Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 83
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Bileta avioni nga USA- Tirane

  Per ju qe jetoni ne USA , po perpiqem te bleje 3 bileta nga Houston per ne Tirane per nga vera. Por cmimet skandaloze kete viti.
  A di ndonjeri ndonje agjenci qe ka bileta me cmime te leverdisshme??

 2. #2
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Shiko online !!!


  Shpesh kursen komisionin e agjensise ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 3. #3
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Me te degjuar e kam ... British i kishte shume te mira sivjet. Sidomos nga maji... nuk e di per vere.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Online po shikoj po me te lire se $ 1460 spo gjej.
  Po dini ndonje website ma shkruani. FLM

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Per vere nga Houston me duket normal ai cmim. I ke marre me lire se aq here tjeter?

  Provo momondo.com

  Ose po deshe agjenci do te sugjeroja Adriatic Travel NYC.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  vjet ne vere i gjeta me 1300

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po kjo agjencia a ka ndonje website apo tel?

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  718-456-2250

  Zakonisht aq i ke nga NYC ne vere.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Faleminderit , Prandaj po perpiqem ti pres pak me heret se me duhen 3 bileta.

 10. #10
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Online po shikoj po me te lire se $ 1460 spo gjej.
  Po dini ndonje website ma shkruani. FLM
  shume lire e ke kapur per nga tx nga ny -tirane prinderit e mi e gjeten $1400 vitin e kaluar, kurse tezja nga houston -nj-london-tr i shkoj rreth $1500 afersisht sa ty.
  I LOVE GOD

  j&g

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Varet dhe sa perpara e pret bileten. Po prite ne minuten e fundit kushton me shume.
  Une zakonisht mundohem ti pres nja 3-4 muaj perpara.

 12. #12
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Hudhi nje sy Alitalia.com

  Se ē'bejne ndonjehere oferta te tipit Milano - NY me nga 500/600 €uro vajtje ardhje.

  Edhe Lufthansa me duket se kishte oferta, pasi me sollen nje mail para disa diteve. Por jane "news" qe nuk me interesojne dhe nuk i lexova me vemndje.
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 13. #13
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Provoje te shkosh me ndonje avion bombardus B52 lol
  paguan 300 $ lol.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 13-01-2012 mė 00:15
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Qfare jane keto avionat bombardues........

 15. #15
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Qfare jane keto avionat bombardues........
  hahaha .......................B52 lol

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Provoje te shkosh me ndonje avion bombardus B52 lol
  paguan 300 $ lol.
  Kam degjuar qe edhe e kane bere.
  Feelings change - memories don't.

 17. #17
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  www.skyscanner.com shiko ketu, memorizo fluturimet qe te interesojne, por prenotimet duhen bere gjithmone tek faqja e kompanise ajrore...
  te gjithe fluturimet e linjes eshte me mire te blihen online tek faqja e kompanise.
  ne agjensi duhet shkuar vetem per fluturime charter te cilet nuk mund te blihen online. nuk e di nese ka fluturime charter nga USA ne europe...

  p.s. ne cilin muaj do udhetoje dhe sa dite do qendroje ne shqiperi?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga the admiral : 15-01-2012 mė 06:47
  Vasudhaiva Kutumbakam

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po une them te shkoje nga qershori

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Bena, tre muajt e veres (qershor, korrik, gusht....sidomos gushti) jane lemeri.
  Nuk i di si varjojne cmimet nga USA, por ketu tek une gjate periudhes se veres dhe pushimeve te fundvitit ngrihet cmimi i biletave me te pakten 50%-60% edhe nqs i rezervon 6muaj heret.

  Zakonisht cmimet me te mira dalin nga comparisson websites (i.e. www.gocompare.com) nuk e di ne i perdorni keto lloj webfaqe ne USA

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  I kam compare sa me sthuhet me poshte 1460 sbehet fjala. Do ta provoj edhe kete gocompare njehere. FLM

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •