Close
Faqja 51 prej 136 FillimFillim ... 41495051525361101 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,001 deri 1,020 prej 2714
 1. #1001
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Kush do kafe ktu te ngrej komen ?
  a lejohet me mgrejt gjo tjeter lali ???ppp

  une e dua nje kafe me stern na e bon ??
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 2. #1002
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Ja e bera shpejt e shpejt
  Ju beft mir ...


 3. #1003
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Sa te krefi kloket WALI lali po ja u boj une
  Urnoni gjak e dhjam ju befte jarebi

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 4. #1004
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  hahahhahaahh SORRY po qenke shume e shpejte
  kot u lodha

  e shef TUTE qe sta ben fjalesh dysh ylli
  tak fak kot i bi ne qafe
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 5. #1005
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Po me bi ne qaf tuta mu

 6. #1006
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  hahahhahaahh SORRY po qenke shume e shpejte
  kot u lodha

  e shef TUTE qe sta ben fjalesh dysh ylli
  tak fak kot i bi ne qafe
  ehhh ajo e qan vallai at kafe por vetem se e don me ngrejt komen thot..p

  si kam ra ala ne qafe se po ti kisha ra sdo ishte ktu me ne tu shkrujt..pp

  o wale ne knej e shoqerojme kafen ...ku osht shoqeruesja?>??
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 7. #1007
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Urno tu bofsha

  por jo vetem per vete mendo dhe per shoqnin

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 8. #1008
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Ja kto kam zgjidhni e merrni . 9. #1009
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  Urno tu bofsha

  por jo vetem per vete mendo dhe per shoqnin

  qyqa jo mi lali se te dy do e pijme , wales nuk doi japim se e ka pijen me sherr..amon se fillon e na i hyn kojshive m dajak masanej...p
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Ja kto kam zgjidhni e merrni .


  shyqyr mi sexissima u kujtove..

  hajd gezuar pra...me raki do e bosh gzuar ??apo se pin ti..do nanji long banane a portokalli?pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 10. #1010
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Ua shyqyr thot
  po un jam zemer mir mo sma mohon dot ha ha ha ha
  Jo un pi qoqa qola , ato bananet piji vet dhe portokall jo se me djeg stomaku lol

 11. #1011
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  TUTE

  Lali kujde ri mos na behesh TAP dhe lezon letren qe te le Nona te nesermen si punae ketij
  ja lezojeps ^-humor se mos me keqkupton plz

  Bir i mamit, te zgjova ? M'plasi .Isha ne mengjes aty, shtepia ishte zhul dhe bera te gjithe punet kur ti po flije, por nuk me degjove se ishe drru.Te kam vene ēentro tek televizori qe ta dallosh e te mos urinosh se te duket si WC.Te mbolla hashash ne vazo, se na grive nga leket,mos harro qe ta ujisesh.Se harrova te kam lidhur edhe telefonin fiks, se ty te bejne zile ato kuēkat dhe ti i merr mbrapsht si **** qe je.Nr e ke tek lapi-topi.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 12. #1012
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  TUTE

  Lali kujde ri mos na behesh TAP dhe lezon letren qe te le Nona te nesermen si punae ketij
  ja lezojeps ^-humor se mos me keqkupton plz

  Bir i mamit, te zgjova ? M'plasi .Isha ne mengjes aty, shtepia ishte zhul dhe bera te gjithe punet kur ti po flije, por nuk me degjove se ishe drru.Te kam vene ēentro tek televizori qe ta dallosh e te mos urinosh se te duket si WC.Te mbolla hashash ne vazo, se na grive nga leket,mos harro qe ta ujisesh.Se harrova te kam lidhur edhe telefonin fiks, se ty te bejne zile ato kuēkat dhe ti i merr mbrapsht si **** qe je.Nr e ke tek lapi-topi.
  hahahaha e kam degjuar kete por pak ndryshe..ppp

  o lali te them i gjo, ja po s besove pyt walen..
  une kur pij dua te bej harem, te qesh te bej dashuri ..

  vero wale se sbeso stern >....pppp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 13. #1013
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Tute vallaj se di , se nuk e kom me prov me te degjume e kom

 14. #1014
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Tute vallaj se di , se nuk e kom me prov me te degjume e kom
  hahahahaha sa paske nigju dhe ti mi shejton ppp

  e prishe muhabetin nime ..sme beson mo stern ..pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 15. #1015
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Po po lajmi me par kalon tek un ndaj degjoj una shume


  Po pse re stern sndikohet nga une ...

 16. #1016
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  mroma sofra.. ca ka noj gje te mire ketej??
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 17. #1017
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Maryp, ku ke hyp?


  Vetem te keqe ka

 18. #1018
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Po po lajmi me par kalon tek un ndaj degjoj una shume


  Po pse re stern sndikohet nga une ...
  Me sa mbaj mend veshet I kishe te medhenj

 19. #1019
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Mirmbrema Sofra muhabetit,qenka dera hapur dhe hyra
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #1020
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Ndaj kisha ftohtė unė?? Paska qėnė dera hapur ??

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •