Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 152
 1. #1
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime

  Poezi kushtuar antarve t Forumit Shqiptar

  Po e rihap temen Pasi ajo e vjetra kishte shkuar shume.. po i jap nje mundesi te tjerve

  Besoj more besoj djali
  me je bere si cakalli
  nat e dit ngele ne xhiro
  per ato vajzat e xhaxhit pirro
  Forumi Shqiptar

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime n 30 postime
  Xhaxhi Pirron kam komshi
  Dhe me vajzat e tij rri
  Se jan' vajza shqiptare
  Shqiprin' e kan' ln' fare

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  ku kane ikur more djale
  se na lane that vatane
  ik kerkoj lart e posht
  mos i gjen ne ndonje qosh
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime n 30 postime
  Npr qoshe po t'i gjeja
  Sinqerisht do t'i gnjeja
  Do tu thosha moj ku jeni
  Prqafimet ku i keni
  Pastaj nj t prqafuar
  Rimn hop pr ta filluar

 5. #5
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Zoti Beso, nuk ke turp?
  m hiqesh dhe goxha burr,
  vajzat e komshiut Pirro,
  s'duhen prqafuar kurr.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime n 30 postime
  Mir' Station ti e ke mir
  Por ja q paskam dshir
  Sinqerisht nuk i lndoj
  Ve i puth e prqafoj

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Prqafimet e puthjet Station, nuk bjn keq,
  Kt mendim nga mndja, dot kush s'ma heq;
  Pr kt Besos, prore n prkrahje do t'i dal -
  T marrim opinione edhe nga t tjer or djal...

 8. #8
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  'po m thua bac Agim
  S'jam kundra puthje prqafim
  Por po thoshja pak m par
  Vajzat e Pirros mos ngelen me barr.

 9. #9
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Iiii far thua mor`i uruar
  aspak s`qnke turpruar
  m`i ke faqkat si molluqe
  thuam sadopak, a u skuqe?!

  (lol)
  Love has no limits

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  o Shpirt O Yll O Drite
  Nga Me Ke Qene Keto Dite
  Syte Mu Thane Duke Te Pritur
  Mendova Se Me Ke Ikur

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  'po m thua bac Agim
  S'jam kundra puthje prqafim
  Por po thoshja pak m par
  Vajzat e Pirros mos ngelen me barr.
  ka thua o miku im Station,
  Kan edukat, jan progresive;
  Kujdesen n do moment -
  I prdorin mjete kontraceptive...

 12. #12
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  o Shpirt O Yll O Drite
  Nga Me Ke Qene Keto Dite
  Syte Mu Thane Duke Te Pritur
  Mendova Se Me Ke Ikur

  Je e mbl, e mbl fare
  m prngjan si sheqerpare
  ah sikur t isha djal
  nuk e lija dot pa t marr.

  (lol )
  Love has no limits

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  hahahhahahhahhahahh aman mi aman se me kenaqe

  per symphony


  Vijon

  Dil moj dil te bej rixha,
  dy -tre fjale me goj 'na thua!
  Fjala mjalt, shpirti sheqer,
  kujt' nuk i bere qeder

  Ti je Diell,Ti je Hene,
  vec per Ty do thurim kenge.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  ohhh Sterni e SinFonia sa shume qe na duhen,
  nga ligjedhenesit s'kane me per cfare te druhen,
  shprehni emocionet lirshem na beni per te qare,
  kujdes mos harroni cfare tha bac Agim me pare.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 15. #15
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime n 54 postime
  Hahahhahahah Te Papame Me Kenaqet Me Sa Qef I Kam Lexuar....
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  ohhh Sterni e SinFonia sa shume qe na duhen,
  nga ligjedhenesit s'kane me per cfare te druhen,
  shprehni emocionet lirshem na beni per te qare,
  kujdes mos harroni cfare tha bac Agim me pare.


  Epo ligjet tani i kemi demokratike,
  Deri n maksimum t "avansuar";
  Kan votuar t gjitha partit politike -
  Martesa mes nj gjinie sht e lejuar...

  E tani sht mir apo sht keq -
  Secili le t'mendoj pr vete ve e ve...

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Zotin Agim, kurre s`e kam cituar
  E lexoj shpesh dhe eshte i cmuar
  Epo dy vargje po ja shkruaj:
  Mendo per vete Agim djali
  E per te tjere mos vuaj
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  2043 more djale
  pse je kaq i embel ne fjale
  mjalte sheqer te nzjer goja
  lumja une qe nga ty mesoja
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime n 462 postime
  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  Zotin Agim, kurre s`e kam cituar
  E lexoj shpesh dhe eshte i cmuar
  Epo dy vargje po ja shkruaj:
  Mendo per vete Agim djali
  E per te tjere mos vuaj


  M se e vrtet q thoni Doktor,
  Q s'm keni cituar asnjher;
  Hotit tentova t'i prgjigjem -
  E pa i ngacmuar t tjer...

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga stern Lexo Postimin
  2043 more djale
  pse je kaq i embel ne fjale
  mjalte sheqer te nzjer goja
  lumja une qe nga ty mesoja
  Eh qe s`di pak gjermanisht
  Mezi shkruj dhe forumisht
  Vargjet mezi qe i nxjer
  stern = ne forumisht: sheqer ?
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 21. Anetart m posht kan falenderuar 2043 pr postimin:

  Bahri. (03-12-2013)

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •