Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  seksi dhe i rrezikshem Maska e qerosi
  Anėtarėsuar
  15-03-2004
  Vendndodhja
  dhome e guzhine
  Postime
  233
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Administratoret Diktatore!

  Kisha nje ankese persa i perket nje pjestari te stafit ne vecanti, toni77 toni, i cili perdor privilegjet e tija (apo te saja?) qe te me bllokoje apo te me fshije citimet apo komentet e mija duke gjoja i cilesuar si vulgare, kur e verteta eshte me e ligshte! Ky person as nuk me ka dhene te drejten ta mbroj veten time ti jepja nje shpjegim, por me nje vendim autoritar vendos sipas qejfit.
  Dhe me akuzon se perdor nje gjuhe te padenje ne kete forum, duke pasur parasysh se shumica e pjesetareve ne kete forum kane perdorur nje gjuhe shume me teper te ndyre sesa kjo qe perdor une, edhe perseri u lejohet pjesmarrja dhe aq me teper nuk u fshihen komentet.

  Une se kam ndryshuar ndonjehere nofken, as nuk kam ndonje profil tjeter ne kete apo ne asnje forum tjeter, ky jam une, dhe keto jane mendimet e mija qe une shkruaj ne kerte forum. Nuk eshte nevoja per CENSURIM pasi une nuk po bej puc shteti as propagande, por po mundohem te jem dhe une, sic cdo antare tjeter i ketij forumi: NJE ZE, qofte ky aprovues apo kundershtues.


  Kjo i shkon edhe atyre administratoreve te tjere qe mendojne njelloj.
  Ergo cogito, ergo sum!

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Paralajmerimet e marra u hoqen pasi asnje nga arsyet e dhena nuk qendron ne lidhje me permbajtjen e postimeve. Por duhet te kesh parasysh qe forumet perkatese te komuniteteve fetare jane vec per besimtaret te besimit perkates. Ne to nuk mund te shkruajne anetare qe nuk i perkasin atij besimi dhe per me teper nuk preferohet debati perpara rolit te tyre informativ. Ne to besimtaret perkates mund te diskutojne rreth besimit te tyre ndersa forumi i tolerances fetare eshte i hapur per te gjithe deri ne limitin estetik te debatit. Neso kihet parasysh ky rregull i thjeshte do te shmangeshin edhe perplasjet e ardhshme me moderatoret.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •