Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 73
 1. #21
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Citrusse, bej nje pakt me veten: ne Ora 12:00 neser. Qellimi jot per vitin 2012. Viti I ri, mundesira te reja. O burra forca. Mos mendo me '11. Viti I ri, forca te reja. U can do it!! Have a happy new year!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #22
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Dale te te them dicka, une nuk bej pjese ne mesin e njerezve qe jane te harruar dhe qe nuk do ta verenin mungesen tinme po te vdisja. Madje shume njerez jane merzitur shume qe kam perfunduar ashtu si kam perfunduar, perderisa te tjeret e shijojne renien time, gje qe tregon se jam i verejtshem apo jo?
  Kaq!
  Vazhdo per opsionin 1.
  Vrit veten e mos konsumo as boje ne forum e as oksigjen jashte tij.

  Perfundimisht qenke komplet palle perderisa vazhdon e qahesh ne forum, per halle qe ke ne jete reale. Vrite me date 3 janar them une.
  Gezuar vitin e ri.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-05-2011
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Vazhdo per opsionin 1.
  Vrit veten e mos konsumo as boje ne forum e as oksigjen jashte tij.

  Perfundimisht qenke komplet palle perderisa vazhdon e qahesh ne forum, per halle qe ke ne jete reale. Vrite me date 3 janar them une.
  Gezuar vitin e ri.
  Lol. Forumi ka te beje me jete reale. Ca je ti? Thua genjeshtra ne forum per tu dukur i'mencur'? Te paktn une po percjell realitet ketu!

 4. #24
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  O Qitro... hudhu nga ballkoni se jemi kurioz te shofim formen e njolles ne asfalt.
  Ketu qendron gjithe interesi qe ushqej ndaj teje... (si me ket nick si me tjetrin)

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-05-2011
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  O Qitro... hudhu nga ballkoni se jemi kurioz te shofim formen e njolles ne asfalt.
  Ketu qendron gjithe interesi qe ushqej ndaj teje... (si me ket nick si me tjetrin)
  Do ju lutesha te mos me pegjigjeshit me kete ton. Jo per gje, po nuk me ngjall asnjefare interesi!

 6. #26
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Forumi ka te beje me jete reale.
  O Qitro... nqs forumi eshte jete reale, HIQ PRIZEN E PC edhe gjithe problemet e tua do te zgjidhen magjishem.

  Ne menyre alterntive mund te provosh te pish 5 litra benzine edhe te ulesh siper sobes.

 7. #27
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Do ju lutesha te mos me pegjigjeshit me kete ton. Jo per gje, po nuk me ngjall asnjefare interesi!
  Nė fakt pėrgjigjia e parė qė tė ka shkruar F.I nė kėtė temė mua mu duk mė realistja nga gjithė pėrgjigjet.
  Nė fund tė fundit ēfar po kėrkon citrusse??
  Po deshe zgjidhje pėr problemet e tua zgjdh njėrin nga opsionet qė tė sugjeron F.I
  Ndėrsa po deshe qė forumistėt tė marin me tė mira, ndryshoi titullin temės.
  Unė po tė isha nė vėndin tėnd do ta falenderoja F.I pėr mėnyrėn e pėrgjigjes pa lajka.
  Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė vit tė mbarė me opsionin Nr.2 ofruar nga Force-Intruder.

 8. #28
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  citrusse keshillen me te mire ne kete teme ta ka dhene Yes*...
  Thuaj une jam e drites... erresira i ka drute e preme me mua... edhe ke per te pa qe cdo gje do te zgjidhet.

  Edhe une, kur me bejne zhurme komshinjte e nje kati me siper i them vetes "Une banoj ne kat te 11-te..." edhe shpetoj...

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-05-2011
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  O Qitro... hudhu nga ballkoni se jemi kurioz te shofim formen e njolles ne asfalt.
  Ketu qendron gjithe interesi qe ushqej ndaj teje... (si me ket nick si me tjetrin)
  si me ket nick si me tjetrin?????

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Nė fakt pėrgjigjia e parė qė tė ka shkruar F.I nė kėtė temė mua mu duk mė realistja nga gjithė pėrgjigjet.
  Nė fund tė fundit ēfar po kėrkon citrusse??
  Po deshe zgjidhje pėr problemet e tua zgjdh njėrin nga opsionet qė tė sugjeron F.I
  Ndėrsa po deshe qė forumistėt tė marin me tė mira, ndryshoi titullin temės.
  Unė po tė isha nė vėndin tėnd do ta falenderoja F.I pėr mėnyrėn e pėrgjigjes pa lajka.
  Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė vit tė mbarė me opsionin Nr.2 ofruar nga Force-Intruder.
  Pse pergjigjet e ne te tjereve nuk te duken realiste? Vetem pergjigja e ashper, tallese na u quanka realiste?! Ne fakt nuk i ve faj Forces per pergjigjen e ashper. citrusse po e tepron me keto tema dhe anetaret u lodhen duke rene ne perseritje mendimesh me keshillat miqesore kur citrusse vazhdon akoma ti bjere ne nje vrime fyellit. Shume monotonte! Duam te japim opinione rreth dickaje te re.
  Feelings change - memories don't.

 11. #31
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Mia@ per keta tipa ka nje emer : Attention Whores!

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Cik me embel lol. Une i quaj "drama queen".
  Feelings change - memories don't.

 13. #33
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Pse pergjigjet e ne te tjereve nuk te duken realiste? Vetem pergjigja e ashper, tallese na u quanka realiste?! Ne fakt nuk i ve faj Forces per pergjigjen e ashper. citrusse po e tepron me keto tema dhe anetaret u lodhen duke rene ne perseritje mendimesh me keshillat miqesore kur citrusse vazhdon akoma ti bjere ne nje vrime fyellit. Shume monotonte! Duam te japim opinione rreth dickaje te re.
  Mia@, Ti zė vėndin e dytė, me medalje argjendi, je e kėnaqur??

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Sepse cdo gje kalon.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Per cfare arsye duhet te jete optimist nje majmun qe ka kaluar periudha te begatshme ne xhunglen Kiu dhe tani e gjuajne me lyreke femijesh ne kopshtin zoologjik?

  Kjo eshte jeta, te vjen si te vjen ty ne momente te vecanta nuk i behet vone... rrjedha e lumit ka vetem nje drejtim(te pandryshueshem) Nese ti ndodhesh ne mes te rrymes dhe i vetmi shpetim per ty eshte perplasja me te vetmin shkemb gjate udhes, a nuk do i hapje krahet ta perqafoje sado i dhimbshem te ishte piktakimi?!

 16. #36
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Njė njeri i madh, ka thėnė:
  "Nėse njeriu nuk guxon nė jetė, nuk e meriton atė!"
  Do tė shtoja,
  pėr sa kohė nuk e ēmon jetėn dhe nuk pėrpiqesh ta jetosh nė raport tė drejtė
  me vlerėn e saj, nuk do ta gjesh motivin pėr tė ecur pėrpara.
  Nė tė kundėrt, nė rastin mė tė mirė, do tė ngelesh njė njeri-biomakinė vegjetuese, nė rastin mė tė keq, thjeshtė ti nuk e meriton jetėn.

 17. #37
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  O Qitro... hudhu nga ballkoni se jemi kurioz te shofim formen e njolles ne asfalt.
  Pse flet me kete gjuhe ti FI? Ti je edhe goxha djale me shkolle, s'je ndonje cope injoranti.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-05-2011
  Postime
  78
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Pse flet me kete gjuhe ti FI? Ti je edhe goxha djale me shkolle, s'je ndonje cope injoranti.
  Nuk mu duk mire!

 19. #39
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Citim Postuar mė parė nga citrusse Lexo Postimin
  Nuk mu duk mire!
  O qitro sa degjon ndonje qe te mban ison menjehere gezohesh a derdimen?

  po mire kur nuk do te vrasesh veten, cfare dreqin kerkon ketu? Pak halle kemi ne jeten e perditshme? Po nuk vijme te t'i qajme ty a i/e humbur cfaredoqofsh.
  Se nuk ka cfare zgjidhje me jep... jo per gje. Je nje cop nick agrumi ne nje forum me 50.000 veta. Ketu kemi pa me kancer... me leucemi... ka patur edhe nga ata qe kane vdekur... kjo eshte jeta!!!

  Ju qe viktimizoheni e vini na qurraviteni ketu ne forum, vrisni veten me mire. Eshte nje gjest shume i sinqerte i cili kursen bits ne databasen e forumit si edhe oksigjen e resurse te tjera te rendesishme te planetit.

  Po ti tani ose :

  1. Je nje "attention whore" qe do vemendje gjithe kohes duke u qare sa e dhimbshme eshte historia jote.... kompasion... duar qe te rrahin shpatullat e te thonte te mos merzitesh... ose...

  2. Je ndonje debil qe e ben kete pune per gallate... qe te shikosh se si vijne te tjeret e harxhojne kohen e tyre me ty. Kjo bote ka lloj e soj manjakesh...


  Ne secilin nga rastet... ti je jashte rruge komplet. Boll u qurravite o vemje e bej dicka per veten se na neverite me keto postime. Besoj se shpreh edhe opinionin e shume te tjereve kur them: Citrusse...Ta gueule!


  @MI CORAZON - Nga sa postime ka bere ky agrumi ketu shiko sa ka bere ne kuadrin e asaj qe luftoj une.

 20. #40
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Qitro te pershendes me nje kenge qe te ngre moralin? E kam degjuar te "The Kovak Box"


Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •