Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Rob~i~Allahut . Maska e Al-Mustafa
  Anėtarėsuar
  26-11-2011
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Cool Si te reklamoj biznesin tim ne forumin shqiptar?

  Mirdita

  Desha te pyes Adminet ose Moderatoret se a mundem te rreklamoj nje faqe ne kete forum . faleminderit per leximin .
  Rob~i~Allahut !

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Reklamat ne forum jane te mirepritura, pasi reklamat mbulojne koston e mbajtjes se komunitetit ne linje, ku cdo sherbim ofrohet falas per te gjithe anetaret e forumi. Kjo nuk do te thote qe cdo forme reklame eshte e lejuar ne forum. Nuk pranojme reklama qe:

  - Bien ndesh me misionin e forumit: http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=43160
  - Reklama nga biznese/organizata/individe jo-serioze dhe qe bejne aktivitete te jashteligjshme.
  - Kur reklama cenon mbarevajtjen e forumit apo interesat e anetareve tane.

  Tarifat variojne nga kohezgjatja e reklames. Nuk pranojme reklama me pak se 1 muaj dhe nese beni reklama per me shume se 1 muaj bejme ulje ne tarifa. Pagesa behet me parapagim dhe menyra me e thjeshte eshte Paypal.

  Te gjithe te interesuarit duhet te kontaktojne me email webmaster@forumishqiptar.com

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •