Close
Faqja 3 prej 136 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 2714
 1. #41
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  jo skam qene asnjehre ne shkoder te shofim ku i dihet mbase shkoj ndonje dite ti bej vizite bombones
  Eh a tregon bile te shkojm ti bejm befasti te dyt hahhahaa

 2. #42
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  24
  Postime
  3,741
  Si je a je mire ti xhamia ?
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  po ai shiu yt erdh kendej dhe u desht me fik pc .......deri me tani edhe kisha pas fjet

  ty a ste bonen muhabet a???
  a fjete mire te apkten ahah ne ketej nuk na ra shi fare madje qe kohe mire po mo kam be muhabet kush tha jo
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Eh a tregon bile te shkojm ti bejm befasti te dyt hahhahaa
  po mo pse jo sa te vij ne tr
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 5. #45
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Si je a je mire ti xhamia ?
  Mir mir ti ??
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  a fjete mire te apkten ahah ne ketej nuk na ra shi fare madje qe kohe mire po mo kam be muhabet kush tha jo
  valla isha knaq

  jo un veq te veta a tkan bo a jo ......thash mos tkan lan vet hahaha

 6. #46
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  po mo pse jo sa te vij ne tr
  pse nga qenke ti ??? mos je korcare a????

 7. #47
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  24
  Postime
  3,741
  Super, xhamia, a ke pushu mire ti, a s'po te rrihet hiq ne net aaa, hajt bre mos u ban merak se uarda e une te bajme shoqni !!!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 8. #48
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Super, xhamia, a ke pushu mire ti, a s'po te rrihet hiq ne net aaa, hajt bre mos u ban merak se uarda e une te bajme shoqni !!!
  flm prej juve po masi nuk oshte bombona spo rrihet hahaahhaa(shaka)

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  pse nga qenke ti ??? mos je korcare a????
  yyyyyyyyyyy korcare me taban
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  flm prej juve po masi nuk oshte bombona spo rrihet hahaahhaa(shaka)
  ouuuuuuuuuu se nuk eshte bombona spo te rihet a kujdes mos ke rene ne gropen e budallenjve xhamia me bombonen se jo per gje po as me shkalle sdel dot me
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 11. #51
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  36
  Postime
  2,408
  Ka ndonje nga maliqi ketu se mu keput zemra me fol me nji goc ka maliqi
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Ka ndonje nga maliqi ketu se mu keput zemra me fol me nji goc ka maliqi
  ahahahaahahaha cja ke fut kot ti re
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 13. #53
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  36
  Postime
  2,408
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahahaahahaha cja ke fut kot ti re
  Po ku ja kam fut kote pse ke qesh?
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 14. #54
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  yyyyyyyyyyy korcare me taban
  ahhh kam ndegju se jeni te veshtira eshte e vertet a jo ???
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ouuuuuuuuuu se nuk eshte bombona spo te rihet a kujdes mos ke rene ne gropen e budallenjve xhamia me bombonen se jo per gje po as me shkalle sdel dot me
  hahhahahaahhhaahha hahahhhahahhahaa

  jo jo ke veq shaka po diqka lodhshem prej gjumi e spo mundem diqka

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Po ku ja kam fut kote pse ke qesh?
  ka dhe maliq pooo ka dhe marigo
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 16. #56
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  24
  Postime
  3,741
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  flm prej juve po masi nuk oshte bombona spo rrihet hahaahhaa(shaka)

  Po pse s'po te rrihet me uarden, Ė ?????
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ahhh kam ndegju se jeni te veshtira eshte e vertet a jo ???


  hahhahahaahhhaahha hahahhhahahhahaa

  jo jo ke veq shaka po diqka lodhshem prej gjumi e spo mundem diqka
  yyyyyyyyyyyy shume te veshtira pfff ca thu re ashtu si cdo pyll ka derrat e vet ashtu dhe korca ka ato qe jane te veshtira dhe qe jane te lehta qe mjafton vetem nje fjale
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 18. #58
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Po pse s'po te rrihet me uarden, Ė ?????
  Jo kush tha qe spo me rrihet ......po po tutna prej avatarit te ksaj hahaahaahah

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Po pse s'po te rrihet me uarden, Ė ?????
  po ti ps enuk thu spo te rihet me ne po i thu qe spo i rrihet memu tacava ballin ore
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 20. #60
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  yyyyyyyyyyyy shume te veshtira pfff ca thu re ashtu si cdo pyll ka derrat e vet ashtu dhe korca ka ato qe jane te veshtira dhe qe jane te lehta qe mjafton vetem nje fjale
  ehh qekjo me te zeza em pelqej hahaha ......po dufka me dal naj her hahhaa

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •