Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 50 prej 50
 1. #41
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  jav kisha ndrru vendbanimin gjermonve me shqiptar

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Po te bashkangjitem edhe une...


  Shume ide e bukur ,tamam shqiptare. Ne katundin tim thuhet nje fjale e urte ...hodha lumin,qva kalin... !

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  jav kisha ndrru vendbanimin gjermonve me shqiptar
  un do u nderroja trurin jo vendbanimin
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,719
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?
  Do ndryshoja zemren e njerzve aty eshte fushbeteja e vertete e njerzimit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 10-05-2014 mė 15:58

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61
  Faleminderit
  11
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  do zhdukja klaset ekonomike.. ndarjet politike...diferencimet etnike...
  bot te lire pa kufi e me te drejta te barabarta ne kushte e kondicjone te barabarte...

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Nuk do ndryshoja asgje nga bota do nisja te ndryshoja veten qe ti pershtatem me mire botes.
  Gjaku lahet me Gjak

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Etno3 pėr postimin:

  zANė (18-02-2015)

 8. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2015
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  pushteti ne duart e popullit. pa klasa shfrytezuese. 1% e njerezve te tokes kane ne duart e tyre gjysmen e pasurise botrore. mjafton kaq per te kuptuar padrejtsit e medha qe i behen popujve

 9. #48
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Studentat e mjekesise,do ti zgjidhja jo vetem ne baze te zotesise te studimit por edhe nga karakteri umanist.

 10. #49
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  621
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  Po ta shohesh kshu thelle-thelle por jo dhe aq thelle ne jemi duke ndryshuar boten ne cdo cast.
  Rumi thosh:" Dje isha i zgjuar dhe doja te ndryshoja boten. Sot jam i mencur, keshtuqe po ndryshoj veten."

 11. #50
  i/e regjistruar Maska e ai djali ...
  Anėtarėsuar
  19-09-2015
  Vendndodhja
  greece
  Postime
  121
  Faleminderit
  10
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Nese ju jepet rasti te ndryshonit boten, cfare do te ndryshonit ?

  do ktheja kohen mbrapa dhe te rikuperonim te gjitha gabimet qe kemi bere kur dolem ne jete

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •