Close
Faqja 103 prej 136 FillimFillim ... 35393101102103104105113 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 2,041 deri 2,060 prej 2714
 1. #2041
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Mirėmbrėma erdha unė.

  Stern me ty ta kem mirė unė kta tė tjerėt janė kot vetėm llafe kanė.

 2. #2042
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  HAHHAHAHA

  qyqe Nero shtrova darken dhe harova pijet
  urdhero tu befsha
  filloje me nje birre te ftohte
  un sot do e bej si izi kein alkohol

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 3. #2043
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Lum ai qe te ka

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 4. #2044
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  kush eshte per nje dore billiard?

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 5. #2045
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  PO E DI QE PO ME PIHET DHE MUA SOT EDHE PSE THASH SOT SKA ALKOHOL
  NJE GOTE VERE PO E MAR SA PER TJU SHOQERUAR

  GEZUAR SOFRA

  SI SPO VJEN IZI

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 6. #2046
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Po ndonje loje bowling ose dart a ka ?


  Kush do caj
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #2047
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Ik moj ti dil pėrjashta me gjith ēaj.

  Po prure ndonjė shishe raki bujrum.

 8. #2048
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Co ky caj si me qen ne azil pleqsh
  Amon mer jahu 100% alcohol ene $$$$

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 9. #2049
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Bowling luaj mire,po bilardo sjam shume e sigurt
  Kush mund te me jape ca leksione?
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 10. #2050
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Hajde kush do tė mėsoj bilardo gratis??

 11. #2051
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  PO E DI QE PO ME PIHET DHE MUA SOT EDHE PSE THASH SOT SKA ALKOHOL
  NJE GOTE VERE PO E MAR SA PER TJU SHOQERUAR

  GEZUAR SOFRA

  SI SPO VJEN IZI

  Pi yllo shendet tu beft , mos ki merak se jam mesu te bohem taksi me te cu ne shtepi hahahahah


  Station mos i bej naze cajit , se ka nje teke ponc mrena
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 12. #2052
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Station kerkeses sime ju pergjigje me pyetje?
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 13. #2053
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin


  Station mos i bej naze cajit , se ka nje teke ponc mrena

  Aaaaaaa ashtu ndryshon puna, mė mirė bėje njė shishe ponē me njė teke ēaj brėnda.

 14. #2054
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Une e dua caj me konjak Skenderbeu.

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 15. #2055
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Station kerkeses sime ju pergjigje me pyetje?
  Jo, unė bėra ofertė nė pėrgjithėsi, kush do le tė mė kontaktojė.

 16. #2056
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Bowling luaj mire,po bilardo sjam shume e sigurt
  Kush mund te me jape ca leksione?

  Etna una, e luaj bilardon mire.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 17. #2057
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  hot etnen mos ma ngacmo
  kushti i fundit i saj per mua ishte poezia kushtuar asaj
  ja edhe poezia

  Me ve te shkruaj
  per nje te huaj
  qe mendjen ma ka marr
  me ben te vuaj
  e te mos druaj
  ta ndez forumin zjarr

  me ben te qaj
  me lotet vaj
  per ty qe nuk te kam
  ik mos me ngaj
  ti nuk ke faj
  por zemra do ballsam

  me torturon
  aspak s`mendon
  nese vuaj per ty
  ti nuk kupton
  se tash je von
  une vuaj per te dy

  por ti ta dish
  me gjak e mish
  njesoj je si dhe une
  e kur te vish
  prane te me rrish
  do mbetesh e pagjume

  ngado shkon ti
  te kam zili
  perse ti me mundon
  moj bukuri
  eja ne shpi
  te bejme dashuri


  tani mbaj fjalen e mos kemi llafe
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 18. #2058
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  ashtu po

  izi aman te keqen se mos me ikesh se ska kush te me coje ne shpi masanej

  po te lutem makines kadale kadal se ti e ke zakon fiuuuuuuuuuuuuu sikur e ke ferrari ate te shkreten
  jo per gje po vete po me lejon qe te pi


  Ku mbeti muzika Station
  po he pra mo
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 19. #2059
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Aaaaaaa ashtu ndryshon puna, mė mirė bėje njė shishe ponē me njė teke ēaj brėnda.
  Ponc albanes eshte , tek pako tjeter me co nja dy shishe

  Tipik caj me kacurrel
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 20. #2060
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  ashtu po

  izi aman te keqen se mos me ikesh se ska kush te me coje ne shpi masanej

  po te lutem makines kadale kadal se ti e ke zakon fiuuuuuuuuuuuuu sikur e ke ferrari ate te shkreten
  jo per gje po vete po me lejon qe te pi


  Ku mbeti muzika Station
  po he pra mo
  Mos ki frike se ne te kuqe apo ne te verdh , do te te coj sagllam ne shtepi
  Me duhet dhe nje vite te me ikin punktet xDD
  Jeto sot se neser nuk i dihet

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •