Close
Faqja 0 prej 136 FillimFillim 121050100 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2714
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896

  Biseda tė ndryshme (njė dorė muhabet)

  Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
  shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

  flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 2. #2
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
  shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

  flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
  hahahahaa ooo sa tema chit chat ka qen edhe e kan mshel

  ishalla te qendron nja 2 dit se kur te vjen Clay te pershendet me siguri me ndoj vrejtje hahahahahhaahha

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  hahahahaa ooo sa tema chit chat ka qen edhe e kan mshel

  ishalla te qendron nja 2 dit se kur te vjen Clay te pershendet me siguri me ndoj vrejtje hahahahahhaahha
  ahah ishalla nuk vjen atehere te rije jashte ahah edhe nese vjen ishalla sme jep verrejtje se jam goc e mire engjell mo
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 4. #4
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah ishalla nuk vjen atehere te rije jashte ahah edhe nese vjen ishalla sme jep verrejtje se jam goc e mire engjell mo
  engjell me lekur djalli hahahhahahhahahaha

  ehh thuj ishalla ju ka prish pc per do dit se tybe ndryshe prej vorrit qohet e hyn ktu hahahahah

  si kalove mbreme ??

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  engjell me lekur djalli hahahhahahhahahaha

  ehh thuj ishalla ju ka prish pc per do dit se tybe ndryshe prej vorrit qohet e hyn ktu hahahahah

  si kalove mbreme ??
  ahaha aman
  mbreme mire vetem ketu ne forumn poastaj ne oren 12 kam fjet gjume tap dhe me kane ngrit ne oren 6 sot sa inat doja te flija dhe pak
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 6. #6
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahaha aman
  mbreme mire vetem ketu ne forumn poastaj ne oren 12 kam fjet gjume tap dhe me kane ngrit ne oren 6 sot sa inat doja te flija dhe pak
  ne 12 ke fjet phaaa po kaq heret moj tek ne thuhet paske ra me fjet me pula hahhahahahahaa

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ne 12 ke fjet phaaa po kaq heret moj tek ne thuhet paske ra me fjet me pula hahhahahahahaa
  ahahha nese ju thoni qe kam ren ete fle me pulat ne oren 12 valla po te te them qe ndonjehere shkoj flej qe ne oren 8 gjume haaha ne kete ore me ke jam tuj fjet ahah sbesoj te quhet me pulat
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 8. #8
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahha nese ju thoni qe kam ren ete fle me pulat ne oren 12 valla po te te them qe ndonjehere shkoj flej qe ne oren 8 gjume haaha ne kete ore me ke jam tuj fjet ahah sbesoj te quhet me pulat
  hahahaha jo kjo vlen vetem per te shtunen sepse te dielen pushim ......e per dit tjera vlen tamam ne oren 8 hahhahhahahahaha

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  mire mengjes
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  hahahaha jo kjo vlen vetem per te shtunen sepse te dielen pushim ......e per dit tjera vlen tamam ne oren 8 hahhahhahahahaha
  haahahha aune e kam nej avas per cdo dite ahaha hoj filloj shiu ketej po filluan dhe vetetimat po e mbyll pc do hyj em von po pushoi shiu se skam ca te bej se ndryshe me digjet pc pacimmmmmmmmmmm klm te gjithe
  te fala mi bej bombones ahaha kur te hyj puce nga anan ime te fala dhe homerit klm xhamia

  ue ca inati tani qe filloi te punoje mire interneti tani me duhet ta mbyll une ueeeeeee ca inatiiiiiiii
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 11. #11
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Miremengjes goldi

  A mun u qove ......a pave me fjet hiq ??

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  mire mengjes
  mire se na erdhe mire se ju lash ikaaaaaaaaa
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 13. #13
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  haahahha aune e kam nej avas per cdo dite ahaha hoj filloj shiu ketej po filluan dhe vetetimat po e mbyll pc do hyj em von po pushoi shiu se skam ca te bej se ndryshe me digjet pc pacimmmmmmmmmmm klm te gjithe
  te fala mi bej bombones ahaha kur te hyj puce nga anan ime te fala dhe homerit klm xhamia

  ue ca inati tani qe filloi te punoje mire interneti tani me duhet ta mbyll une ueeeeeee ca inatiiiiiiii
  hahahahaaa okej te pershendes dhe un ne emer tim dhe te bombones shum ty dhe homerin .

  Sa keq qe spo vie ai shi tek ne .......bile mu ndal e me mendu se kshtu spo ka koh as me mendu hahahahah

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  hahahahaaa okej te pershendes dhe un ne emer tim dhe te bombones shum ty dhe homerin .

  Sa keq qe spo vie ai shi tek ne .......bile mu ndal e me mendu se kshtu spo ka koh as me mendu hahahahah
  po per ca e do shiun aman andej apo per te kriju balte ahaha
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 15. #15
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  po per ca e do shiun aman andej apo per te kriju balte ahaha
  me fik pc e me dal me shiku shiun e me mendu hahahahaha


  a kaloj a?? a u tute hiq

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  me fik pc e me dal me shiku shiun e me mendu hahahahaha


  a kaloj a?? a u tute hiq
  moh nuk po meret vesh behet sikur do bjere sikur jo spo kuptohet fare
  po me acaron dhe pak si shume nga nervat keshtu kjo pune se sme le te ri e qete para pc
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 17. #17
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  moh nuk po meret vesh behet sikur do bjere sikur jo spo kuptohet fare
  po me acaron dhe pak si shume nga nervat keshtu kjo pune se sme le te ri e qete para pc
  po rri se nuk te godet ty vetetima

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  po rri se nuk te godet ty vetetima
  mua e di qe sme godet e di po sdua qe te godase pc se me te me gjen belaja pastaj
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 19. #19
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  mua e di qe sme godet e di po sdua qe te godase pc se me te me gjen belaja pastaj
  ske faj sepse ketu pa ty nuk rrihet hahah

  a e ke pa bombonen hiq moj sot ????

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ske faj sepse ketu pa ty nuk rrihet hahah

  a e ke pa bombonen hiq moj sot ????
  ahaha vertet nuk rihet pa mua ketu re? aahah flm
  jo se kam pa hic fare kushedi ku ka shkuar ajo sot do jete gjiro
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

Faqja 0 prej 136 FillimFillim 121050100 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •