Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 105 prej 105
 1. #101
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Pėr: Perse nuk eshte krijuar film per Skenderbeun nga Hollywood-i?

  Ne menyre qe te behet nje film per Gjergj Kastriotin, duhet terhequr vemendja e producenteve, sepse figura e tij here del si produkt i perandorise otomane, here si mbrojtes i krishterimit. Keshtu qe vetem kur te sqarohet madheshtia e kesaj figure do kemi nje film per te qene nga hollywood-i
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Perse nuk eshte krijuar film per Skenderbeun nga Hollywood-i?

  Daniel Day Lewis

  ky me pelqeu mua...nga gjithe propozimet qe pashe.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 3. #103
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Perse nuk eshte krijuar film per Skenderbeun nga Hollywood-i?

  sepse Hollywood kur ben nje film se ben se eshte I mir ose I bukur por mendon sa do fitoj dmth shuma e parave qe do shpenzoj dhe kur vin puna tek Heroi Jon Kombtar Gjergj Kastrioti ska shum fitim per ata qe keshtu skan fitim ta bejn
  p/s kete duhet ta kerkojm nga shqiperia dhe jo nga bota pse cdo gje duhet te na I bej bota apo jemi mesuar qylit

  ups se harrova dhe historin bota na I ka shkruar
  Partizoni

 4. #104
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Perse nuk eshte krijuar film per Skenderbeun nga Hollywood-i?

  Citim Postuar mė parė nga mario_kingu Lexo Postimin
  sepse Hollywood kur ben nje film se ben se eshte I mir ose I bukur por mendon sa do fitoj dmth shuma e parave qe do shpenzoj dhe kur vin puna tek Heroi Jon Kombtar Gjergj Kastrioti ska shum fitim per ata qe keshtu skan fitim ta bejn
  p/s kete duhet ta kerkojm nga shqiperia dhe jo nga bota pse cdo gje duhet te na I bej bota apo jemi mesuar qylit

  ups se harrova dhe historin bota na I ka shkruar
  Shume e vertete ,Hollivudi nuk eshte shoqate bamirese ,pa para ska filma ..ineresant eshte fakti qe ende nuk eshte bere asnje film per luften e Kosoves ,ndersa per luften ne Bosnje e Kroaci disa ..
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 5. #105
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Perse nuk eshte krijuar film per Skenderbeun nga Hollywood-i?

  Sot kemi mė shumė shanse kundra Turqisė (nėse do ishim nė luftė) se tė paktėn jemi tė bashkuar. Imagjino tani, njė shtet superfuqi luftarake dhe me afro 80 milion banorė siē ėshtė Turqia, kundra nesh me kallashė Poliēani, me 10 range rover (dhuratė nga qeveria Turke) me 4 zjarrfikse (dhuratė nga qeveria Gjermane) dhe me 4 helikopterė transporti pėr VIP-a (tė blera me para borxh ) E njėjta situatė ishte dhe para 5 shekujsh. Turqit me Topa nga mė tė mėdhenjtė e asaj kohe, me ura lėvizėse, me harqe e harkėtar me nam botėror, me njė nga ushtritė dhe perandorit mė tė organizuara tė asaj kohe, me buxhet tė pa-mat, me flot tė pa numėrt ... kundra disa mijra fshatarve me brekushe, tė cilėt pėrveē se tė pėrēarė si fise, tė paorganizuar, tė pa zhvilluar ekonomikisht dhe intelektualisht, armėn e tyre mė moderne kishin ndonjė kockė bagėtie apo ndonjė rrasė guri tė thyer nga rrėshqitja e gurve ( se jo se dinin ta thyenin nga e kishte anėn guri). Imagjino sikur tė pėrplasemi sot me Turqit ( ėshtė e njėjta situat pak a shumė ) Si do na vinte halli ?! Jo se ne kemi pranuar dhe Islamin e nuk dimė se me ēfarė do tė mund t'i mashtronim pėr tė mos na shfarosur brėnda 48 orve lol
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •