Close
Faqja 13 prej 136 FillimFillim ... 311121314152363113 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 260 prej 2714
 1. #241
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Normal qe nuk do te dalesh ti pordhi i madh, do makinen ne der te shpis, ulju si gjith njerezit malit ne kemb lol
  ahahahah une ashtu a ca thu re makina me ze mua ahaha pastaj sjam ne male po jam ne fush grop
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 2. #242
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Normal qe nuk do te dalesh ti pordhi i madh, do makinen ne der te shpis, ulju si gjith njerezit malit ne kemb lol
  Normale qe do makinen tek kombet ajo se me dal ne kemb andej te ha qeni rruges

  Uarda mos ndro mendje se do lesh kokrren e namit se ne fund te fundit dhe i cop katunari ske ce do se ngele gjith jeten katunar pasanaj
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 3. #243
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahahah une ashtu a ca thu re makina me ze mua ahaha pastaj sjam ne male po jam ne fush grop

  A ke det afer?
  D'Oh!

 4. #244
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahah det afer nuk kam jo po eshte nje rezervuar mos do te me thuash shko mbytu???

  ekonomist te drejte ke nuk do mar katunar do mar nje te qyteterum lol
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 5. #245
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah det afer nuk kam jo po eshte nje rezervuar mos do te me thuash shko mbytu???

  ekonomist te drejte ke nuk do mar katunar do mar nje te qyteterum lol

  Problemi eshte se te qyteterumt nuk marrin ma katunare sot kshuqe ne te dyja rastet e ke brenda ( jo at qe mendo ti ) lol
  D'Oh!

 6. #246
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah det afer nuk kam jo po eshte nje rezervuar mos do te me thuash shko mbytu???

  ekonomist te drejte ke nuk do mar katunar do mar nje te qyteterum lol
  Seshte e then te jet nga qyteti mjafton te ket gjerat kryesore te jeteses qe ta kesh jeten sa me normale dhe sa me te qete dhe mjafton ta ket idene se si bohet jeta

  Nejse se si shume po flas per ty rob interesant
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 7. #247
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahahaha tip interesante une??? pffffffff
  jo re ate qe do e mar une q ete kete idene e jetes quhet i qyteteru paaresisht s emund te jetoje ne fshat ja si puna ime icik
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 8. #248
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  ekonomist qa thot uarda si eshte sot????
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 9. #249
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ti pse nuk pyet mua si jam po pyet ekonomistin moj ??
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 10. #250
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  ekonomist qa thot uarda si eshte sot????
  Bombone mos mfol mu ter kunja se te vdiqa qelbesine

  Uarda mos i ke then ti tme pyesin mu se si je ti?
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 11. #251
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  po ti pse nuk pyet mua si jam po pyet ekonomistin moj ??
  hahha po doja me e dit nga kendveshtrimi i ekonomistit moj hahaha
  tani po te pyes ty se qa thot ekonomisti ee???????
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 12. #252
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Bombone mos mfol mu ter kunja se te vdiqa qelbesine

  Uarda mos i ke then ti tme pyesin mu se si je ti?
  o ju kunjat ju dalshin ne badh se jeni bo te dy grifshat se bashku e nuk duroheni mo pappapapaapa ahahahahahhaa
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 13. #253
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Bombone mos mfol mu ter kunja se te vdiqa qelbesine

  Uarda mos i ke then ti tme pyesin mu se si je ti?
  jo une is kam thene gje pyete kete se si i erdhi hmmm eshte ngreit keq goca me duket
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 14. #254
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  hahha po doja me e dit nga kendveshtrimi i ekonomistit moj hahaha
  tani po te pyes ty se qa thot ekonomisti ee???????
  pyete se une s edi s mire duket ekshtu po se di
  po meqe ra fjala bombona ca thote xhamia???
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 15. #255
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  jo une is kam thene gje pyete kete se si i erdhi hmmm eshte ngreit keq goca me duket
  uaaaaaaaaaaa si thot sme ka then gje ,pre genjen mi se vet me the ta ngacmoja ekonomistin eee genjeshtare ti eee
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 16. #256
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  o ju kunjat ju dalshin ne badh se jeni bo te dy grifshat se bashku e nuk duroheni mo pappapapaapa ahahahahahhaa
  Bombone te thoje midis homerit dhe uardes do isha dakort se jan bo si grifsha ndjekin njoni tjetrin neper tema ngaqe e kan bezdi ta bejn nje muhabet ne nje teme te vetme po jo mua mi dreq se 2 her i kam shkrujt
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 17. #257
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ueeeeeeeeeeee edhe kete ethe ore??? me homerin ??? ehuuuuuuuu cja fusni kot ju pffff kam tjeter une asnjeri nga keta qe shef ti bombona
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 18. #258
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga bombona Lexo Postimin
  uaaaaaaaaaaa si thot sme ka then gje ,pre genjen mi se vet me the ta ngacmoja ekonomistin eee genjeshtare ti eee
  po mire mi se ska gje te keqe nqs e ngacmoj po seshte nevoja ta marrin vesh te gjithe dhe po e ngacmova.

  Pastaj ti u bone xheloze kshu mi dreq hahahaha
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 19. #259
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  pyete se une s edi s mire duket ekshtu po se di
  po meqe ra fjala bombona ca thote xhamia???
  hiq mi nuk po ja ndjen forumi mungesen se e keni xan ti me ekonomistin ahahahahah
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 20. #260
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ueeeeeeeeeeee edhe kete ethe ore??? me homerin ??? ehuuuuuuuu cja fusni kot ju pffff kam tjeter une asnjeri nga keta qe shef ti bombona
  se kisha aty muhabetin mi ti o seriozja po nejse nejse
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •