Close
Faqja 100 prej 136 FillimFillim ... 50909899100101102110 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,981 deri 2,000 prej 2714
 1. #1981
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Izaaaa, kur na hargjohen kabllot e pc-ve, fillojme ti hajme telat e telefonit.
  Nqs nuk te dalin kam nje kosh me kabllo , i ndajm pergjysem
  Mire une se bej tifozllik per solidaritet femror po ti ca halli ke qe po vetesakrifikohesh hahahhahah

  Anita gati ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 2. #1982
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Dok si je me darovitjet? : D
  Anita,u veshe ?

  Etna, a u veshe?
  Mendon se per shfaqje eskimeze, po i ferkome duart ne ketu.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #1983
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Nqs nuk te dalin kam nje kosh me kabllo , i ndajm pergjysem
  Mire une se bej tifozllik per solidaritet femror po ti ca halli ke qe po vetesakrifikohesh hahahhahah

  Anita gati ?

  Gati gati.... Iza e mesove strategjine nga mbreme. Veju nje shenje lekve tu qe ti kthejme pastaj. Hidh sa me shume qe ti prekesh ne seder boten mashkullore
  e ti shkundin xhepat...
  AUTOCHTHONOUS

 4. #1984
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Nqs nuk te dalin kam nje kosh me kabllo , i ndajm pergjysem : D
  Mire une se bej tifozllik per solidaritet femror po ti ca halli ke qe po vetesakrifikohesh hahahhahah

  Anita gati ?

  Izaaaaa paskemi ushqim deri ne vere.
  Izaaa edhe une per solidaritet femeror.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #1985
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Gati gati.... Iza e mesove strategjine nga mbreme. Veju nje shenje lekve tu qe ti kthejme pastaj. Hidh sa me shume qe ti prekesh ne seder boten mashkullore
  e ti shkundin xhepat...


  Anite si si, Izaaa me na preke neve.
  se i hudhi edhe pantollonat e leje me ti shkundi xhepat.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 6. #1986
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Po meresha me diēka tjetėr dhe nuk e kisha mėndjen, ēa u bė ndonjė gjė e re kėtej??
  Kush hėngri, kush piu, kush.............u rrah me shishe kokės, kush kėrceu mė bukur, kush ka lėnė mbresa mė tė mira???

  Mė thoni mos mė lini nė erėsirė.

 7. #1987
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Gati gati.... Iza e mesove strategjine nga mbreme. Veju nje shenje lekve tu qe ti kthejme pastaj. Hidh sa me shume qe ti prekesh ne seder boten mashkullore
  e ti shkundin xhepat...
  Vetem per keshtu kercimesh do hedhin me shume leke

  Vazhdo , masazh e ke falas nga hoti xD , ti bejm pak ulje ne cmim xD  Ps. Station anita do kerceje , ti bo gati leket , pijet paguhen ekstra , bakshishin ne dace jepe ne dac jo ;-)
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. #1988
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Kush do mboj i kafe se jom i lodh

 9. #1989
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Hoti kur thashe veshje e kisha fjalen per kete lloj veshje qe tregohet tek videoja qe solli Iza
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 10. #1990
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Dok si je me darovitjet?


  Anita,u veshe ?
  mir mir jam, ja do shes hotin e mbase bejm ca lek
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 11. #1991
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Po meresha me diēka tjetėr dhe nuk e kisha mėndjen, ēa u bė ndonjė gjė e re kėtej??
  Kush hėngri, kush piu, kush.............u rrah me shishe kokės, kush kėrceu mė bukur, kush ka lėnė mbresa mė tė mira???

  Mė thoni mos mė lini nė erėsirė.
  une kerceva
  une lash mbresat me te mira

  do qe te jap dhe videon?

 12. #1992
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Station tani u zgjove ti.

  Izaaa cfare zbritje per masazha eksluzive, relaksuese tranuese?

  Etna, me fal se te keqkuptova.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #1993
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  une kerceva
  une lash mbresat me te mira

  do qe te jap dhe videon?
  booo kta homot nuk i duroj dot fare
  puthet burri me burrin???
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 14. #1994
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Anite si si, Izaaa me na preke neve.
  se i hudhi edhe pantollonat e leje me ti shkundi xhepat.
  Mu me intereson te hudhesh leket dhe kartelat ,qe thua ti. Per te tjerat sme inetereson fare...
  AUTOCHTHONOUS

 15. #1995
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  mir mir jam, ja do shes hotin e mbase bejm ca lek

  Kush me ble mua, pasi i humba pantollat, pa ja filluar vallezimi?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #1996
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Kush me ble mua, pasi i humba pantollat, pa ja filluar vallezimi?
  se e ngaterova
  doja te thosha do shes pantallonat e hotit
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 17. #1997
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Ore ate kafen kush do ma bej ? sme keni fare xhan... Ku jan gocat re

 18. #1998
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Mu me intereson te hudhesh leket dhe kartelat ,qe thua ti. Per te tjerat sme inetereson fare...

  Anite u veshe ti njehere?
  Pastaj e shef se si fluturojne kartelat.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 19. #1999
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Ore ate kafen kush do ma bej ? sme keni fare xhan... Ku jan gocat re
  Deni gocat po kercejne bellydance mos i pengo,
  shko beje nje kafe per vete dhe sillna ca uisky mua dhe docut.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 20. #2000
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Anite u veshe ti njehere?
  Pastaj e shef se si fluturojne kartelat.

  U vesha tani se me heret isha gjysme e zhveshur. Apo sna pe ti tek vallzonim?

  Sa ke pire kshtu???????????

  Deno silli kafe hotit mos kthjellet se tape qenka bere ....
  AUTOCHTHONOUS

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •