Close
Faqja 23 prej 136 FillimFillim ... 1321222324253373123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 441 deri 460 prej 2714
  1. #441
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
    Duke qene se filluam te flasim une dhe homeri ne temat e tjera dhe me mendjen qe na shkoi se mund te hame ndonje baned per chit chat mendova qe te hap kete teme per te folur lirshem e pra per te bere pak chit chat ahahaah
    shpresoj mos na i heqin kete teme moderatoret se them se eshte vendi i duhur per mos prish temen meqenese eshte dhe emri i temes i tille

    flisni tere qefo o njeres beni gallate beni nje dore muahbet jeni te gjithe te mire pritur
    a don muhabet ti?

    po ta bej une nje dore muhabet.
    kam 15 vjet ne emigrim dhe tani me duhet te kthehem ne atdhe , por, nje fjale goje eshte , se ,shqiperia ka ngelur po ajo qe ishte para 15 vjetesh , te pakten nga aspekti ekonomik , dhe nuk po ia mban askujt te kthehet.
    nje pjese e madhe e emigranteve po kthehet ne shqiperi, dhe kjo eshte e demshme edhe per ne emigrantet po edhe per shqiperine .
    80% e te ardhurave ne shqiperi vinin nga emigrantet , po tani emigrantet po kthehen dhe nuk po e din kiurkush se cfare do beje qeveria shqiptare me gjithe keta emigrante , qe eshte nje fuqi e madhe punetore ,

    ku do punuojme
    me cfare do jetojme?

    ja pra miku im , ta dhash nje dore muhabet ,
    nje muhabet i dobishem qe duhet ta beje cdo emigrant dhe duhet te mendoje dhe diskutoje.

  2. #442
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anėtarėsuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    A po doni muhabet?
    ,nese po qe :


  3. #443
    Citim Postuar mė parė nga maratonomak Lexo Postimin
    a don muhabet ti?

    po ta bej une nje dore muhabet.
    kam 15 vjet ne emigrim dhe tani me duhet te kthehem ne atdhe , por, nje fjale goje eshte , se ,shqiperia ka ngelur po ajo qe ishte para 15 vjetesh , te pakten nga aspekti ekonomik , dhe nuk po ia mban askujt te kthehet.
    nje pjese e madhe e emigranteve po kthehet ne shqiperi, dhe kjo eshte e demshme edhe per ne emigrantet po edhe per shqiperine .
    80% e te ardhurave ne shqiperi vinin nga emigrantet , po tani emigrantet po kthehen dhe nuk po e din kiurkush se cfare do beje qeveria shqiptare me gjithe keta emigrante , qe eshte nje fuqi e madhe punetore ,

    ku do punuojme
    me cfare do jetojme?

    ja pra miku im , ta dhash nje dore muhabet ,
    nje muhabet i dobishem qe duhet ta beje cdo emigrant dhe duhet te mendoje dhe diskutoje.
    Pa frike maratonomak, pa frike. Cdo gje e mire do kohe te behet, dhe patjeter shume pune, durim, djerse! Duhen pare gjerat me pozitivisht, se kur fillon dicka me pesimizem, ne pengesat e para dorezohesh direkt. Shqiperia do ndertohet nga te gjithe, ato qe kthehen e ato qe jane aty.

  4. #444
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Citim Postuar mė parė nga Kronikė Lexo Postimin
    A po doni muhabet?
    ,nese po qe :

    http://www.youtube.com/watch?v=0W7zYG16LAE
    hahahahasa kam qeshe oooo Zot qfar femije si zemer.
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  5. #445
    e larguar,pergjithmone
    Anėtarėsuar
    01-04-2010
    Vendndodhja
    Ska rendesi sesa te bukura jane endrrat e mia,rendesi ka qe ti do jesh gjithmone endrra ime e preferuar.Jeta eshte e shkurter...thyeji rregullat..fal shpejt..puth lehte...duaj vertet..dhe qesh pa kontroll...."TE KAM XHAN"-3 fjale te lehta per tu then
    Postime
    302
    Bamba: Kam frike se Shqiperia sdo ndryshoje asnjehere,sic ishte fakti qe do hynim ne europe por qeveritaret tone e kane mendjen me be greve qe te hapin kutijat e votimit etj,etj,etj. Jam shume e sigurt qe po te isha ne shqiperi nuk do ta arrija kurre qe te hyja ne universitet me djersat e mia,por per fat te keq tek vendi jone vazhdon akoma te njihet MIKU(le ta themi keshtu).De une dua te kthehem ne shqiperi por mbasi te mbaroj shkollen ku do ta gjej vendin e punes?????????prandaj e vetmja rruge eshte qe te rri ketu ku jam.
    Me te mira se une,sa te duash,me te keqija,me lopate i gjen POr si une S'ekzistojne

  6. #446
    Citim Postuar mė parė nga Julianna Lexo Postimin
    Bamba: Kam frike se Shqiperia sdo ndryshoje asnjehere,sic ishte fakti qe do hynim ne europe por qeveritaret tone e kane mendjen me be greve qe te hapin kutijat e votimit etj,etj,etj. Jam shume e sigurt qe po te isha ne shqiperi nuk do ta arrija kurre qe te hyja ne universitet me djersat e mia,por per fat te keq tek vendi jone vazhdon akoma te njihet MIKU(le ta themi keshtu).De une dua te kthehem ne shqiperi por mbasi te mbaroj shkollen ku do ta gjej vendin e punes?????????prandaj e vetmja rruge eshte qe te rri ketu ku jam.
    E dashur Julianna, eshte pikerisht kjo pika: Per sa kohe do vazhdojme te mendojme qe Shqiperia nuk do ndryshoje ndonjehere, asgje nuk ka per te ndryshuar, ta kesh te sigurte!

  7. #447
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Une mendoj qe Shqiperija ka ndryshuar dhe po shkon perpara,por ka nevoj per nje pastrim te politikanve te sodit.........
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  8. #448
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar mė parė nga Kronikė Lexo Postimin
    A po doni muhabet?
    ,nese po qe :

    http://www.youtube.com/watch?v=0W7zYG16LAE
    o qfar muhabeti

    kam qesh me za a.

  9. #449
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Sonte sjam mire e vetem po dua te shprehem,por sdi se qfar te theme.
    E dij qe kam nevoj te komunikoj me njerez se kam frik te rij vet.Po sjam edhe vet vetem sdua ti pengoj antaret e shtepis mbasi jane te lodhur nga puna,edhe vet jam e lodhur ama sdua te flej.
    Pse? Sdi as vet!Me mir te ju le edhe juve rehat e te lexoj dic te re ne forum.....
    Kaloni mire.
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  10. #450
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    eshte kenaqesi te japim ty ndonje mendim shpirti
    hapju shoqnis

    cdo gje do shkoj mire
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  11. #451
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga Sueda Lexo Postimin
    Sonte sjam mire e vetem po dua te shprehem,por sdi se qfar te theme.
    E dij qe kam nevoj te komunikoj me njerez se kam frik te rij vet.Po sjam edhe vet vetem sdua ti pengoj antaret e shtepis mbasi jane te lodhur nga puna,edhe vet jam e lodhur ama sdua te flej.
    Pse? Sdi as vet!Me mir te ju le edhe juve rehat e te lexoj dic te re ne forum.....
    Kaloni mire.
    Te gjithve na ndodhe ndonjehere te jemi ne kete gjendje.
    Degjo ndonje kenge qe te pelqejne me shume, shiqo nja dy-tre video humor ne forum apo ne youtube, lexo nga ato temat qe te pelqejne me shume...dhe disponimi i mire do te kthehet.
    Nese jo, futja gjum. Neser cdo gje do te fillon nga e para.

  12. #452
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034

    Sofra e muhabetit

    Shpesh na qellon qe te kalojme ne biseda me njeri tjetrin duke haruar qe jemi tek nje teme , padashje fillojm dhe meremi me lloqe kavaje(muhabete me njoni tjetrin)dhe me te drejte na hiqen postimet ose edhe na jepet verejtje nga Moderatoret
    Prandaj mendova se nuk do ishte keq te hapnim nje dhome ku te diskutonim cfare na do qejfi por te papranueshme do jene ofendimet
    Moderatori/Moderatorja e kesaj faqeje nuk e di kush eshte por nqs e shikon te arsyeshme ta le kete ketu ne rast te kundert ska problem
    ishte thjesht nje ide
    Ju Pershendes dhe mire se erdhet te Sofra Ime
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  13. #453
    life is a flower Maska e maryp
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    O Stern ca kemi sonte per darke ke kjo sofra ?
    NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

  14. #454
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    hahahhahah ishallah me kembe te mbare motra
    cfare te te doje zemra jote
    po aman te therasim CORAZONIN per te gatuar se un sjam them shume mire nga ajo ane
    ajo po me kane thene qe gatuan shume shume mire
    po hajde ta gjesh ate tani ne kete ore se

    ti si ja kalove sot cbere ndonje te re
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  15. #455
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anėtarėsuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Ohohohooo qe sot e tutje kjo do jete tema ime e preferuar
    Stern ,Maryp
    I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

  16. #456
    life is a flower Maska e maryp
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    Hajde pra Corazon na gatuaj nodnje gje te mire se jemi mysafire sonte
    une ja sa andej ketej gjithe paraditen sot e si perfundim nuk mbarova asnje pune. tani bejme sikur punojme por po rri me shume ne forum. sot deshira per pune qenka zero
    NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

  17. #457
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    ashtu edhe une

    punova deri ne oren 13 erdha ne shpi hengra dicka dhe ketu
    tani me vjen amorja nga puna dhe me duhet te bej gati darken
    keshtu qe do rilezohemi me vone
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  18. #458
    jane mbledhur grate



    ka vend per mu?
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  19. #459
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    patjeter
    ty po te prisnim
    kur do ta heqesh ate thenien apo ske ndermend akoma?
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  20. #460
    life is a flower Maska e maryp
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    Nqs Di Me Bo Thashetheme , Atehere Po


    Etna KISS
    NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •