Close
Faqja 5 prej 136 FillimFillim ... 345671555105 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 2714
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Robben Lexo Postimin
  Pershendetje gjithveeeee
  ahah ka te mira ka
  pse re mos edegoje bmbona ca e ke ti ? te dashur se ke apo jo ?
  pprsh roben
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 2. #82
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah ka te mira ka
  pse re mos edegoje bmbona ca e ke ti ? te dashur se ke apo jo ?
  pprsh roben
  hahahahhaha hahaha iii sa shpejt e prish muhabetin

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  hahahahhaha hahaha iii sa shpejt e prish muhabetin
  pse e prisha muhabetin une nje pyetje te bera pastaj ti vete the vetem mos degjoje bombona vete ike fajet une sthashe gje
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 4. #84
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  pse e prisha muhabetin une nje pyetje te bera pastaj ti vete the vetem mos degjoje bombona vete ike fajet une sthashe gje :
  harroje se me juve te shqiperis zor me u kuptu kshtu pa fora e jo ma me fora

 5. #85
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  harroje se me juve te shqiperis zor me u kuptu kshtu pa fora e jo ma me fora
  ahahaah po pra po kush tha re merem vesh dhe shume mire madje
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 6. #86
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Mirmengjes
  D'Oh!

 7. #87
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Mirmengjes
  uahahaahahahaha gjes thote
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 8. #88
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  uahahaahahahaha gjes thote
  bo bo nuk guxoj mu largu se direkt me trathtove FloodLandin tim me kyt Chit Chatin tan
  D'Oh!

 9. #89
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  bo bo nuk guxoj mu largu se direkt me trathtove FloodLandin tim me kyt Chit Chatin tan
  ahahahahah skam fja une
  vete iu ke fajet pastaj flluan te flasin dheune vecse po u kthej pergjigje ahahaha
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 10. #90
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahahahah skam fja une
  vete iu ke fajet pastaj flluan te flasin dheune vecse po u kthej pergjigje ahahaha
  te ka vu forumi si asistente mu dhan pergjigje ?

  ēa bane mbazdite a i kryve punt ? lol
  D'Oh!

 11. #91
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
  shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

  flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
  Dikur ka qene nje nenforum i tere me chit-chat Uarda, e ka patur emrin "Fjale Pa Dogane", por disa anetare "serioze" u merziten dhe e mbyllen fare pastaj. Normale qe ka tema serioze forumi se eshte dhe nje nga me seriozet nga te gjithe forumet Shqiptare, por dhe nje nenforum chit-chat do ishte i dobishem.

  Megjithate Uarda, shpresoj qe mos ta mbyllin kete teme meqe e ke hapur ti
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Dikur ka qene nje nenforum i tere me chit-chat Uarda, e ka patur emrin "Fjale Pa Dogane", por disa anetare "serioze" u merziten dhe e mbyllen fare pastaj. Normale qe ka tema serioze forumi se eshte dhe nje nga me seriozet nga te gjithe forumet Shqiptare, por dhe nje nenforum chit-chat do ishte i dobishem.

  Megjithate Uarda, shpresoj qe mos ta mbyllin kete teme meqe e ke hapur ti
  ahaha flm shume po ca te bej une dhe ne fakt ehste nej nder forumet me te mire qe eshte ne tere forumet qe kam pa dhe me pelqen shume i jam besnike por ca te bej thashe ta provoj njehere me kete teme chit chat ku i idihet dhe serioziteti i shumte te lodh ndonjehere
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 13. #93
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahaah po pra po kush tha re merem vesh dhe shume mire madje
  ku oj me merr vesh qe spo i kupton forat phaaa

 14. #94
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  te ka vu forumi si asistente mu dhan pergjigje ?

  ēa bane mbazdite a i kryve punt ? lol
  ahaha po punet i ber anormal kur mbylla pc po ca te bej jo re jo jam une qe u kthej pergjigje vete per te kalu kohen ca te bej shpi tere diten esapi
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 15. #95
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ku oj me merr vesh qe spo i kupton forat phaaa
  ahaha kete te forave me mire qe te ma perkthesh se nuk e mar vesh fare
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 16. #96
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Hahahaha, dakort jam dhe une me ty Uarda. Duhet me fol nganjeher njeriu lirshem, prandaj jemi dhe ne demokraci, dhe ndonje teme chit-chati eshte tamam per te folur lirshem dhe per ēfare te duash. Ja ishalla do behesh sebep ti qe te na e lene kete :P
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 17. #97
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Dikur ka qene nje nenforum i tere me chit-chat Uarda, e ka patur emrin "Fjale Pa Dogane", por disa anetare "serioze" u merziten dhe e mbyllen fare pastaj
  U nxete rrugun ajo Tema atyre ? lol

  Jo mo jo nuk eshte edhe aq serioz si forum, ti hedhesh nje su postimeve, nga futbolli dalin jasht teme ne luften izrael-palestinese, nga moda ne politike etj lol gjith kjo ndodh ngaqe ka shum anetar dhe jo aq moderator sa duhet te ket.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homer : 09-08-2009 mė 14:33
  D'Oh!

 18. #98
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahaha po punet i ber anormal kur mbylla pc po ca te bej jo re jo jam une qe u kthej pergjigje vete per te kalu kohen ca te bej shpi tere diten esapi
  ska dit ma kot se e djela
  D'Oh!

 19. #99
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pak e nga pak po e qisin koken llapazonet e forumit
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 20. #100
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahah ashtu shpresojme dhe kete e bera per mos bere chit chat ke temat e tjera besoj se eshte e duhur per ta lene dhe permos ta heq....
  fatkeqesisht nje nga ato qe dal jashte teme jam une qe srri dot pa kthe pergjigje
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

Faqja 5 prej 136 FillimFillim ... 345671555105 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •