Close
Faqja 111 prej 136 FillimFillim ... 1161101109110111112113121 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 2,201 deri 2,220 prej 2714
 1. #2201
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  heeeeeeeeeee ndrro menje eeeee
  mir mir po varet a te lejojne me hy edhe ti ke artet se ka art edhe art
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #2202
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  heeeeeeeeeee ndrro menje eeeee
  mir mir po varet a te lejojne me hy edhe ti ke artet se ka art edhe art
  e kena me kallaus knej ne lali...provo per t besu..pp

  edhe nese sja dal me t arrit ty t mso lali artin me te bukur ne bote ..rri pa merak ..pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 3. #2203
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  heeeeeeeeee non penso cosiiiii
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #2204
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  heeeeeeeeee non penso cosiiiii
  non devi pensare, bisogna soltanto aggire lali ,

  e sheh qe edhe ne gjuh te huaj u kuptokemi ne te dy...pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 5. #2205
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  po nrm rob te zjut nee
  sbohet llaf
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #2206
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  po nrm rob te zjut nee
  sbohet llaf
  rahmet past gjyshja jeme thoshte ne keto raste

  ka gjet fterja tepsine ..ppppp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 7. #2207
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  gjyshe me mend paske pas
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #2208
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  vetem Llafe Ju Te Dy Siper Meje
  O Kapako Dhe Ti Tenzhere
  Si E kEni Mendjen Per Ndonje Pije Sot?

  Stationi vetem ai te shoqeron dhe mendon per ne pijedashesit se ju te tjeret aha sju bie neper mend
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 9. #2209
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  vetem Llafe Ju Te Dy Siper Meje
  O Kapako Dhe Ti Tenzhere
  Si E kEni Mendjen Per Ndonje Pije Sot?

  Stationi vetem ai te shoqeron dhe mendon per ne pijedashesit se ju te tjeret aha sju bie neper mend
  e mi, sa llafazane qenka kjo buzy qyqaaaaa ,,,sna pruni as raki e as kafe..pp

  ca don me pi ti lali..?
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 10. #2210
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  nje gote vere te kuqe
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 11. #2211
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Pse mu duk si tema e muzikes kjo Mua?

 12. #2212
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  dhe sa duhet te pres une per ate te shkrete vere aman?

  Doni dhe tju leme bakshish ne Ju pastaj

  ore asnje centez sdo ju le
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 13. #2213
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  sterne tani me ket ftohte po porosisim nji domixhon ne katun se eshte pa hile fare dhe me mik e gjejm lire......... per tringeld nuk shohin ata ekalojm dimrin mire fare
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 14. #2214
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  kisha ardhe me shpesh ketu po muhabet spo me bjen ne kete tem hahahah hej qka qenka zhveshur busy more hej a ka dal vera ne durrs a .....

 15. #2215
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  te rejat e sotme toni nuk pyesin a esht vere apo dimer u zien gjaku
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 16. #2216
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Ku jemi nashtina me pijet neve??
  Stern ku je se me kta tė tjerėt nuk shtyhet darka??

 17. #2217
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  kisha ardhe me shpesh ketu po muhabet spo me bjen ne kete tem hahahah hej qka qenka zhveshur busy more hej a ka dal vera ne durrs a .....
  toni ka plas vapa knej
  you'r welcome
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. #2218
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Ku jemi nashtina me pijet neve??
  Stern ku je se me kta tė tjerėt nuk shtyhet darka??

  ketu jam lali
  po pres une po asnjoni skujtohet
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 19. #2219
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga lisa12 Lexo Postimin
  sterne tani me ket ftohte po porosisim nji domixhon ne katun se eshte pa hile fare dhe me mik e gjejm lire......... per tringeld nuk shohin ata ekalojm dimrin mire fare
  ........
  Sa kisha pa e degjuar!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #2220
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  wowww, domixhon!!!!! na kenaqe lisa!!!
  Without deviation from the norm, progress is not possible

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •