Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,468
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime

  Ankese per jokorektesine e moderatoreve te forumit Toleranca fetare...

  Moderatoret e ketij forumi jane me besim krishter, andaj edhe anojn kah kjo ane dhe nuk jane te drejte. Kjo eshte hera e dyte qe ndodhe nje gje e tille. Temat te cilat ata i shohin si sulm kunder krishterimit i fshiejn kurse temat qe jane sulm kunder islamit nuk i fshiejn. Kane standarde te dyfishta. Kjo nuk eshte e drejte.

  Kjo eshte hera e dyte qe ndodhe dicka e tille.

  Tash e kane fshire temen time "Kurani dhe doktrina e trinise", kurse tema tjeter qe s'ka te beje me forumin "Hadithi dhe Korrupsioni i Fesė sė Madhe Islame" nuk e fshiejn.

  Pra, kerkojm nga ata: O ti fshiejn te dyjat, o t'i lejojn te dyjat.

  STANDARDET E DYFISHTA NUK TOLEROHEN!

  Do te ankohem derisa te behen Albo dhe Urieli korrekt.

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Tema nuk ėshtė fshirė por ėshtė zhvendosur drejt komunitetit musliman: http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=140775 sėbashku me temėn tjetėr qė ke cituar.

  Zakonisht, temat qė pėrfaqėsohen nga ēarēafė tė gjatė copy-paste cilėsohen si propagandė, nė pamundėsi pėr tu lexuar nga asnjė anėtar, si pasojė e disinteresit qė shfaqin. Ėshtė e udhės qė ēdo temėhapės ta trajtojė thelbin e tematikės si pėrmbajtje me fjalėt e tij dhe mė tej ta shoqėrojė me materiale plotėsuese copy-paste. Dhe aq mė tepėr, kur trajtohen ēėshtje tė konsumuara, tė tipit: ''feja ime ėshtė mė e mirė se e jotja'', tė cilat nuk i shėrbejnė aspak tolerancės fetare. Le tė jetė moderatori i forumit pėrkatės qė tė vendosė mė tej pėr vlefshmėrinė e temės nė komunitetin e tij.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •