-ut synon Kryeministrinë
    “Vetëvendosje” sërish në një konferencë për media. Kësaj radhe për ta përkrahur protestën e shoqërisë civile në Prizren që mbahet nesër, por edhe për ta sulmuar SHIK-un. E njeriu i “Vetëvendosjes” që e ka specialitet këtë punë është deputeti Florin Krasniqi.
    Duke i komentuar deklaratat e fundit të njërit prej ish-anëtarëve të SHIK-ut, Bekim Haxhiu - Kamishi, Krasniqi i “Vetëvendosjes” ka akuzuar Kadri Veselin se po synon të vijë në pushtet në pozitën e kryeministrit të Kosovës, raporton Indeksonline. "Është në natyrën e shërbimeve sekrete gjithandej në botë që udhëheqësit e tyre t’i dërgojnë në krye të shtetit. Kadri Veseli po synon të bëhet kryeministër përmes SHIK-ut", tha Florin Krasniqi.


    http://www.botasot.info/img/DSC_00721730687645.jpg


    VV: Thaçi nuk na ftoi në takim
    Përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje kanë mohuar se kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka ftuar ata në një takim me të gjitha partitë politike, për t’i njoftuar rreth mbledhjes së Grupit Drejtues Ndërkombëtar për Kosovën, që është mbajtur në Vjenë.
    Në një konferencë për media, shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Visar Ymeri, tha se shefi i ekzekutivit kosovar nuk e ka thënë të vërtetën kur është pyetur nga gazetarët nëse është ftuar ose jo Vetëvendosje.
    Sipas tij, zyrtarët e Vetëvendosjes nuk e dinë përse nuk janë ftuar në këtë takim.
    “Në fakt, nga konkluzat që vijnë nga ky takim, më mirë është edhe që nuk na ka ftuar. Aty u kërkua nga partitë dhe subjektet politike që të nënshkruhet një deklaratë, që do të ishte një mesazh gjoja koncensual nga politika kosovare, se ka mbetur edhe pak kohë për të përfunduar mbikëqyrja për pavarësinë dhe se partitë mbështesin përmbushjen e obligimeve që dalin nga Pakoja e Ahtisarit”, tha pos tjerash Ymeri.
    Grupi Ndërkombëtar Drejtues nuk ka dhënë ndonjë datë se kur mund të përfundojë faza e mbikëqyrjes së pavarësisë së Kosovës.
    Megjithatë, pas takimit të mbajtur javën e kaluar në Vjenë, 25 vendet anëtare të këtij Grupi kanë shprehur si vullnet politik që kjo fazë të përmbyllet në fund të këtij viti.
    Bota Sot
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  12. #52
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    Kamishi ndoshta bazohet ne kete video?


    Albin Kurti ne burgun e Pozharevcit
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=vXthPrEkto8
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    [QUOTE=PLAKU;3321681]Kamishi ndoshta bazohet ne kete video?





    plaku i nderuar, respekt per ty dhe ata qe krimin nuk e bejn dhe krimin nuk e dojne ne asnje forme !
    pushtetin mafioz dhe kriminal te hashim thacit e kene rroke ethet nga te cilat nuk mund te mbrohet pushteti mafioz te cilin e plackiti hashim hajni i biri i shamarit te serbise !

    pse ilir mirena ,berat buzhala ,bekim haxhiu nuk na tregoin se si erdhen ne pushtet?
    dhe per cudi qe te gjithe ish djem te atyre qe ishin dhe jane te lidhur me serbine provojne pseudopatriotizmin e tyre ne formen me te ' guximshme' zaten per te luftuar hashim thaci oponetet brenda pdk -se solli keta bijet e udebashve !

    qe te tret keta bije te sherbetorve te serbise provojne me sharje te pastrojne biografine e bababllarve te tyre!

    une u them ketyre klyshve ju jeni bime e udbes !
    dhe albini nuk duhet te merret me te zhyturit kombetarisht!

    edhe ky cuni i shumarit eshe ne fund te skenarit!
    e din cuni i loparit se nja 40 vrasje te antarve te ldk-se varen ne qafen e tij!

    fundi i tij eshte me i keq se i rrahman morines e ali shukrise!


    prapa nazim bllaces fshesh vet ti hashim thaci!
    ky eshte stili yt per te luftuar dhe fituar luften brenda pdk- (lufta brenda lloit eshte ne favorin tend!


    por kete lufte do ta humbesh per kete edhe je duke u pergatitur!
    Ndryshuar për herë të fundit nga G-2 : 28-01-2012 më 14:40

  14. #54
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Citim Postuar më parë nga PLAKU Lexo Postimin

    VV: Thaçi nuk na ftoi në takim
    Valla bre plak edhe Ldk-ja e Aak-ja boll m.u.t po e bajne qe po i dhane kredit hashim pularit, po pranojne takime ku vetem hupin, hup opozita e hup Kosova.. e po lejojne qe hashimi e shik-u te lujne me ta qysh te dojne.

    Cka u murr vesh per takimin..? Kurgja, i vetmi lajm eshte qe nuk e kan thirr VV-ne. VV-ja po behet lajmi qe vlen te permendet. Perndryshe s'ka çka te thuhet per takimin, askush s'i kish ngu e lexu. I vetmi spjegim qe po muj me marr me mend eshte qe edhe keto dy parti n'opozite kan fillu te sikletohen nga aktiviteti i VV-se, dhe nga mbeshtetja qe po gjen te qytetaret. Keshtu se paku tentojne te paraqiten para nderkombtareve si kollaborativ e te besueshem. E pa kuptimte, e pa logjikshme.. per Kosoven dhe edhe per vet partit.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  15. #55
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    VV: Thaçi nuk na ftoi në takim
    ...Thaqi jav Ladron prap e mar.....

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Drenica 97
    Anëtarësuar
    19-07-2009
    Vendndodhja
    KOSOVE
    Postime
    1,092
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    tash ky quni i syle haxhiut gjykatesit jugosllav qe kishte denuar shqiptar tash po krekoset se eshte 'patriot' a !

    albin kurti nuk akuzohet per vrasje shqiptaresh!
    nuk akuzohet per bashkpunim me serbine kunder shqiptarve!

    e ky klyshi i syle haxhiut pse nuk na thote ndonje fjale per babane e vet (Sylen qe ka qene gjykates jugosllav!


    pse nuk na tregon se halit ternavci eshte kusheri i tij kunder te cilit nuk e thot asnje fjale!

    pollavrat e tij per qebe,zarfa jane prodhim i shtabit te shikut shpifje per te denigruar albinin,por qellimeve te tilla antishqiptare nuk do ia arrijn klyshet e serbise!


    ky kerkon llogari per shpifjet qe ben por nuk kerkon llogari se den baba den fisi i tij ka qene pjese e kralevines serbe e pushtetit jugosllav e deri edhe atij serb!

    kete po e verteteojn vet duke treguar se bashkpunimi i tyre me kabinetin e koshtunices dhe tadiqit eshte akoma valid!


    shiku si dege e udebes ne kosove eshte duke deshtuar dhe ky eshte sikleti qe ka rroke degen e udebes ne kosove!

    posht kriminelet e profiteret e luftes!
    albin vetem perpara se fitorja eshte ne anen tende!
    ti ja fut prej shpati pa dite asgje,tregona ku ka qen gjykates syle haxhiu dhe cilin shqiptar e ka denu?a ishin gjykatesit e kosoves a te jugosllavise,kush i emronte ata,pse fyhet syle haxhiu e lavderohen gjykatesit e prokuroret tjer qe kishin pozita me te larta,syla ka qen gjykates per kundervajtje.
    pse mundohesh me e poshtru fshatin ternavc me nje pis si halit ternavci,bekim haxhiu-kamishi eshte nip i halil ternavcit i pushkatuar nga regjimi komunist ne vitin 1945 sepse ne kuvendin e prizrenit ishte delegat i skenderait dhe kishte votuar kunder bashkimit te kosoves me serbin.

    pse e etiketoni kamishin,a mund ti mohoni akuzat e tij ndaj albinit?a ka qen albini ne vetur me shkie?a ka marre albini leter e suxhuk prej shkines?nese jo paditne kamishin per shpifje.

  17. #57
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Antiproanti,

    Kur dikush akuzohet, ai i akuzuari eshte i detyrum qe te jap sqarime, eshte i detyrum moralisht. Sidomos kur Albin Kurti eshte figur publike, asesi nuk ben te fshehet dhe te mos fol per kete pune. Te pakten ta mohoi, mirepo sic po duket nuk e ka guximin per nje gje te till, sepse e vertet qe kamishi din shume gjera per te, dhe ai Albin Kurti e ka gjetur rrugen e heshtjes.

    Une nuk e di a e din ti a jo, se Albin Kurti deri ne 2004 ka punuar ne nje organizate multi me serb dhe shqiptar, ne kosove. A d din ti a jo, dhe d paraqet per ty kjo gje dicka?

    Ne rregull qe ka punu pse jo! Mirepo pse tash behet me "katolik se papa" dhe rreh gjoks ne trimeri dhe patriotizem? Sepse, ose eshte hipokrik ose spiun, ndersa per piroman i kosoves po dihet se eshte se e deshmoi disa her, edhe duke marr jete njerzish.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  18. #58
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...Thaqi jav Ladron prap e mar.....
    E ka per detyre ..
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  19. #59
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin




    plaku i nderuar, respekt per ty dhe ata qe krimin nuk e bejn dhe krimin nuk e dojne ne asnje forme !
    pushtetin mafioz dhe kriminal te hashim thacit e kene rroke ethet nga te cilat nuk mund te mbrohet pushteti mafioz te cilin e plackiti hashim hajni i biri i shamarit te serbise !

    pse ilir mirena ,berat buzhala ,bekim haxhiu nuk na tregoin se si erdhen ne pushtet?
    dhe per cudi qe te gjithe ish djem te atyre qe ishin dhe jane te lidhur me serbine provojne pseudopatriotizmin e tyre ne formen me te ' guximshme' zaten per te luftuar hashim thaci oponetet brenda pdk -se solli keta bijet e udebashve !

    qe te tret keta bije te sherbetorve te serbise provojne me sharje te pastrojne biografine e bababllarve te tyre!

    une u them ketyre klyshve ju jeni bime e udbes !
    dhe albini nuk duhet te merret me te zhyturit kombetarisht!

    edhe ky cuni i shumarit eshe ne fund te skenarit!
    e din cuni i loparit se nja 40 vrasje te antarve te ldk-se varen ne qafen e tij!

    fundi i tij eshte me i keq se i rrahman morines e ali shukrise!


    prapa nazim bllaces fshesh vet ti hashim thaci!
    ky eshte stili yt per te luftuar dhe fituar luften brenda pdk- (lufta brenda lloit eshte ne favorin tend!


    por kete lufte do ta humbesh per kete edhe je duke u pergatitur!
    pse bre G-2 ke hup..
    forumi ka nevoje per informacionet e tua.. dhe nuk eshte mire me i mbajte vetem per veti, duhet me i çkep..

    pershendetje!
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  20. #60
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    E ka per detyre ..
    ....dhe une ja besoj detyren ....e kemi King

Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •