Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 83
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  $1155

  tani pper ne ne mars pash ticketa afersisht $800

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shiko ne Airkosova

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thirsty: $1150 gjete per ne vere apo mars?
  Se $1150 per ne vere nuk eshte keq.
  Qfare website

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Thirsty: $1150 gjete per ne vere apo mars?
  Se $1150 per ne vere nuk eshte keq.
  Qfare website
  vere

  me e lira ne mars ishte afersit 800


  se mbaj mend ne cilen faqe nga nje korriku e gjeta

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  vere

  me e lira ne mars ishte afersit 800


  se mbaj mend ne cilen faqe nga nje korriku e gjeta : )


  dje edhe sot, kerkova perseri
  200/250 me shume

  ta dija, do e blija menjehere :

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Anėtarėsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Thirsty: $1150 gjete per ne vere apo mars?
  Se $1150 per ne vere nuk eshte keq.
  Qfare website
  ku e gjete se une nga prilli do vete ose ne maj,,,1150 nuk eshte keq na maj vjet ishte 1400

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  thirsty :shif mos na e gjen ate faqen se 1150 eshte shume mire. Me duhen 3 bileta keshtu qe i kursej nja 900 dollar,

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  thirsty :shif mos na e gjen ate faqen se 1150 eshte shume mire. Me duhen 3 bileta keshtu qe i kursej nja 900 dollar,
  po ti jeton ne texas
  une e gjeta nga nyc
  mendoj se do jet pak me e shtrenjte per ty


  Bena, cmimet ndryshojne dita dites vertet e pash 1155, dhe me duket po tek ajo faqe, kesaj radhe e pash 1400 ose aty afer.
  Te keshilloj te shikosh dite per dite, sepse ndonjehere ka ulje.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 16-02-2012 mė 14:03

 9. #49
  Perjashtuar Maska e NIAGARA2
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Vendndodhja
  Kosoven Heroike!
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mqs,te dhenat jen te vitit 2010.por prap se prap mendoi se gjeni zgjedhje,edhe per vitin tani 2012-ni drejtimshe...jep opsionet permes ketij web.

  http://www.njoftime.com/showthread.php?t=34318

  udhetim te mbare

  Z.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-03-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  prsh.kishe vatem nje pyetje me kete teme.do udhetoj me turkish airline,ka udhetuar ndonje me kete linje?mund te me thone se si eshte si kompani?flm

 11. #51
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga adiysko Lexo Postimin
  prsh.kishe vatem nje pyetje me kete teme.do udhetoj me turkish airline,ka udhetuar ndonje me kete linje?mund te me thone se si eshte si kompani?flm
  Shume e mire eshte.

 12. #52
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga adiysko Lexo Postimin
  prsh.kishe vatem nje pyetje me kete teme.do udhetoj me turkish airline,ka udhetuar ndonje me kete linje?mund te me thone se si eshte si kompani?flm
  Une s'kam udhetuar ndonjehere,me turkish airline, por do ta provoj,se me kane thene qe ka sherbim te mire,te japin per te ngrene hallve,dhe shfaqin sezonin e ri te 'Sulejmani I Madherishem' falas.

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-03-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  flm shume,,se kam pare ndonjhere kete sulejmanin e madherishem,po ne qofte se do ishte ezeli do hipja cdo muaj ne turkish airline
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga adiysko : 26-03-2013 mė 23:03 Arsyeja: kot

 14. #54
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Une s'kam udhetuar ndonjehere,me turkish airline, por do ta provoj,se me kane thene qe ka sherbim te mire,te japin per te ngrene hallve,dhe shfaqin sezonin e ri te 'Sulejmani I Madherishem' falas.
  Kete degjimin e ke degjim first class, business or economy?

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  880
  Faleminderit
  14
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  Ah moj Bena, Shqiperia na e mori shpirtin, edhe se na merr malli per njerezit,por edhe se ekonomikisht na demton fuqishem. per te shkuar duhet se sa te jene prinderit gjalle, ua kemi detyrim, po sa per "a ka vende me te te bukura Amerika se Shqiperia??? " amaaaan moj vajze ka sa te duash. po pse t'u duk Florida si Durresi ty? kish jashtqitje ne uje? apo s'kishte banja ku te shkonin plazhistat??? shsshhhhh se le nam. Une per vete shkoj cdo 4 ose 5 vjet ne Alb. isha para 3 vjetesh dhe shkova per plazhe ne Borsh. Plazhi eshte fantastik, po kushtet jane te pa imagjinueshme. Hardhuckat neper mure te llojeve te ndryshme , qe te beje koleksion fitoje ndonje cmim... lere pastaj qe uje te ngrohte sa ikte dielli s'kishte,, edhe per te thare floket, as mos ta mendoje se tharsja e digjte sa hap e mbyll syte siguresen .... e c'tu them me... megjithse une nuk dua kurre ta ul vendin tim (ne shqiptaret e kemi kete cilesi) por nuk mund te krahasoj nje dyjavsh te pushuar ne Bahamas... OMG , relax total.....
  Jo, moj jo...ti nuk DO (ta ulesh vendin tende), por e BENE...Te mejret, ata me mijra nga Kosova, Maqedonia e edhe te Shqiperise qe kalojne pushimet ne bregdetin ("e piste" sipas teje) shqiptar, ...e te lumet ju ( ti, Pink e ca te tjere) qe keni kete aftesi enderruese, e kenaqeni ketu ne virtualitet, se ne realitet nuk e di, "nese ua hane qent leckat"...Ah po, edhe dicka...Nuk na keni treguar akoma per makinat e juaja luksoze virtuale, si p.sh. Cadillac Cabrio, te viteve 50-ta, me ngjyre rose, e karrige te veshura me lekure te bardhe...apo mos po gaboj?

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-03-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Kete degjimin e ke degjim first class, business or economy?
  e kam economy.

 17. #57
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Bleni bileta ejani ne Shqiperi dhe Kosove se Koreja mund te ju bombardoje. Kam fat te madh qe nuk jetoj ne USA. A po frikesoheni?
  Destroyer of falsehood :)

 18. #58
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga adiysko Lexo Postimin
  e kam economy.
  Ska hallve. E di, ste ben me te udhetosh me ata. hahhaa shaka
  Sherbime te mira, dhe mund te marresh dy valixhe me vete.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-03-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Ska hallve. E di, ste ben me te udhetosh me ata. hahhaa shaka
  Sherbime te mira, dhe mund te marresh dy valixhe me vete.
  prsh plaku me kostum,meqe hape kete teme mund te te pyes per dicka?se dhe mua me beri pershtypje te biletat qe preva pashe qe shkruante dy valixhe po nuk e kuptova mire se mendova se do jete nje valixhe e madhe qe nuk e di deri ne sa kg lejohet dhe mendova qe mund te marresh dhe nje valixhe nga ato te voglat qe mbahet ne dore.nqs se ke ndonje informacion te sakte mund te me thuash dicka me teper?flm

 20. #60
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Bileta avioni nga USA- Tirane

  Citim Postuar mė parė nga adiysko Lexo Postimin
  prsh plaku me kostum,meqe hape kete teme mund te te pyes per dicka?se dhe mua me beri pershtypje te biletat qe preva pashe qe shkruante dy valixhe po nuk e kuptova mire se mendova se do jete nje valixhe e madhe qe nuk e di deri ne sa kg lejohet dhe mendova qe mund te marresh dhe nje valixhe nga ato te voglat qe mbahet ne dore.nqs se ke ndonje informacion te sakte mund te me thuash dicka me teper?flm
  Me Turkish Airlines nga SHBA ose per te shkuar ne SHBA lejohen 2 valixhe nga 23KG secila dhe nje valixhe te vogel mbi koke (11 ose 8 kg, sjam shume i sigurt per peshen e valixhes vogel.
  Valixhet shtese ketej nga jam une eshte $155 (

  Per kompanite e tjera ajrore me sa di une vetem nje valixe e madhe lejohet 23Kg

  Ndryshimi: SHBA http://www.turkishairlines.com/en-in...gage-allowance
  8kg per ate valixhen mbi koke. 11 mu duk si shume.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 07-04-2013 mė 22:27

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •