Close
Faqja 1 prej 136 1231151101 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 2714
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime

    Biseda tė ndryshme (njė dorė muhabet)

    Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
    shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

    flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  2. #2
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
    shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

    flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
    hahahahaa ooo sa tema chit chat ka qen edhe e kan mshel

    ishalla te qendron nja 2 dit se kur te vjen Clay te pershendet me siguri me ndoj vrejtje hahahahahhaahha

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    hahahahaa ooo sa tema chit chat ka qen edhe e kan mshel

    ishalla te qendron nja 2 dit se kur te vjen Clay te pershendet me siguri me ndoj vrejtje hahahahahhaahha
    ahah ishalla nuk vjen atehere te rije jashte ahah edhe nese vjen ishalla sme jep verrejtje se jam goc e mire engjell mo
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  4. #4
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    ahah ishalla nuk vjen atehere te rije jashte ahah edhe nese vjen ishalla sme jep verrejtje se jam goc e mire engjell mo
    engjell me lekur djalli hahahhahahhahahaha

    ehh thuj ishalla ju ka prish pc per do dit se tybe ndryshe prej vorrit qohet e hyn ktu hahahahah

    si kalove mbreme ??

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    engjell me lekur djalli hahahhahahhahahaha

    ehh thuj ishalla ju ka prish pc per do dit se tybe ndryshe prej vorrit qohet e hyn ktu hahahahah

    si kalove mbreme ??
    ahaha aman
    mbreme mire vetem ketu ne forumn poastaj ne oren 12 kam fjet gjume tap dhe me kane ngrit ne oren 6 sot sa inat doja te flija dhe pak
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  6. #6
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    ahaha aman
    mbreme mire vetem ketu ne forumn poastaj ne oren 12 kam fjet gjume tap dhe me kane ngrit ne oren 6 sot sa inat doja te flija dhe pak
    ne 12 ke fjet phaaa po kaq heret moj tek ne thuhet paske ra me fjet me pula hahhahahahahaa

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    ne 12 ke fjet phaaa po kaq heret moj tek ne thuhet paske ra me fjet me pula hahhahahahahaa
    ahahha nese ju thoni qe kam ren ete fle me pulat ne oren 12 valla po te te them qe ndonjehere shkoj flej qe ne oren 8 gjume haaha ne kete ore me ke jam tuj fjet ahah sbesoj te quhet me pulat
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  8. #8
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    ahahha nese ju thoni qe kam ren ete fle me pulat ne oren 12 valla po te te them qe ndonjehere shkoj flej qe ne oren 8 gjume haaha ne kete ore me ke jam tuj fjet ahah sbesoj te quhet me pulat
    hahahaha jo kjo vlen vetem per te shtunen sepse te dielen pushim ......e per dit tjera vlen tamam ne oren 8 hahhahhahahahaha

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,058
    Faleminderit
    68
    49 falenderime nė 44 postime
    mire mengjes
    JO SEKS PARA MARTESE

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    hahahaha jo kjo vlen vetem per te shtunen sepse te dielen pushim ......e per dit tjera vlen tamam ne oren 8 hahhahhahahahaha
    haahahha aune e kam nej avas per cdo dite ahaha hoj filloj shiu ketej po filluan dhe vetetimat po e mbyll pc do hyj em von po pushoi shiu se skam ca te bej se ndryshe me digjet pc pacimmmmmmmmmmm klm te gjithe
    te fala mi bej bombones ahaha kur te hyj puce nga anan ime te fala dhe homerit klm xhamia

    ue ca inati tani qe filloi te punoje mire interneti tani me duhet ta mbyll une ueeeeeee ca inatiiiiiiii
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  11. #11
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Miremengjes goldi

    A mun u qove ......a pave me fjet hiq ??

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    mire mengjes
    mire se na erdhe mire se ju lash ikaaaaaaaaa
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  13. #13
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    haahahha aune e kam nej avas per cdo dite ahaha hoj filloj shiu ketej po filluan dhe vetetimat po e mbyll pc do hyj em von po pushoi shiu se skam ca te bej se ndryshe me digjet pc pacimmmmmmmmmmm klm te gjithe
    te fala mi bej bombones ahaha kur te hyj puce nga anan ime te fala dhe homerit klm xhamia

    ue ca inati tani qe filloi te punoje mire interneti tani me duhet ta mbyll une ueeeeeee ca inatiiiiiiii
    hahahahaaa okej te pershendes dhe un ne emer tim dhe te bombones shum ty dhe homerin .

    Sa keq qe spo vie ai shi tek ne .......bile mu ndal e me mendu se kshtu spo ka koh as me mendu hahahahah

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    hahahahaaa okej te pershendes dhe un ne emer tim dhe te bombones shum ty dhe homerin .

    Sa keq qe spo vie ai shi tek ne .......bile mu ndal e me mendu se kshtu spo ka koh as me mendu hahahahah
    po per ca e do shiun aman andej apo per te kriju balte ahaha
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  15. #15
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    po per ca e do shiun aman andej apo per te kriju balte ahaha
    me fik pc e me dal me shiku shiun e me mendu hahahahaha


    a kaloj a?? a u tute hiq

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    me fik pc e me dal me shiku shiun e me mendu hahahahaha


    a kaloj a?? a u tute hiq
    moh nuk po meret vesh behet sikur do bjere sikur jo spo kuptohet fare
    po me acaron dhe pak si shume nga nervat keshtu kjo pune se sme le te ri e qete para pc
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  17. #17
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    moh nuk po meret vesh behet sikur do bjere sikur jo spo kuptohet fare
    po me acaron dhe pak si shume nga nervat keshtu kjo pune se sme le te ri e qete para pc
    po rri se nuk te godet ty vetetima

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    po rri se nuk te godet ty vetetima
    mua e di qe sme godet e di po sdua qe te godase pc se me te me gjen belaja pastaj
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

  19. #19
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,464
    Faleminderit
    0
    10 falenderime nė 10 postime
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    mua e di qe sme godet e di po sdua qe te godase pc se me te me gjen belaja pastaj
    ske faj sepse ketu pa ty nuk rrihet hahah

    a e ke pa bombonen hiq moj sot ????

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e Uarda-1
    Anėtarėsuar
    09-06-2008
    Postime
    896
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
    ske faj sepse ketu pa ty nuk rrihet hahah

    a e ke pa bombonen hiq moj sot ????
    ahaha vertet nuk rihet pa mua ketu re? aahah flm
    jo se kam pa hic fare kushedi ku ka shkuar ajo sot do jete gjiro
    Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

Faqja 1 prej 136 1231151101 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •