Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 73 prej 73
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  lol, ftohte thote ky! Une po gezohem se neser do rritet temp, do vere 40.ehh!
  Jam floridian un lol 40 asht freezing per mu
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 2. #62
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Hė, se neser do shkoje perseri 80 F ketu. Keshtu thote weather channel.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  I know cant wait

  korazone mir kti psikos ja dhe kshillen lol me ep ne mu naj kshill pwr grip a ste dhimem un hiq lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 4. #64
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  I know cant wait

  korazone me ep ne mu naj kshill pwr grip a ste dhimem un hiq lol
  Kur kthehesh m'shpi pi pune a dyqoni, laji ato dur para se me honger buk ene asigjo s'ka me t'gjet. (lol)

  Derjans, bli portokalle , tons of them edhe shtrydhi e piju lengun. Une ashtu shpetova e s'me zuri.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #65
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Me falni Force Intruder, por po te ishit aq i rendesishem sa doni te leni pershtypjen ketu, nuk besoj se do ishit ne gjendje te ktheni pergjigje te gjata ore e cast!
  Une dua te le pershtypjen se jam i rendesishem? Me falni qitro, por une nuk jam dikush i rendesishem. Perkundrazi...

  Kur linda une, ishin vitet e para pas luftes se dyte boterore. Prinderit me ishin vrare ne kampin e perqendrimit ne Mathausen. Keshtu me mbanin gjysherit. Por edhe ata vdiqen. Me deguan ne nje jetimore ku nje dite duke luajtur me moshataret e duke vrapuar me ate gezimin tim te pafajshem femijnor, gjeta nje granate. E mora ne dore po ne ate cast ajo shpertheu.
  Njera dore m'u keput plotesisht. Mbeta i shperfytyruar dhe i paralizuar.
  Sot jam nje plak i cili mezi ben 2 metra me nje karrige me rrota... as nuk flas dot...as nuk eci dot...as nuk shkoj dot vete ne tualet.
  Keto fjale ne forum i shkruaj permes nje makine shkrimi te lidhur me nje televizor te vjeter. Per te shtypur tastat perdor bishtin e nje luge qe shtrengoj me protezat dentare. Por hej... cfare pastaj?

  Cili ishte ai problemi i madh yti pasi te la i dashuri se nuk e mbaj mend mire?

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Po cne mo Force-Intruder ku krahasohet kjo gje me ate te citruses
  Ai ehste hall kaluar hallit se keto te tjerat jane kot fare
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 7. #67
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kush ere,ky nuk eshte i rendesishem?!Po ky eshte Hanibal Lekter,terri dora vete!Ketij edhe Cak Norrsi ja ka friken...

 8. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-05-2011
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Une dua te le pershtypjen se jam i rendesishem? Me falni qitro, por une nuk jam dikush i rendesishem. Perkundrazi...

  Kur linda une, ishin vitet e para pas luftes se dyte boterore. Prinderit me ishin vrare ne kampin e perqendrimit ne Mathausen. Keshtu me mbanin gjysherit. Por edhe ata vdiqen. Me deguan ne nje jetimore ku nje dite duke luajtur me moshataret e duke vrapuar me ate gezimin tim te pafajshem femijnor, gjeta nje granate. E mora ne dore po ne ate cast ajo shpertheu.
  Njera dore m'u keput plotesisht. Mbeta i shperfytyruar dhe i paralizuar.
  Sot jam nje plak i cili mezi ben 2 metra me nje karrige me rrota... as nuk flas dot...as nuk eci dot...as nuk shkoj dot vete ne tualet.
  Keto fjale ne forum i shkruaj permes nje makine shkrimi te lidhur me nje televizor te vjeter. Per te shtypur tastat perdor bishtin e nje luge qe shtrengoj me protezat dentare. Por hej... cfare pastaj?

  Cili ishte ai problemi i madh yti pasi te la i dashuri se nuk e mbaj mend mire?
  Me vjen keq per gjendjen tende! Dhe te kerkoj falje nese jmam sjelle ashtu sic nuk do t duhej me ty!

 9. #69
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Me vjen keq per gjendjen tende! Dhe te kerkoj falje nese jmam sjelle ashtu sic nuk do t duhej me ty!
  Faleminderit ... eshte fale teje dhe te tjereve si puna jote, qe une gjej forcen te eci ende perpara ne jete. (Perqafim i perlotur)

 10. #70
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Sic e kam ceke edhe me heret, une kam kaluar nje periudhe shume te erret ne jete qe zgjati shume vite. Tani kam filluar ta marr veten, por secilen here qe zgjiohem ne mengjes e kam te ngulitur ne mendje se sa mbrapa botes jam, ndihem sikur ta kem thyer kurrizin por tani i kam vene plastike ketij kurrizi. Kam pershtypjen se asnjehere nuk do te jem shuume i lumtur, shume i kenaqur duke mos ia falur vetes se sa i dobet u tregova ne ate periudhe te erret dhe u dorezova duke menduar se u shkaterrova, kur kam mundur te ngritesha qe atehere. Optimizmi qe kam eshte shume artificial dhe kurrsesi te pajtohem me kohen e humbu.
  He, pra si thoni? Per cfare arsye duhet te jem une optimist ne jete pas kaq vitesh erresire?
  asgje nuk eshte e humbur deri sa ekziston shpresa per te ndryshuar... deshiren per ta bere kete e gjen vetem brenda vetes

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2008
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kam degju qe F- I i jep edhe avionit vetem duke e leshu nje p..........
  citrusse futi ne pune keto p..... qe na leshon ketu

 12. #72
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Me gjithe ato keshilla qe te dha F-I akoma je ne fund te pusit ?

  Tani desha te pyes une, ai funi i pusit eshte bosh, eshte me uje, apo me fakale ? Sepse keshillat qe te dha F-I jane vetem nese eshte bosh ose me uje. Nese pusi eshte me fakale mos leviz nga vendi se je mire aty

 13. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  nese periudha e erret ka kaluar atehere do te thote qe je optimist per faktin qe kaloi dhe tani e sheh jeten me sy tjeter.
  nese nuk ka kaluar, ske arsye per te qene optimist se sado qe te mundohesh nuk do gjesh arsye te vlefshme sepse je ne nje faze totalisht negative.por mos ndalo se kerkuari arsyet sepse eshte pikerisht kerkimi qe do te beje ta kalosh kete faze
  arsyet mund ti gjesh vetem tek vetja, askush ste ndihmon dot. ndihma me e mire per veten tende je ti.
  Pajtohem. Mendoj se cdo gje ne jete ka nje arsye qe ndodh. Dhe ti heret a vone do ta gjesh arsyen. E thene mire'Mos ndalo se kerkuar arsyet'!

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •