Shqiptart n Maqedoni po humbin dit pr dit terren politik


Prfaqsuesi i Lvizjes Aleanca Kuq e Zi, ish-diplomati Lisen Bashkurti ka theksuar se shqiptart po humbin terren demokratik n Maqedoni. Ai kt e ka theksuar n emisionin Tonight Ilva Tare duke drejtuar kritika edhe rreth Marrveshjes s Ohrit dhe zbatimit t saj
Me shume:
http://editorial.mk/editorial/2012/0...n-politik.html