Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 83
 1. #21
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  sja vle me shku me aq pare ne Shqiperi. Vetem ticket, pale cdo prishesh atje. Futja Bahamas me mire. Dhe kenaqesh. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O mire e ke ti o Pink por kur ke none e babe qe te presin ske cfare ben to shkosh se sben. Si thote ajo kenga e Bujar Qamilit Mos harroni none a babe.

 3. #23
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  O mire e ke ti o Pink por kur ke none e babe qe te presin ske cfare ben to shkosh se sben. Si thote ajo kenga e Bujar Qamilit Mos harroni none a babe.
  Keshtu me thone edhe mua: perseri po shkon ne Tirane? Sa te kemi prinderit gjalle do shkojme,sado te paguajme. I miss my family,can't wait to see THEM.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nje rruge e dy pune Pink. Takon familjen, ben dhe pushime. Nuk kane leke te gjithe dhe per Bahamas dhe per Shqiperi.
  Feelings change - memories don't.

 5. #25
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Nje rruge e dy pune Pink. Takon familjen, ben dhe pushime. Nuk kane leke te gjithe dhe per Bahamas dhe per Shqiperi.
  Po cfare pushimesh te besh ne Shqiperi e dashur. Une kur shkoj as rrobat e banjos nuk I marr.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #26
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  lol, se desha me thene dicka, po kam hall se do ofendohen ca ketu. E lere spo e them fare, per hir te muhabetit qe kena. Ishte per kete te vajturen ne Shqiperi btw. .
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pse e ulni aq poshte shqiperin, jugu eshte i mrekullueshem . Se mos ka Amerika vende me te bukura se shqiperia???
  Une kur kam shkuar ne Florida per here te pare me eshte dukur si Durresi. Pavaresisht se tani jemi mesuar ne.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Po cfare pushimesh te besh ne Shqiperi e dashur. Une kur shkoj as rrobat e banjos nuk I marr.
  Pse jo?! Sa here kam qelluar ne vere, kam bere plazh. Kam ikur dhe me familjen time. Pavaresisht veshtiresive te jetes atje, kam kujtime shume te bukura. Atje ku s'ta pret mendja mund ta kalosh me bukur.
  Feelings change - memories don't.

 9. #29
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Thuje mi thuje,se je msu me ofendu ti.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  se di por besoj se mund te gjesh po te kerkosh dite per dite per bileta te lira...dhe un dua te shkoj kete vit, por ja te shikojm po do gjejm nje bilet qe nuk eshte way too expensive
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Se besoj se do te gjesh ndonje lire per kete vit , eshte bere keq nafta po ngrihet perdite dhe po u ngriten cmimet e naftes cdogje do te ngrihet.

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Anėtarėsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  lere lere mos e pyet te shtrenjta biletat

 13. #33
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  mbi 1K? cfare po blini ju, nje pjese te aeroplanit?

 14. #34
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  Faleminderit
  312
  149 falenderime nė 118 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Pse e ulni aq poshte shqiperin, jugu eshte i mrekullueshem . Se mos ka Amerika vende me te bukura se shqiperia???
  Une kur kam shkuar ne Florida per here te pare me eshte dukur si Durresi. Pavaresisht se tani jemi mesuar ne.
  Ah moj Bena, Shqiperia na e mori shpirtin, edhe se na merr malli per njerezit,por edhe se ekonomikisht na demton fuqishem. per te shkuar duhet se sa te jene prinderit gjalle, ua kemi detyrim, po sa per "a ka vende me te te bukura Amerika se Shqiperia??? " amaaaan moj vajze ka sa te duash. po pse t'u duk Florida si Durresi ty? kish jashtqitje ne uje? apo s'kishte banja ku te shkonin plazhistat??? shsshhhhh se le nam. Une per vete shkoj cdo 4 ose 5 vjet ne Alb. isha para 3 vjetesh dhe shkova per plazhe ne Borsh. Plazhi eshte fantastik, po kushtet jane te pa imagjinueshme. Hardhuckat neper mure te llojeve te ndryshme , qe te beje koleksion fitoje ndonje cmim... lere pastaj qe uje te ngrohte sa ikte dielli s'kishte,, edhe per te thare floket, as mos ta mendoje se tharsja e digjte sa hap e mbyll syte siguresen .... e c'tu them me... megjithse une nuk dua kurre ta ul vendin tim (ne shqiptaret e kemi kete cilesi) por nuk mund te krahasoj nje dyjavsh te pushuar ne Bahamas... OMG , relax total.....
  What goes around---comes around

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  I kam compare sa me sthuhet me poshte 1460 sbehet fjala. Do ta provoj edhe kete gocompare njehere. FLM


  NUK E DI KU JETON TI POR PROVOJE NJEHERE ME BRITISH AIRWAYS

  nga londra ne shqiperi kushton rreth $450 vajtje -ardhje ,nuk e di sa mund te kushtoje nga US-LONDER por di qe mbesa dhe nipi erdhen para 2 vjtesh per vit te ri(biletat i kane prere dy jave para se te niseshin)dhe paguan nga $700 secili
  philadelfia-chicago-londer

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  mbi 1K? cfare po blini ju, nje pjese te aeroplanit?
  Aq vete ne vere. Nga 1200 e lart. Pastaj varet kur e pret dhe me ke kompani. Po ta presesh qe tani per vere eshte me lire. Imagjino ne qe udhetojme familjarisht. Te vret goxha.
  Feelings change - memories don't.

 17. #37
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  Ah moj Bena, Shqiperia na e mori shpirtin, edhe se na merr malli per njerezit,por edhe se ekonomikisht na demton fuqishem. per te shkuar duhet se sa te jene prinderit gjalle, ua kemi detyrim, po sa per "a ka vende me te te bukura Amerika se Shqiperia??? " amaaaan moj vajze ka sa te duash. po pse t'u duk Florida si Durresi ty? kish jashtqitje ne uje? apo s'kishte banja ku te shkonin plazhistat??? shsshhhhh se le nam. Une per vete shkoj cdo 4 ose 5 vjet ne Alb. isha para 3 vjetesh dhe shkova per plazhe ne Borsh. Plazhi eshte fantastik, po kushtet jane te pa imagjinueshme. Hardhuckat neper mure te llojeve te ndryshme , qe te beje koleksion fitoje ndonje cmim... lere pastaj qe uje te ngrohte sa ikte dielli s'kishte,, edhe per te thare floket, as mos ta mendoje se tharsja e digjte sa hap e mbyll syte siguresen .... e c'tu them me... megjithse une nuk dua kurre ta ul vendin tim (ne shqiptaret e kemi kete cilesi) por nuk mund te krahasoj nje dyjavsh te pushuar ne Bahamas... OMG , relax total.....
  Parajse te tille aq prane Florides ( 1 ore me avion), me ate cmim, nuk gjen dot.
  Bukuri natyrore ka plot Shqiperia, por me te tjerat ...eshte 500 vjet prapa US. Ndryshimet ne Shqiperi do te fillojne atehere kur dy milione banoret atje, do mesojne te thone dhe te thone me zemer, dy fjale: 'me fal' dhe 'faleminderit' nga 700 here ne dite.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 18. #38
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  180 falenderime nė 135 postime
  Sa me para qe ta presesh bileten aq me shume mundesi ke te gjesh te lire..

  Websitet me te perdorura jane:

  www.expedia.com

  www.edreams.com

 19. #39
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Hudhini nji sy edhe


  www.kayak.com
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 20. #40
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Si duket kete vite paskemi pune ne shqiperi Po na vijkan gurbetqare Oh Yeeeeeh.

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •