Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  43
  Postime
  729

  Fakt qe Greket jane Homo

  Nga mosha 15-16 vjeēare Grekėt e vazhdonin edukimin nė Gjimnaz (nga greqishtja gymos-lakuriq), e kjo lidhet me faktin se Grekėt e vjetėr ushtrimet gjimnastikore I bėnin lakuriq.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 2. #2
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Nga mosha 15-16 vjeēare Grekėt e vazhdonin edukimin nė Gjimnaz (nga greqishtja gymos-lakuriq), e kjo lidhet me faktin se Grekėt e vjetėr ushtrimet gjimnastikore I bėnin lakuriq.
  eshte e ditur kudo qe greket e lashte ishin pedera lol
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  43
  Postime
  729
  thirsty gabim e ke firmen. per njerezit nuk perdoret fjala "it" por "he ose "she"!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 4. #4
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  E bukur kjo anekdoda .
  Po ne shqiptaret qe benim gjimnastike me kilota si duhet te quhemi???????
  Ne kohet e lashta nuk kishte as fabrika per rroba dhe as detergjente ti lanin.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  43
  Postime
  729
  jo ksanthi sic shihet edhe ne foto mesuesit apo trajneret kane pasur rroba por arsyeja pse i kan lene nxenesit pa rroba eshte se trajneret kane qene homo dhe kane pasur qejf tia shikojne prapanicat
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 6. #6
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Homot e asaj kohe ti prizrenasi , ta hiqnin koken per pune sekondash , e pastaj do brockollitnin me njeri tjetrin '' sa homo ngordhalaq ky i shkreti'' .

 7. #7
  Blanc et noir
  Anėtarėsuar
  28-03-2005
  Postime
  490
  Hajde fakt, hajde, dhe e thėnė nė kohėn e tashme.
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbécile regarde le doigt.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •