Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 73 prej 73
  1. #61
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    lol, ftohte thote ky! Une po gezohem se neser do rritet temp, do vere 40.ehh!
    Jam floridian un lol 40 asht freezing per mu
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  2. #62
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Hė, se neser do shkoje perseri 80 F ketu. Keshtu thote weather channel.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  3. #63
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    I know cant wait

    korazone mir kti psikos ja dhe kshillen lol me ep ne mu naj kshill pwr grip a ste dhimem un hiq lol
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  4. #64
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    I know cant wait

    korazone me ep ne mu naj kshill pwr grip a ste dhimem un hiq lol
    Kur kthehesh m'shpi pi pune a dyqoni, laji ato dur para se me honger buk ene asigjo s'ka me t'gjet. (lol)

    Derjans, bli portokalle , tons of them edhe shtrydhi e piju lengun. Une ashtu shpetova e s'me zuri.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  5. #65
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
    Me falni Force Intruder, por po te ishit aq i rendesishem sa doni te leni pershtypjen ketu, nuk besoj se do ishit ne gjendje te ktheni pergjigje te gjata ore e cast!
    Une dua te le pershtypjen se jam i rendesishem? Me falni qitro, por une nuk jam dikush i rendesishem. Perkundrazi...

    Kur linda une, ishin vitet e para pas luftes se dyte boterore. Prinderit me ishin vrare ne kampin e perqendrimit ne Mathausen. Keshtu me mbanin gjysherit. Por edhe ata vdiqen. Me deguan ne nje jetimore ku nje dite duke luajtur me moshataret e duke vrapuar me ate gezimin tim te pafajshem femijnor, gjeta nje granate. E mora ne dore po ne ate cast ajo shpertheu.
    Njera dore m'u keput plotesisht. Mbeta i shperfytyruar dhe i paralizuar.
    Sot jam nje plak i cili mezi ben 2 metra me nje karrige me rrota... as nuk flas dot...as nuk eci dot...as nuk shkoj dot vete ne tualet.
    Keto fjale ne forum i shkruaj permes nje makine shkrimi te lidhur me nje televizor te vjeter. Per te shtypur tastat perdor bishtin e nje luge qe shtrengoj me protezat dentare. Por hej... cfare pastaj?

    Cili ishte ai problemi i madh yti pasi te la i dashuri se nuk e mbaj mend mire?

  6. #66
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Po cne mo Force-Intruder ku krahasohet kjo gje me ate te citruses
    Ai ehste hall kaluar hallit se keto te tjerat jane kot fare
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  7. #67
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Kush ere,ky nuk eshte i rendesishem?!Po ky eshte Hanibal Lekter,terri dora vete!Ketij edhe Cak Norrsi ja ka friken...

  8. #68
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-05-2011
    Postime
    78
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Une dua te le pershtypjen se jam i rendesishem? Me falni qitro, por une nuk jam dikush i rendesishem. Perkundrazi...

    Kur linda une, ishin vitet e para pas luftes se dyte boterore. Prinderit me ishin vrare ne kampin e perqendrimit ne Mathausen. Keshtu me mbanin gjysherit. Por edhe ata vdiqen. Me deguan ne nje jetimore ku nje dite duke luajtur me moshataret e duke vrapuar me ate gezimin tim te pafajshem femijnor, gjeta nje granate. E mora ne dore po ne ate cast ajo shpertheu.
    Njera dore m'u keput plotesisht. Mbeta i shperfytyruar dhe i paralizuar.
    Sot jam nje plak i cili mezi ben 2 metra me nje karrige me rrota... as nuk flas dot...as nuk eci dot...as nuk shkoj dot vete ne tualet.
    Keto fjale ne forum i shkruaj permes nje makine shkrimi te lidhur me nje televizor te vjeter. Per te shtypur tastat perdor bishtin e nje luge qe shtrengoj me protezat dentare. Por hej... cfare pastaj?

    Cili ishte ai problemi i madh yti pasi te la i dashuri se nuk e mbaj mend mire?
    Me vjen keq per gjendjen tende! Dhe te kerkoj falje nese jmam sjelle ashtu sic nuk do t duhej me ty!

  9. #69
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
    Me vjen keq per gjendjen tende! Dhe te kerkoj falje nese jmam sjelle ashtu sic nuk do t duhej me ty!
    Faleminderit ... eshte fale teje dhe te tjereve si puna jote, qe une gjej forcen te eci ende perpara ne jete. (Perqafim i perlotur)

  10. #70
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
    Sic e kam ceke edhe me heret, une kam kaluar nje periudhe shume te erret ne jete qe zgjati shume vite. Tani kam filluar ta marr veten, por secilen here qe zgjiohem ne mengjes e kam te ngulitur ne mendje se sa mbrapa botes jam, ndihem sikur ta kem thyer kurrizin por tani i kam vene plastike ketij kurrizi. Kam pershtypjen se asnjehere nuk do te jem shuume i lumtur, shume i kenaqur duke mos ia falur vetes se sa i dobet u tregova ne ate periudhe te erret dhe u dorezova duke menduar se u shkaterrova, kur kam mundur te ngritesha qe atehere. Optimizmi qe kam eshte shume artificial dhe kurrsesi te pajtohem me kohen e humbu.
    He, pra si thoni? Per cfare arsye duhet te jem une optimist ne jete pas kaq vitesh erresire?
    asgje nuk eshte e humbur deri sa ekziston shpresa per te ndryshuar... deshiren per ta bere kete e gjen vetem brenda vetes

  11. #71
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-09-2008
    Postime
    93
    kam degju qe F- I i jep edhe avionit vetem duke e leshu nje p..........
    citrusse futi ne pune keto p..... qe na leshon ketu

  12. #72
    Me gjithe ato keshilla qe te dha F-I akoma je ne fund te pusit ?

    Tani desha te pyes une, ai funi i pusit eshte bosh, eshte me uje, apo me fakale ? Sepse keshillat qe te dha F-I jane vetem nese eshte bosh ose me uje. Nese pusi eshte me fakale mos leviz nga vendi se je mire aty
    Revolution 1848

  13. #73
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-05-2011
    Postime
    192
    Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
    nese periudha e erret ka kaluar atehere do te thote qe je optimist per faktin qe kaloi dhe tani e sheh jeten me sy tjeter.
    nese nuk ka kaluar, ske arsye per te qene optimist se sado qe te mundohesh nuk do gjesh arsye te vlefshme sepse je ne nje faze totalisht negative.por mos ndalo se kerkuari arsyet sepse eshte pikerisht kerkimi qe do te beje ta kalosh kete faze
    arsyet mund ti gjesh vetem tek vetja, askush ste ndihmon dot. ndihma me e mire per veten tende je ti.
    Pajtohem. Mendoj se cdo gje ne jete ka nje arsye qe ndodh. Dhe ti heret a vone do ta gjesh arsyen. E thene mire'Mos ndalo se kerkuar arsyet'!

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •