Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 30
 1. #1

  Markat e automjeteve qe kane qarkulluar ne Shqiperi 1945-1990.

  Markat e automjeteve qe kane qarkulluar ne Shqiperi 1945-1990.

  Disa prej automjeteve qe i mbaj mend kane qene:

  Gaz 63  Gaz 69


 2. #2
  Traktori Stalinec


 3. #3
  Vetura Varshava


 4. #4
  Mikrobuzi Nysa


 5. #5
  Kamioni Tatra


 6. #6
  Autovinēi Takraf


 7. #7
  Kamioni Zis sovjetik dhe me vone kinez


 8. #8
  Autobuzi Skoda


 9. #9
  Kamioni Skoda


 10. #10
  Kamioni IFA


 11. #11
  Kamionat sovjetike ZIL


 12. #12
  Kamion LIAZ


 13. #13
  Autoveture Skoda


 14. #14
  Auto rumune ARO


 15. #15
  Vetura rumune Dacia


 16. #16
  Traktori DT 54


 17. #17
  Makineri bujqesore ZETOR


 18. #18
  Motoēiklete Java


 19. #19
  ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  965
  Postimi nummer 16 Traktor?!

 20. #20
  Motoēiklete MZ


Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •