Close
Faqja 53 prej 136 FillimFillim ... 343515253545563103 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,041 deri 1,060 prej 2714
 1. #1041
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  une

  e shava

  problem officer?
  Uhuhuhuhuh sherr sherr
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 2. #1042
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Kush te ka merzitur qe ne mengjes mi ??  Edhe une kafe dua Alem
  Kjo per ty Etna me zemer.hahahahaha

  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 3. #1043
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Uhuhuhuhuh sherr sherr
  anen e kujt do mbash ti?
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Kjo per ty Etna me zemer.hahahahaha
  cila eshte per ate, ajo me zemer apo ajo me zemer?


  mua me pelqen ajo pa zemer

 4. #1044
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Kjo per ty Etna me zemer.hahahahaha

  Merciiiii
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  anen e kujt do mbash ti?

  cila eshte per ate, ajo me zemer apo ajo me zemer?


  mua me pelqen ajo pa zemer
  Ajo me zemer ,edhe ajo me zemer jane te miat mos ti preki njeri
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 5. #1045
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  te lumshin duart e panjohura, kisha nevoje.. me duhet te ruaj qetesine se dita eshte e gjate

  Etna, me ngriti nervat nje sms ku me thuhej qe te djelen kisha mysafire.
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 6. #1046
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  te lumshin duart e panjohura, kisha nevoje.. me duhet te ruaj qetesine se dita eshte e gjate

  Etna, me ngriti nervat nje sms ku me thuhej qe te djelen kisha mysafire.
  po cajin ta piva une
  kot nuk i thash faleminderit aasaj te njohures


  per kaq tu ngrine nervat ty?

  seshte gje

  degjo kete
  ne sekonden e fundit to thone kemi mysafire nga ana tjeter e botes
  te cilin une as nuk e njoh

  sma parakalon dot

 7. #1047
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  po cajin ta piva une
  kot nuk i thash faleminderit aasaj te njohures
  ishte kamomil thirsty jo caj

  pastaj kto mysafiret e mi nuk jane mysafire qe ikin per nje dite.dmth jane mysafire qe do ngulen ne shtepine time e nuk do levize me kemben
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 8. #1048
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  ishte kamomil thirsty jo caj
  o me fal
  ti hengre gjethet e une piva cajin

  lexoje edhe njehere me larte se i bera shtese

 9. #1049
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  o me fal
  ti hengre gjethet e une piva cajin

  lexoje edhe njehere me larte se i bera shtese
  lexo pergjigjjen me lart se i bera shtese
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 10. #1050
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Nandej nga ana jone pine caj-kamomil kure jane me grip njerzit.A mos je gje esmure Maryp se kisha ardhe me nje here me te pa,e me te uru te sherohesh sa me shpejte.Te persh.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 11. #1051
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  ishte kamomil thirsty jo caj

  pastaj kto mysafiret e mi nuk jane mysafire qe ikin per nje dite.dmth jane mysafire qe do ngulen ne shtepine time e nuk do levize me kemben
  atehere nuk jane me mysafire
  por jane banues sepse do banojne aty


  une po flas per 6 muaj deri ne nje vit

 12. #1052
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  lexo pergjigjjen me lart se i bera shtese
  e ti lexo kete pak me larte se kjo qe po shkruaj tani sepse tu pergjigja

 13. #1053
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Nandej nga ana jone pine caj-kamomil kure jane me grip njerzit.A mos je gje esmure Maryp se kisha ardhe me nje here me te pa,e me te uru te sherohesh sa me shpejte.Te persh.
  jo Alemo po e pi kamomilen per te qetsuar nervat,qe te mos i bie ndokujt ne qafe sot
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  atehere nuk jane me mysafire
  por jane banues sepse do banojne aty


  une po flas per 6 muaj deri ne nje vit
  e pra , jane banues te veteftuar. ka lezet kur te thone. te djelen vi une! pa te pyt fare nese ti te djelen je aty , pa te pyt fare nese ke deshire qe te vine, pa u interesuar fare qe mbase mund te mos jem vetem etj etj. thjesht , qarte, sakte. TE DJELEN VI UNE!!
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 14. #1054
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Thjesht,qart edhe Ti thuaju,te dielen nuk jame ne shtepi....Bile qe sot ika nga shtepia!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 15. #1055
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Kush vjen pa ftuar ,e gjen pa shtruar thote nje fjale
  Tregojau ne nje menyre te embel kete gje
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 16. #1056
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  jo Alemo po e pi kamomilen per te qetsuar nervat,qe te mos i bie ndokujt ne qafe sot


  e pra , jane banues te veteftuar. ka lezet kur te thone. te djelen vi une! pa te pyt fare nese ti te djelen je aty , pa te pyt fare nese ke deshire qe te vine, pa u interesuar fare qe mbase mund te mos jem vetem etj etj. thjesht , qarte, sakte. TE DJELEN VI UNE!!
  e ti te djelen dil
  kur te vi le te rrij jashte \
  eja naten, nese eshte akoma tek dera fute brenda dhe fli gjume menjehere
  te nesermen, dil jashte menjehere......
  sill shoqe e shoke
  mos ja var fare

 17. #1057
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Oj Etna,mysafiri eshte si egjeli (ai qe te merr shpirtin).Sofra e bujarit e pushka e trimit nuk ndalen as nje here.

  Po ka nje hile.Kur te bie zilja merre nje zhaket ne dore,hape deren dhe ne se eshte mysafir i dashur thuaj mire se erdhe se tani erdha nga mjeku se kisha nje termin,ne se mysafiri nuk eshte i deshiruar thuaj,sa keq po me vjen une tani kam nje termine te mjeku.Me me fale.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 18. #1058
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Oj Etna,mysafiri eshte si egjeli (ai qe te merr shpirtin).Sofra e bujarit e pushka e trimit nuk ndalen as nje here.

  Po ka nje hile.Kur te bie zilja merre nje zhaket ne dore,hape deren dhe ne se eshte mysafir i dashur thuaj mire se erdhe se tani erdha nga mjeku se kisha nje termin,ne se mysafiri nuk eshte i deshiruar thuaj,sa keq po me vjen une tani kam nje termine te mjeku.Me me fale.
  Une se kam patur asnjehere problem qe te vinin mysafire ne shtepi .Por edhe vizita nuk teprohet ,dhe nuk mund te me besh per budalla
  Secili ka hallet dhe punet e tij ,ska kohe te merret me "adetet" e mikepritjes per persona qe as ta vleresojne kete gje
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 19. #1059
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Une se kam patur asnjehere problem qe te vinin mysafire ne shtepi .Por edhe vizita nuk teprohet ,dhe nuk mund te me besh per budalla
  Secili ka hallet dhe punet e tij ,ska kohe te merret me "adetet" e mikepritjes per persona qe as ta vleresojne kete gje
  Etna
  vi neser

 20. #1060
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Etna
  vi neser
  Really ??
  Une jam nisur per tek ti
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •