Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  sistem tjeter operimi

  macbook e kam te ndare ne dy particione. nje me sitem dhe tjetri per arkiva. a mundem te instaloj te ky particion linux,apo duhet te perdor ndonje software per driver virtual

 2. #2
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Perdor Paralels menyra me e mire per virtual os machines
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •