Close

Rezultati i Sondazhit: Fitues i NBA ne sezonin 2011-2012 do te jete?

Votues
22. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Boston Celtics

  2 9.09%
 • New York Knicks

  1 4.55%
 • Chicago Bulls

  4 18.18%
 • Miami Heat

  5 22.73%
 • Orlando Magic

  0 0%
 • San Antonio Spurs

  2 9.09%
 • Oklahoma City

  2 9.09%
 • L.A.Clippers

  0 0%
 • L.A.Lakers

  6 27.27%
 • Dallas Mavericks

  0 0%
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 96
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e Bes-s
  Anėtarėsuar
  04-02-2010
  Postime
  193

  NBA, Miami Heat shpallet kampion pėr sezonin 2011/12

  Cili mendoni se do te jete fitues ne sezonin e ri?

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  votova chicago
  me tifozllek, se miami asht ma i forte

 3. #-17
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  miami eshte favorite por shpresoj qe lebron te mbetet me gisht ne goje edhe kete vit...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 4. #-16
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Votova per New York Knicks
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #-15
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  1. Miami
  2. Chicago
  3. Los Angeles


  Thunderstruck!!!!
  ...............

  - MVP -
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EXODUS : 12-02-2012 mė 23:26

 6. #-14
  Po i bėj njė update kėsaj temės se ka ngelur mbrapa .
  Playoffs kanė filluar.
  Rezultatet deri tani :
  San Antonio Spurs 2 - 0 Utah Jazz
  Oklahoma City Thunder 3 - 0 Dallas Mavericks
  Los Angeles Lakers 2 - 1 Denver Nuggets
  Memphis Grizzlies 1 - 1 Los Angeles Clippers
  Philadelphia 76ers 2 - 1 Chicago Bulls
  Miami Heat 3 - 0 New York Nicks
  Indiana Pacers 2 - 1 Orlando Magic
  Boston Celtics 2 - 1 Atlanta Hawks

  Sot janė katėr ndeshjet e radhės:
  San Antonio Spurs @ Utah Jazz
  Oklahoma City Thunders @ Dallas Mavericks
  Memphis Grizzlies @ Los Angeles Clippers
  Indiana Pacers @ Orlando Magic

  ----

  Nė garėn pėr MVP ,Phantom kryeson listėn,ME MERITĖ !
  Nė kėto finale,ėshtė i frikshėm.

  http://www.nba.com/mvp-ladder/2011-12/index.html

  1 -- LeBron James
  2 -- Kevin Durant
  3 -- Kobe Bryant
  4 -- Chris Paul
  5 Tony Parker
  6 Kevin Love
  7 Rajon Rondo
  8 Russell Westbrook
  9 Dwyane Wade
  10 NR Dwight Howard

  ----

  Pėr mendimin tim sivjet e fiton Miami ose Spurs.

  GO SPURS !
  Gregg Popovich,trajneri i Spursave mori ēmimin: Coach of the Year.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 05-05-2012 mė 08:56
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #-13
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  prisja shume nga chicago, por pas demtimit te d-rose dhe noah, nuk kane me shprese...
  d-rose minimumi 6 muaj stop.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #-12
  Rose ishte nė garė fuqishėm pėr mvp...po edhe po tė ishte available mendoj se Phantom s do ta lėshonte
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 9. #-11
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  edhe une ashtu mendoj. miami mbetet favorit kryesore per titull.
  por mos te harrojme qe i tille ishte edhe vjet dhe e dime te gjithe si perfundoi.
  uroj te perfundoje ne te njejten menyre edhe kete vit. haha.

  lebron eshte bere nder lojtaret me antipatik qe kur vendosi te transferohet tek heat...
  nuk do jete kurre i kalibrit te mj, magic, lerry bird apo edhe kobe (ne 2 titujt e fundit), qe kane marre ekipin ne kurriz dhe kane fituar unazat.

  jordan e ka pas sqaruar shume bukur. ja cfare ka thene ne lidhje me transferimin e lebron tek miami.
  There's no way, with hindsight, I would've ever called up Larry [Bird], called up Magic [Johnson] and said, 'Hey, look, let's get together and play on one team.
  In all honesty, I was trying to beat those guys.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 10. #-10
  Ecuria e ndeshjeve tė mbrėmshme:

  San Antonio Spurs 3 - 0 Utah Jazz
  Oklahoma City Thunder 4 (ekipi i parė qė kalon nė raunin tjetėr)- 0 Dallas Mavericks
  Los Angeles Clippers 2 - 1 Memphis Grizzzlies
  Indiana Pacers 3 - 1 Orlando Magic

  Ndeshjet qė do luhen sonte:
  Los Angeles Lakers @ Denver Nuggets
  Atlanta Hawks @ Boston Celtics
  Gjithashtu,aktualisht po luhet
  Miami Heat @ New York Knicks.
  Tė mbaruara:
  Philadelphia 76ers 3 - 1 Chicago Bulls

  Go SPURS !!!

  edhe une ashtu mendoj. miami mbetet favorit kryesore per titull.
  por mos te harrojme qe i tille ishte edhe vjet dhe e dime te gjithe si perfundoi.
  uroj te perfundoje ne te njejten menyre edhe kete vit. haha.
  Sivjet e mer Spurs ose Heat. Edhe Oklahoma ėshtė mirė po nuk besoj se Durant do mbajė shumė kėtė rendiment...nuk kam besim.

  lebron eshte bere nder lojtaret me antipatik qe kur vendosi te transferohet tek heat...
  nuk do jete kurre i kalibrit te mj, magic, lerry bird apo edhe kobe (ne 2 titujt e fundit), qe kane marre ekipin ne kurriz dhe kane fituar unazat.
  Problemi i James dhe Heat ėshtė se te Heat ishin dy koka...Bosch dhe Wade(ky i fundit e mori i vetėm Miami dhe mundi Dallasin),dhe James atje ėshtė si veshka nė mes tė dhjamit...por megjithatė,ai ėshtė i jashtėzakonshėm.E ka bėrė si standart 28 pikė + tani.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 06-05-2012 mė 18:22
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #-9
  Miami Heat 3 - 1 New York Knicks  http://www.nba.com/playoffs/2012/series/

  Dry ndeshjet e mbetura pėr tu luajtur sonte janė:

  Los Angeles Lakers @ Denver Nuggets
  Atlanta Hawks @ Boston Celtics
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 12. #-8
  Update i ecurisė sė ndeshjeve:

  Los Angeles Lakers 3 - 1 Denver Nuggets
  Boston Celtics 3 - 1 Atlanta Hawks
  Miami Heat 3 - 1 New York Knicks
  Philadelphia 76ers 3 - 1 Chicago Bulls
  San Antonio Spurs 3 - 0 Utah Jazz
  Indiana Pacers 3 - 1 Orlando Magic
  Los Angeles Clippers 2 - 1 Memphies Grizzlies
  Oklahoma City Thunder 4 - 0 Dallas Mavericks

  Ndeshjet qė do tė luhen sonte janė:

  San Antonio Spurs @ Utah Jazz
  Memphis Grizzlies @ Los Angeles Clippers

  GO SPURS !
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #-7
  San Antonio 4 - 0 Utah Jazz
  Los Angeles Clippers 3 - 1 Memphis Grizzlies
  Oklahoma City Thunder 4 - 0 Dallas Mavericks
  Indiana Pacers 3 - 1 Orlando agic
  Philadelphia 76ers 3 - 1 Chicago Bulls
  Miami Heat 3 - 1 New York Knics
  Boston Celtics 3 - 1 Atlanta Hawks
  Los Angeles Lakers 3 - 1 Denver Nuggets

  San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder janė gjysėm finalistėt e parė tė kompeticionit.

  Ndeshjet pėr sonte janė:
  Denver Nuggets @ Los Angeles Lakers
  Philadelphia 76ers @ Chicago Bulls
  Orlando Magic @ Indiana Pacers
  Boston Celtics @ Atlanta Hawks

  Skema pas update tė mbrėmshėm:  Momentet mė tė bukura tė ndeshjeve tė mbrėmshme:

  http://www.nba.com/video/channels/to...0507_top5.nba/

  http://www.youtube.com/watch?v=GPygN4RKhjQ
  GO SPURS !!!
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #-6
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Po i humbin te gjitha ndeshjet po prape tifoze me Chicago Bulls jam e vetem per ato votoj... Eh nostalgjia e viteve te arta, shpresojme ta shohim prape Chicagon ne majat e NBA-se.
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  San Antonio 4 - 0 Utah Jazz
  Los Angeles Clippers 3 - 1 Memphis Grizzlies
  Oklahoma City Thunder 4 - 0 Dallas Mavericks
  Indiana Pacers 3 - 1 Orlando agic
  Philadelphia 76ers 3 - 1 Chicago Bulls
  Miami Heat 3 - 1 New York Knics
  Boston Celtics 3 - 1 Atlanta Hawks
  Los Angeles Lakers 3 - 1 Denver Nuggets

  San Antonio Spurs dhe Oklahoma City Thunder janė gjysėm finalistėt e parė tė kompeticionit.

  Ndeshjet pėr sonte janė:
  Denver Nuggets @ Los Angeles Lakers
  Philadelphia 76ers @ Chicago Bulls
  Orlando Magic @ Indiana Pacers
  Boston Celtics @ Atlanta Hawks
  blood venom
  ēa thuhet per noah? a ka shanse me u rekuperu a jo?

 16. #-4
  Citim Postuar mė parė nga puroshkodran Lexo Postimin
  blood venom
  ēa thuhet per noah? a ka shanse me u rekuperu a jo?
  Po ēar tė thuhet o puro,sonte ėshtė e sigurtė me ēar kam lexuar qė nuk luan...shpresa e vetme ėshtė qė Chicago tė fitojė sot dhe tė kryqėzojnė gishtat qė ai tė rikuperohet nė kohė pėr lojėn e 6.Po kam frikė se sonte nuk fitojnė dot.Rose dhe Noah ishin shtyllat e ekipit,Noah ka luajtur 66 nga 68 ndeshje te Chicago,rendiment i frikshėm.Mundėsia e vetme ėshtė kjo,tė fitojnė sot dhe tė shpresojnė pėr rikthim nė ndeshjen e gjashtė.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #-3
  Puro,te nba thotė qė mund tė luajė sonte(ka pak mundėsi).

  http://www.nba.com/2012/news/05/08/b...s=iref:nbahpt2

  Thibodeau had said Monday that Noah was "most likely out" for Game 5 but changed his stance slightly at the morning shootaround on Tuesday, saying, "Maybe he gets better from now until tonight."
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #-2
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  Fitun mram edhe pa Noah
  Edhe Gibson u vra po nuk ishte demtim i rande shyqyr
  Ters ky vit

 19. #-1
  E vėshtirė fare fitorja e mbrėmshme.Nejse,bravo pėr kurajon Bullsave.Tė shpresojnė qė ti kthehet Noah nė tė gjashtėn,megjithėse unė jam shumė skeptik pėr shpresat e Bulls.

  Rezultatet pas ndeshjeve tė mbrėmshme:

  Los Angeles Lakers 3 - 2 Denver Nuggets
  Philadelphia 76ers 3 - 2 Chicago Bulls
  Miami Heat 3 - 1 New York Knicks
  Boston Celtics 3 - 2 Atlanta Hawks
  Los Angeles Clippers 3 - 1 Memphis Grizzlies
  Indiana Pacers 4 - 1 Orlando Magic

  Indiana Pacers ėshtė gjysėm finalistja e tretė pas Oklahoma City Thunder dhe San Antonio Spurs

  Skema e pėrgjithshme:  Dy ndeshjet qė do zhvillohen sonte janė:

  Los Angeles Clippers @ Memphis Grizzlies
  New York Knicks @ Miami Heat
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #0
  Unė parashikoj kėtė ecuri:
  Spurs - Clippers --> Spurs
  Lakers vs Oklahoma --> Lakers
  76ers vs Celtics --> Celtics
  Pacers vs Heat --> Heat

  Spurs vs Lakers --> Spurs
  Celtics vs Heat --> Heat

  SPURS vs Heat ... Fitojnė SPURS (PA TIFOZLLIK)

  Si thua puro ?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •